Git İlk 234 Son
 1. 29
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Başörtüsü görmek (İmam Nablusi)


  Ve aleyküm selam. Var olan durumunuzdan farklı bir duruma geçmeye, sizi mutlu edecek yeni başlangıçlara adım atmaya delalet ederken bununla birlikte sağlık sorunlarının son bulmasına, maddi imkanların iyileşmesine de işaret etmektedir. En doğrusunu bilen bir tek Allahtır.


 2. 30
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Başörtüsü görmek (İmam Nablusi)


  Selamunaleykum rüyamda başım örtülüydü örtüm bol duruyordu düzgün olmadığını görüyorum düzeltmek için açiyorum ki basimda fiyonklu lacivelt bir saç bandi ,bandi çıkartiyorum başımı da açık pudra rengi bir başörtüsüyle sıkı bağlıyorum ve guzel yakisti diye mutlu oluyorum .yorumlarsaniz memnun olurum simdiden teşekkürler


 3. 31
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Başörtüsü görmek (İmam Nablusi)


  Ve aleyküm selam. Seni mutlu edip, değerini bilecek, tabiri acizse el üstünde tutup önemseyecek, gözü senden başkasını görmeyecek birine delalet eder. Hakkıyla bilen bir tek allahtır.


 4. Reklam

 5. 32
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Başörtüsü görmek (İmam Nablusi)


  Selamun aleyküm.evliyim ve kapalıyım.Rüyamda asılı çeşit çeşit evde günlük takılan yemeni görüyorum ve açık renkleri değilde siyah gibi(ama içi çiçekli renkli)koyu renkleri seçip başımda olan eşarbımı çıkartıp beğendiğim yemeniyi takıyordum.bir yemeni daha beğenmiştim onu da takacaklen arkadaşın biri üzerine çay döktü ve takamadım bunu yorumlarsanız sevinirim


 6. 33
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Aleykum selam. Yemeni görmek oldukça hayırlıdır. Ama takamadan kirlenmesi iyi değildir. Mutluluğa, huzura ve seni sevindirecek bazı şeylere karşı engellerle karşı karşıya kalacağına ve üzüleceğine tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 7. 34
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamun Aleyküm. Rüyamda namaz vakti dışarı çıkıyorum, cami dağılmış imam ve cemaati bizim kapıdan geçiyor başım açık karton gibi bir şey ile saklama saklamaya çalışıyorum, imam durumu fark edip başıma beyaz bir eşarp örtüyor.

  Rüyamda sabah namazı vakti dışarı çıkıyorum, cami dağılmış imam ve cemaati bizim kapıdan geçiyor başım açık olduğu için karton gibi bir şey ile saklamaya çalışıyorum, imam durumu fark edip başıma beyaz bir yemeni örtüyor. Rica etsem yorumlar mısınız?


 8. 35
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Dini emir ve yasakları erine getirme konusunda daha dikkatli olman gerektiğini ikaz olarak gördüğün bir rüyadır. Bu konuda sana desteği olabilecek seni uyaracak biri de olabilir. Doğrusunu Allah bilebilir.


 9. 36
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyamda sabah vakti oğlumu okula bırakıp işe yetişme telaşındayız. Annem ıspanaklı börek kete ve koz patates yapmış, fırında. Oğluma ve kendime öğle yemeği için poşete koyuyorum. Sonra eşarbimi takıcam karar veremiyorum bir türlü. Dolabımdan bir eşarp takıyorum yakışmadı yine her zamanki gibi diyorum çıkarıyorum. En sevdiğim ipek mavi eşarbimi takiym derken birden başka yeni çok güzel benim almadığım bir eşarp buluyorum dolabımda. Bunu seviyorum bu çok güzel bunu takayım diyorum. Takıyorum ve çok yakıştığını düşünüp mutlu oluyorum.

  Rüyada eşarp görmek. Rüyamda sabah işe gitmek için hazırlanıyoruz. Oğlumu okula bırakıp eşimle ise gideceğiz. Annem ıspanaklı börek kete ve közlenmiş patates yapmış. Bunlardan birer poşet öğle yemeği için hazırlıyorum oğluma ve bana. Sonra eşarbimi takmaya gidiyorum. Bir eşarp takıyorum olmadı yakışmadı diyorum. En sevdiğim ipek mavi eşarbimi takayım diyorum. Dolaba gidince benim olmayan yeni güzel bir eşarp görüyorum onu takıyorum ve çok yakıştı bu bana. En sevdiğim eşarp bu diyorum. Yeşil ve pembe renklerde bir eşarp bu.


 10. 37
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Yapacağın işlerde anne ve babanın rızasını almaya özen göstereceğine ya da geniş bir aile olacağına ve sahip olduğun evlatlarının hayırlı evlat olmasına işaret etmektedir. Ailedeki bu bolluk maddi anlamda da tabir eden alimlere göre ailenin her ikinsinden birinde size kalacak paraya delalet etmektedir. Doğrusunu bilen Allah'tır.


