Git 124 Son
 1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 886
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada Balık görmek (İmam Nablusi)


  Balık tabiri
  Rüyada sayısı bilinen balık, kadınlara, sayılı bilinmeyip çok olanlar ise ganimetten elde edilen mala delalet eder.Bir kimse, rüyada deniz ve nehirde toplanmış büyük ye taze balıklan istediği gibi çıkardığını veya yediğini yahut taksim ettiğini görse, denizden çıkardığı balıkların miktarı kadar ganimet malına kavuşur ve o malı rüyada yediği veya taksim ettiği yahut yığdığı şekilde sarfeder. Büyük balık melikin veziridir. Çünkü deniz melikle balıklar da askeri ile tabir edilir.Rüyada görülen balık, diri ve taze ise bakire bir cariyedir. Rüyada görülen çok balık kötü ganimet ve alması ve hesabından korktuğu melik tarafından gelecek çok maldır.Rüyada kuyudan balık avladığını gören kimse, Lût kavminin inlini işler veya bir kimsenin hizmetçisinin peşine düşer. Nasıl görülürse görülsün bulanık suda balık avlamayı görmede hayır yoktur.Suda balık avladığını gören kimse, ferahlanacağı bir sözü işitir.Büyük bir balık avladığını görmek, fayda ve hayra, küçük balık avladığını gören kimsenin de zevk ve menfaatinin gitmesine delalet eder. Derisi yumuşak olan balık, birisim aldatmak isteyen için hayra delalet eder. O şahıs işini gizli tutar ve halkın .malım hile ile ahr. Bu rüya diğer insanlar hakkında iş ve maksatlarının düğümlenmesine, gecikmesine ve işlerinde tembellik ve gevşeklik göstermeye delalet eder.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  Şema Moderatör
  Şema
  Moderatör

  Üye No: 123
  Mesaj Sayısı: 5,702
  Tecrübe Puanı: 67

  Cevap: Rüya Tabiri:Rüyada Balık görmek (İmam Nablusi)


  rüyada balık görmek imam nablusi

  RÜYADA BALIK GÖRMEK NE DEMEK
  Balık daima kısmet sayılır. Canlı balık görmek, aşkta ve işte şansının açıldığı anlamındadır. Balık yediğini görmek, mülk ve çocuk sahibi olacağına, suda balık avlamak iç açıcı bir haber duyacağına, balık sürüsü görmek yönetici durumuna gelineceğine işarettir. Balık tuttuğunu gören kimsenin eline toplu para geçer. Çok sayıda balık tutmak büyük servet demektir. Suda yüzen balıklarda yaklaşan kısmetlerdir.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Balık görmek (İmam Nablusi)


  S.a. ben 27 yaşında bi kızım.sabah bir rüya gördüm. Yorumlarsanız sevinirim. Bi akvaryumda her çeşit balıklar vardı. Bi topluluktaydım akrabalar falan vardı ama niye yoplandık bilemiyorum. Sonra herkes balıklara dokunup bırakıyo ben dokunmuyorum. Hem incitmekten korkuyorum hemde biraz ürküyorum dokunmaya sonra içlerinden bi balık zıplıyo akvaryumdan çıkıyor yere düştüğünde o tek balık 3 tane oluyo şaşırıyorum nasıl oldu diye balık resmen uçuyo gibi zıpladı. Teşekkürler.


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Balık görmek (İmam Nablusi)


  Aleykum selam hanım kardeşim. Akvaryum ve balıkları görmek çok hayırlıdır. Rızık, bereket ve bolluk olacağına tabir edilir. Ayrıca çok şanslı olmaya işlerinin yolunda olmasına da işarettir. En doğrusunu ancak Allah bilir.


 6. 5
  yasinist Üye
  yasinist
  Üye

  Üye No: 109313
  Mesaj Sayısı: 36
  Tecrübe Puanı: 1

  uzun insaat harabe yerde sokak boyu acik alanda su vardi kanal gibi oyarak gidiyorlar
  bende balik gordum kol kadar buyuk balik genis genis yuzuyolar sakin seffaf suda babam oltayi almis tutuyor 5 6 tane tutmus bana dogru geldi balik kiyiya cikti bende elime aldim babama goturuyorum sasirdim ama kendisini almami istedi balik sanki kovaya koydum giderken yerde kalp cizmis kiz yan yatiyor yasiyomu diye bakarken baygin oldugunu anladim uyandim ?
  balik kalp cizen kiz berrak su


 7. 6
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada balık rızık ve kazanç manasında tabir edilir. Bu rüya sahibinin büyük bir kısmet yakalayacağına ve eline hatırı sayılır miktarda bir para geçeceğine delalet eder. Bazende çalışmadan elde edeceği ama hak etmiş olduğu kazanç olarak tabir eder. En doğrusunu Allah bilir.


