1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 886
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada Bela görmek (İmam Nablusi)


  Bela tabiri
  Bela ve sıkıntı görmek, çektiği sıkıntı ve güçlüklerden soma ferahlığa ve sevince kavuşacağına delalet eder.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  EFRUMİE Bayan Üye
  EFRUMİE
  Bayan Üye

  Üye No: 104894
  Mesaj Sayısı: 185
  Tecrübe Puanı: 2

  Cevap: Rüyada Bela görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada bela ve sıkıntı görmek içinde bulunduğunuz sıkıntılı ve zor günlerinizden kurtulmak için çözüm yolları arayacağınıza fakat bu çözüm yolunu bula bilmek için biraz zamana ihtiyacınız olacağına ama fazla uzun sürmeden tüm sıkıntılarınızdan kurtulup rahata feraha ve sevince kavuşacağınıza işaret eder.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Bela görmek (İmam Nablusi)


  Selamün aleyküm. Rüyamda tanımadığım bir evdeyim. Eve şimdiki abd başkanıyla eşi geliyor.
  (Eşi gerçek hayattaki kadın değil.) İkisiyle de tokaşalıp öpüşüyorum. Sonra öğle namazını kılmış oluyorum ve oturuyorum koltukta. Yan koltukta kadın oturuyor. Bana gülümsüyor. Ona öpücük atıyorum. Sonra deniz gibi bir yerden at kadar büyük bir köpek çıkıyor. Köpek sırtına bir kız alıyor. Koşmaya başlıyor. Birkaç insan var onlar da bağırıyor. Sonra siyah kuş sürüsü bir arabaya saldırıyor. Ben korkmaya başlıyorum. Koşuyorum ve karşıma beyaz toz geliyor çiçek tozu gibi. Yanımda biri var, galiba bir arkadaşım. Boğulacak gibi oluyorum. Dumanın içinde dua ediyorum kurtulmak için. Sonra dedemin evinde oluyorum. Pencereden o yere bakıyorum. Hava kararmış yağmur yağıyor gibi. Yorumlarsanız çok sevinirim.


 4. Reklam

 5. 4
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Bela görmek (İmam Nablusi)


  Ve aleyküm selam. yılmadan, pes etmeden, dirayetli ve kararlı duruşunla gösterecğein azimli çalışmalar sayesinde maddi konuda durumunu en iyi seviyeye taşıyabileceksin. Böylece yaşantının güzelleşmesi ile hayatın tadını çıkarmaya çalışacağın günler görebileceksin. Hakkıyla bilen bir tek Allah'tır.