Anasayfa
10 Haziran 2021, 0:48
temizlik
Yönetici

Alttan muayene gusül gerektirirmi

arifselim
Muayene olmak açısında Kadın veya erkek olsun, ön veya arka yoldan plastik yada parmak sokulursa gusül gerektirmez kişiyi cünüp yapmaz. Ancak böyle bir durumda bundan bir zevk alınması durumunda cünüp olunur ve gusül gerektirir. Muayene eden kişinin kadın yada erkek olması arasında da bir fark yoktur.


Cevap: Alttan muayene gusül gerektirirmi

EHLİMAN
Kadın hastaların muayene sırasında gerek erkek gerek kadın doktor tarafından alttan muayene edilmesi gusül gerektirmez.Fakat bu muayene sırasında haz alınması olur ise bu gerektirmektedir.Bunda kadın yada erkek doktor fark etmiyor.


Yorum: Alttan muayene gusül gerektirirmi

Kayıtsız Üye
Alttan muayene oldum namaz kılıp kuran okuyabilirmiyim


Yorum: Alttan muayene gusül gerektirirmi

arifselim
Yukarıda da ifade ettiğimiz gibi böyle bir muayene cünüp yapmaz ve ibadetlerini de yapabilirsin. Sadece bu esnada bir zevk hasıl olursa o zaman gusül abdesti almak gerekir.


alttan muayene gusül gerektirirmi, alttan muayene gusül gerektirirmi, alttan ultrason gusül gerektirirmi

Bu kategoride yer alan Mastürbasyon (El İle Meni Getirmek) İstimna Hakkında başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.

Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Alttan muayene gusül gerektirirmi Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.