 11. 38
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamün aleyküm ben rüyamda amcamın gelinini gördüm tülbent oyalarını yapıyordu bende modellerine bakıyordum bazı modeller beyaz boncuktan yapılmıştı çok güzellerdi ve siyah olanlarda vardı sonra başıma siyah bir yazma örüyordum yeniydi çok beğeniyorlar di Rüyam ne anlama geliyor yorumlarsanız sevinirim Allah razı olsun


 12. 39
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Ahlakının güzelliğini yansıtan bu rüyada yardımsever, alçakgönüllü, mütevazi bir kimse olduğuna işaret eder. Bunun yanı sıra çevrendeki kimselerin samimiyetine inanmadığın kişileri daha iyi anlayacak ve dost bildiklerinden ayıklayacaksın. Doğrusunu sadece Allah bilebilir.


 13. 40
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  selamün aleyküm,
  bu gece gördüğüm rüyamın etkisinde çok kaldım inşallah kötü değildir.
  rüyamda ablamlara gidiyorum eniştem geliyor (ben gerçek yaşamda tesettürlüyüm) benim başörtümü çekiyor, şalım açılıyor, senin benim yanımda başın açık olman günah değil diyor ve gidiyor, ben ve ablam eniştem gittikten sonra şalımı arıyoruz heryere bakıyoruz ama biz başörtümü bulamıyoruz. ablam enişteme telefon ediyor; şalı ney yapın kızın şalını bulamıyoruz diyor, eniştem tekrar eve geliyor o da arayıp bulamıyor. eniştem ayağımı öpmeye çalışıyor ben izin vermiyorum. bana diyor ki sen gerçekten ayağı öpülesi insansın diyor.
  rüyam böyle çok ilginç bir rüya inşaallah erken cevaplarsınız çünkü çok etkilendim bu rüyamdan. Allah razı olsun emeğiniz geçiyor bizlere.


 14. 41
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. tesettürlü olan bir kimsenin kendisini vücudunun herhangi bir yerini açık olarak görmesi ibadetleri veya tesettürü ile alakalı olarak bazı eksikliklere sahip olduğunu ve bunları düzelterek tamamlaması gerektiğine delalet eder. Ayağının öpülmesi iki şekilde tabir edilir. Güzel bir hayata nail olabilecek, takdir görecek hayırlı bir kimse olacağına veya birinin emirleri dışına çıkamadığına işarettir. Allah doğrusunu bilendir.


 15. 42
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selâmün aleyküm... Dün gece rüyamda bir evde olduğumu gördüm ve pencereden yiğenlerimi izliyorum. Derken yigenlerimin karanlık bir tünele girdiğini gördüm ve uzun bir süre oradan çıkmayınca korkuya kapıldım aklımdan türlü türlü şey geçti. Hemen başıma (poşet desem değil baş örtüsü desem oda değil sert ve hışırdayan) bir şey örtüp evden çıkmaya çalışıyorum. Ama annem beni durdurup böyle dışarı mı çıkılır diyor o sırada elinde mor kazakla gelen teyzemin elindeki kazağı bana gösteriyor. Bari bunu giyin üstüne diyor ama bir yandan da söyleniyor başka şehre misafirliğe gelmişsin yanına doğru düzgün kıyafet getirmemişsin diyor. Sinirleniyorum teyzemin elindeki kazak benim yaşımdaki kuzenimin bu bana nasıl olsun diyorum baksana bundan kolum geçmez diyorum. Ama annem ilah giyeceksin diyor bende sinirleniyorum yeğenlerimin karanlıktan çıkmadıklarını söylüyorum o ise hiç umursamıyor bende dayanamıyorum sen zaten hiçbir şeyi beğenmiyorsun deyip çıkıp gidiyorum. Bu sefer dışarıdayım yeğenim tam o sırada dışarı çıkıyor rahatlar gibi oluyorum. Ama bir yandan da ona kızıyorum. Sen nasıl oraya girersin deli misin hiç mi haberleri izlemiyorsun ya başına bir şey gelseydi diyorum. Sonra bir bakıyorum yiğenimin arkasından halamın oğulları çıkıyor. Bir an korkuyorum ve onları başımla selamlayıp hızla eve doğru yürümeye başlıyorum. Tam o sırada rüzgar başörtümü havalandırıyor ve başörtüsü paraşüt gibi açılıyor. O sırada üstümde kısa kollu bir tişörtün tek olduğunu fark ediyorum kollarım hep dışarıda ben nasıl böyle dışarı çıktım diye kendime kızarken demek ki annem o kazağı bundan dolayı giymemi istemiş diyorum. Uçan başörtüsünü tutup kendime iyice sarıyorum başörtüsü o kadar büyük ki kollarım açıkta kalan her yerimi örtüyor Kuzenlerime bakıyorum bir şey gördüler mi diye ama onlar doğruca önlerine bakıyorlar. Çok şükür diyorum görmemişler. Tam o sırada uyandım. ( Bu arada başörtüsü çokta güzel olmayan bir açık kahverengi rengindeydi.) Yorumlarsanız sevinirim... şimdiden Allah razı olsun...


Git İlk 234 Son