Git İlk 34
 1. 43
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Başörtüsü görmek (İmam Nablusi)


  Ve aleyküm selam. Olumsuz giden bazı durumların düzelmesin, çözümsüz olarak görülen sorunların hallolmasına, karanlıkları aydınlanmasına, yoluna girmeyen işlerin rayına oturmasına işaret edip zamanla aydınlığı görüp feraha erişeceğine, umutsuz ve mutsuz olduğun konularda tekrar sevinip umutlanacağına ve maddi manevi olarak kazanç sağlayacağına tüm bu gelişmelerle birlikte edineceğin tecrübeleri doğru şekilde kullanman şimdiye kadar yaptığın hataları hem düzeltmene hemde bir daha yapmayarak hayatını düzene sokmana yarar sağlayacağını göstermektedir. Allah en iyisini bilendir.


 2. 44
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Başörtüsü görmek (İmam Nablusi)


  Selamün aleyküm istihare ye yattım evlilik düşünüyorum hakkımda hayırlı olup olmadığına dair ama göze çarpan bir renk göremedim kalabalık bir ortamda baş örtülü bir kadın gördüm yüzünü görmedim gördüysem de hatırlamıyorum çok güzelmiş dedim baş örtüsüne çok beğenmiştim kapanmak gibi de bir düşüncem var zaten ama tam emin olmayı bekleyip öyle yapmak istiyorum eşarp beyaz üzerine desenli ve güzeldi birden fazla renk vardı o yüzden emin olamadım tamamını da hatırlamıyorum net olan bu tekrar yattım istihare ye ama bir şey göremedim rica etsem ne anlama geliyor ne yapmalıyım


 3. 45
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Başörtüsü görmek (İmam Nablusi)


  Ve aleyküm selam. Birden fazla renk de görülebilir birden fazla karışık olay da. Bu nedenle istihare yaptıktan sonra duygu olarak sana neler hissettirdiğini bakman ve buna göre yorumlaman gerek olumluya olumlu olarak kabul edilir. Fakat emin değilsen ehli selim kişilerle istişare etmen de önemlidir. Hakkıyla bilen Allah hayırlısını etsin.


 4. Reklam

Git İlk 34