 8. 7
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  S.a ruyamda tanimadigim(hatirlamadigim) iki adam balik agiyla kiyiya baliklar cikariyordu. Ben de agin ucundan tutup kiyiya sürüklüyordum. Sürüklerken ağın denizde olan kısmı birden vücudu suya girmis, suyun üstünde sadece kuyruğu kalmış bir balina kuyrugu gibi göründü. Sonra iki adamdan biri ağları toplamak için suyun icindeydi ben de ağın ucunu çekerken (kıyı eğimliydi) suya düşerim diye korkup agin ucunu biraktim. Diger adam benim icin sorun olmaz dercesine suya girip agin ucundan tutmak icin o da suya girdi ikisi devam ettiler. Yorumlarsaniz sevinirim. Simdiden tesekkur ederim


 9. 8
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Aleykum selam. Bu rüyayı gören kimse güçlü ve maddi anlamda kuvvetli bir adamın yanına girer veya onun için çalışır. Bu rüya yakında hiç görmediğiniz nimetlere kavuşmaya, size yardım edecek bahsi geçen özelliklerde bir kişi sayesinde fakirlikten kurtulup zenginleşmeye işarettir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 10. 9
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamün aleyküm. Öncelikle böyle bir hizmet verdiğiniz ve tek tek yorumladığınız için Allah razı olsun gönlünüzdekileri hakkınızda hayırlı eylesin. Bekar 27 yaşında bir bayanım. Ben dün gece bir rüya gördüm. Rüyamda bir iş yerine gidiyorum başvuru için sonra kabul ediliyor. Ben tam işe başlayacakken patronumun eski sözlük olduğunu görüyorum. Sonra aramızda bir konuşma geçiyor. Ben ona bu işi bitirip gidecem. Söz verdiğim için projeyi bitirip gideceğimi söylüyorum. Oda bana mesaiye kalmalısın kaçar kadar çalışabilirsin diyor bende en fazla gece oniki ye kadar diyorum. Sonra projeyi çözmeye çalışıyorum. Bir kısmını çözüyorum bir kısmında zorlanıyorum. Sonra yemek vakti yemeğe gidiyorum. O da iniyor. Sanki ondan kaçıyor gibiydim. Yemek alıyorum parasını ödüyorum 9.99 TL oluyor. Ben 10 TL veriyorum. Gidip yemeği alıyorum tablota patates yemeği yoğurt falan koyuyorlar masaya oturuyorum birden bütün yemekler hamsi balığı olmuş tablottan taşacak kadar çok. Biraz daha pişmeliymişti diyorum Bir iki lokma yedikten sonra uyandım. Yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.


 11. 10
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Aleykum selam kardeşim. Allah senden de razı olsun. Bu rüya büyük şans ve kısmet anlamına gelir. Rüya sahibinin kazancının, malının, aşının ve mutluluğunun artmasına her geçen gün de artarak çoğalmasına işaret eder. Ayrıca rüyada hamsi gören kişi, şifa bulur, hastalıklarından, üzüntülerinden ve sorunlarından kurtulması manasındadır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 12. 11
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamün aleyküm kardeşim. Ben 27 yaşında bekar bir bayanım hiç evlenmedim. Rüyamda bir bahçe gibi bir yere girdim. Kocaman bir havuz vardı içinde bir tane balık başını havuzdan çıkartmış bakıyordu. Biraz yaklaştım. Bahçenin içinden su yolu gibi bir yer geçiyordu havuzun yakınında içerisinde bir sürü büyük balık vardı . Ben balıkları ezmeden çıplak ayakla su yolunun içinden geçiyordum. Havuzun yanına geçtim. Havuza bakarak bir odaya geçtim. Sonra uyandım.
  Yorumlarsanız sevinirim. Allah razı olsun. Hakkınızı helal edin. Teşekkürler.


 13. 12
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Aleykum selam hanım kardeşim. Bu rüya en güzel rüyalar arasında yorumlanır. Hayır, bereket ve bol rızık manasındadır. Sıkıntıların ve maddi engellerin kalkmasına ve dileklerin gerçekleşmesine tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 14. 13
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Slm esim otobüs şoförü rüyamda esimle Deniz'de otobusle gidiyorduk bakıyorum esim aşağı inmiş ve beni çağırıyor aşağı iniyorum Deniz'in durduğumuz tarafı buz kocaman bir balık esim tazmi diyor bir adam parça parça balığı satıyor esime evet abi ramazandan beri büyümüş diyor sonungacinin altından koca bir parça kesiyor bizim icin ve hamilemisinn galiba tam hatırlamıyorum neye delalet acaba yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler


 15. 14
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Aleykum selam. Gerçek hayatta da bu rüya yolculuk etmeye işarettir. Ayrıca bol ve bereketli bir rızık elde etmek manasındadır. Balık ne kadar güzel, çok ve iri olursa rüya o kadar güzel olarak yorumlanır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


Git 124 Son