Anasayfa
8 Mayıs 2021, 22:59
missa02
Abone

Evden Giden Kocayı Geri Getirme

Evden Giden Kocayı Geri Getirme

Kayıtsız Üye
Selamün aleyküm hocam internette şöyle bir şey okudum
’40 zeytin yaprağının her birisine 7 kafirun 3 ihlas okunup sonra evden giden kişinin adını ailesinin adını ve geri dönmesi için her yaprak yanılacakmış." Böyle bir şey yapılmasında dileğin gerçekleşir mi? Yoksa bu davranış büyü müdür?

Okudunuz mu?  Ben sık sık benden başka kimsenin duymadığı nefes alma sesleri duyuyorum ve korkuyorum acaba bu ne olabilir *

Yorum: Evden Giden Kocayı Geri Getirme

Ensar
Bu tür yapılan davranış sergilenen asılsız davranışların dinimizde hiçbir hükmü ve kaynağı yoktur. Başka birini eve getirmek böyle şeyler yapılmaz. Eğer istek ve olmasını isteyeceğiniz bir şey varsa Allahtan dua ederek isteyin. Umulurki duanız kabul olur.

Bu kategoride yer alan Sevdiklerim Cehenneme Giderse? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları
Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Evden Giden Kocayı Geri Getirme Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.