1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 886
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada Bardak görmek (İmam Nablusi)


  Bardak tabiri
  Rüyada bardak görmek, kişinin sevgilisi ve mahbubudur. Bundan dolayı kendisine bir cam bardak takdim edildim gören kimse yakında sevdiğinden fazla muhabbet görür. Kendisine sebze, bakla ve salatalık gibi ekşili olan sebzelerin verildiğini gören, sevdiğinden düşmanlık görür ve kalbinde buğz ve adavet meydana gelir. Rüyada bardak, rüya sahibinin haline göre bin yahut yüz dirhemle tabir edilir.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  EFRUMİE Bayan Üye
  EFRUMİE
  Bayan Üye

  Üye No: 104894
  Mesaj Sayısı: 185
  Tecrübe Puanı: 2

  Cevap: Rüyada Bardak görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada bardak görmek arkadaşlarınız ile olan ilişkilerinizde önderlik yapak istemeniz onları rahatsız edeceğine yada bardağı kırdığını görmüş iseniz küs olduğunuz yada konuşmadığınız bir arkadaşınızla aranızın düzeleceğine ve arkadaşlığınızın sonsuza kadar süreceğine işaret eder.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Bardak görmek (İmam Nablusi)


  Rüyamda eski sevgilimi görüyorum onun evindeyiz ben bulaşıkları yıkıyorum.cam bir bardağın kırık olduğunu fark ediyorum eski sevgilim birşey olmaz böyle kalsın diyor temizleyip rafa koyuyoruz.ayni zamanda da onun bir arkadaşı da evi supuruyor.eski sevgilimle bulaşıkları bitirdikten sonra bir tepsiye üzüm ve can eriği koyuyoruz.bir de küçük bir oğlan çocuğu hatırlıyorum.ruyami yorumlarsaniz sevinirim hayırlı geceler


 4. Reklam

 5. 4
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Bardak görmek (İmam Nablusi)


  Hislerinde, düşüncelerinde kuşku ve endişe gibi durumların olmayacağı, hayatındaki önem verdiğin bir konu hakkında doğru kararlar verebilme, evlilik gibi bir sürece girmeye yakın olduğuna işaret etmektedir. Hakkıyla bilen bir tek Allah'tır elbette.


 6. 5
  Acer Üye
  Acer
  Üye

  Üye No: 119047
  Mesaj Sayısı: 25
  Tecrübe Puanı: 1

  Rüyamda kızkardeşim konsoldan bardaklardan güzel bir tane de bana çıkarıyor üç kişiyiz ikisi erkek ama sanki iş için toplantı yemeği gibi.kızkardeşime aa o güzel bardak benim için mi diyorum sevinerek konsoldaki bardakların en güzeli bana çıkardığı ...bardağa fanta koyuyor.bir de kolye gördüm ama kolye kısmını çok hatırlamıyorum yorumlar


 7. 6
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Rüyayı gören kimse kız olsun erkek olsun bekar ise bir ilişkiye başlayacağına ve seveceği bu kimse ile çok mutlu olacağına işaret ettiği gibi başka şekilde tabir edenler ise kişiyi övecek, takdir edecek ve sevinmesini sağlayacak hoş sözler, iltifatlar duymasına işaret eder. Hakkıyla bilen Allah hayırlısını etsin.


 8. 7
  Acer Üye
  Acer
  Üye

  Üye No: 119047
  Mesaj Sayısı: 25
  Tecrübe Puanı: 1

  Teşekkürler yorumunuz için