Anasayfa
8 Mayıs 2021, 5:53
anket
Yönetici

Ahmed ismi hangi surede geçer?

threexxx
Peygamberimizin (S.A.V.) ismi hangi surede "Ahmed" olarak geçmektedir?


—>: Ahmed ismi hangi surede geçer?

caferi
Saff Süresi 6. ayet:

Hatırla ki, Meryem oğlu İsa: Ey İsrailoğulları! Ben size Allah’ın elçisiyim, benden önce gelen Tevrat’ı doğrulayıcı ve benden sonra gelecek Ahmed adında bir peygamberi de müjdeleyici olarak geldim, demişti. Fakat o, kendilerine açık deliller getirince: Bu apaçık bir büyüdür, dediler.


Cevap: Ahmed ismi hangi surede geçer?

Üstad
Ahmed isminin Kuranda geçtiği süre ve ayet numarası: Saff süresi ayet 6.


Cevap: Ahmed ismi hangi surede geçer?

Kayıtsız Üye
Çok yardımcı oldu


kayıtsız üye
benimde ödewimdi tşk ederim


Kayıtsız Üye
Allah cc razı olsun


ahmed ismi hangi surede, ahmet ismi hangi surede, ahmed ismi hangi surede geçer

Bu kategoride yer alan Ahlak (Edep) konusunda okuduğunuz kitap (kitap anketi) başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.

Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Ahmed ismi hangi surede geçer? Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.