Git İlk 12
 1. 15
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Bıçak görmek (İmam Nablusi)


  Merhaba, rüyamda beni öldürmüşler. Bi kadın neden öldürüldüğümü araştırıyor ve diyor ki kendi halinde bi kadını kim neden öldürür o sırada ben de diyorum beni evime gotur salon koltuğumda uyut ben ruyamda kimin öldürdüğünü görür sana soylerim. Sonra gercekten de koltuğumda uyuyorum arkam dönük ve birden sırtımda bi acı hissediyorum sırtıma biri bıcak sokuyor dönüp bakıyorum kim diye üc erkek bi kadın. Kadıblardan birini tanımıyorum biri yakın arkadaşım öteki de öyle bi tanıdık. Erkek olan benim hoşlandığım adam. Fakat bu adam ben dönünde bıçağı alıp gırtlağıma sokuyor kan görmedim. Tam o sırada yakın arkadasım olan kadın dur yapma öldü zaten diyor ama adam boğazımda bıçağı ceviriyor. Bütün gücüyle hem de. Ama ölmüyorum tam kadına anlatacağım beni öldürenleri o sırada uyanıyorum anlatamıyorum. Uyandım ama rüya dedim töbe ettim ayetel kürsi okudum korktum, tabir ederseniz sevinirim. Şimdiden tesekkür ederim, sevgiler.


 2. 16
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Bıçak görmek (İmam Nablusi)


  Merhaba. Rüyanda kan görmediğinden rüyada gördüklerinin tam aksi anlamı taşıdığını söyleyebiliriz. Rüyan gerçekte olumlu bir içeriğe sahiptir. Hayatında çıkacak zorluklarda sana yardım edecek çevrendeki bir çok kişinin var olduğuna işaret eder. Yardım edeceklere karşı minnet duygusu besleyeceğini gösterir. Doğrusunu Allah bilebilir.


 3. 17
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyada Bıçak Görmek


  Rüyamda Benim Abim Dediğim Kişinin Gerçek hayatta Tanımıyorum.Kardeşimle problemi varmış Kardeşim üzülerek bana gelip derdini anlatıyor kardeşim dükkana gidip Üzümlü Lokum gibi ama uzun Birşey aldığını söylüyor ama parası buna yetmediği için Benim abi dediğim kişi parayı kendisi veriyor 2 tane 20 lira fakat Bir şartla veriyor kardeşimin borcunu verene kadar telefonuna kendisinde kalçağını söylüyor bende adama sana güvenmiyorum seni sevmiyorum pislik diyorum oda birden hiçbir şey olmadan ışınlanmış gibi ben yerdeyken göğüşüme bıçak deydiriyor ben Senden Korkum yok diyorum sonra yapma diyorum uyanıyorum


  Rüyamda abim dediğim rüyamda çok sevdiğim ama gerçekte tanımıyorum kardeşim üzülerek gelip bana abi dediğim kişiden yediği kazığı söylüyor dükkana gidip lokum benzeri kuru üzümden yapılan uzun bir şey alıyor ama parası yetmiyor sonra abi dediğim kişi gelip kardeşimin parasını ödüyor 2 tane 20 tl ama bir şartla ödüyor kardeşimin telefonunu borcunu ödeyene kadar alacağını söylüyor fakat abi dediğim kişi vermiyor bende abi dediğim kişinin kardeşimle yanına gidip abi dediğim kişide orada oturuyor verir misin diyorum hayır diyor ben ona pislik diyorum sana güvenmiyorum diyorum adamda sanki ışınlanmış gibi ben yerdeyim adam üstüme oturuyor göğsüme bıçağı dayıyor senden korkum yok diyorum oda böyle sürtüyor sonra yapma diyorum saplıyor ve uyanıyorum


 4. Reklam

 5. 18
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Bıçak görmek (İmam Nablusi)


  Hayırlı günler. Seni ilgilendiren meseleler söz konusu olduğunda bazı kimseler tarafından hakkını savunmana izin vermeyerek söz hakkı dahi almana müsaade etmene izin vermemesi, bundan dolayı içten içe duyacağın üzüntüye işaret olmaktadır. Allah en iyisini bilendir.


 6. 19
  Eftelya Üye
  Eftelya
  Üye

  Üye No: 112077
  Mesaj Sayısı: 12
  Tecrübe Puanı: 1

  Selâmun Aleykûm hocam. Benim babamla ciddi bir konuda mahkemem vardı, 15 küsür yıl ceza aldı fakat tutuksuz yargılanmaya başlamıştı ve dosya temyizde, babam da hala dışarıda. Son zamanlarda da bulunduğumuz şehre geldiğini öğrendim. Yıllardır kabuslar görüyorum fakat son zamanlarda gördüğüm kabuslar sanki başka anlamlar taşıyor gibi hissediyorum. Bugün de bir kabus gördüm. Babamdan kaçtığım klasik kabuslardan gibi başladı yine. Sonra babam, annem ve ben aynı evde oluyoruz. Benim ve babamın elinde birer bıçak var. Bendeki bıçak küçük tırtıklı bıçaklardan, babamdaki ise büyük tırtıklı ekmek bıçağı. Babam benden elimdeki bıçakla parmağımı kesmemi istiyor. Bıçağı sol işaret parmağıma sürtüyorum sürtüyorum kesilmiyor. Bakıyorum ki elimdeki bıçağın ucu kör. Bu sefer babam elindeki ekmek bıçağını veriyor onunla kesmem için. Onu da sürtüyorum sürtüyorum kesmiyor. Diyor ki dik kesme, yan tut da kes. Dediği gibi yapıyorum ve parmağım kesiliyor, kanıyor, içindeki et görünüyor falan. Sonra uyanıyorum hocam. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Ciddi endişeler içerisindeyim uzun zamandır. Evden dışarı bile çıkamıyorum korkumdan. Umarım hayırlara yorarsınız. Allah'a emanet olun. Şimdiden teşekkür ederim.


 7. 20
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Allah hayra çıkarsın. Dini bütün bir kişi olduğuna ve bu özelliğinin devam etmesi için kendini zorlaman gerektiğine bunun yanı sıra çekişme içinde olduğun bir kimse ile arandaki sorunun aile içinde konuşularak gündeme gelmesi, eski defterlerin açılması can sıkıcı konuların konuşulması manasındadır. Allah medet dileyenlerin yanındadır. Duanın sıkıntılarına derman olması için duayı eksik bırakma. Allah en iyisini bilendir.


 8. 21
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyamda Bir dükkana giriyorum elimde bıçak var o dükkanda bu bıçaktan var mı elinizde diye soruyorum tezgahın üstünü bırakıyorum bıçağı dükkan sahibi de tezgah altından bıçak olmayan ama başka alet edevat çıkarıyor yok bunlar değil aradığım diyorum. Tezgahın içine ben bakıyorum orada bıçağa benzer bir şey var diyorum yok o ondan değil diyor ben de getirdiğim bıçağı alıp çıkıyorum dükkandan


 9. 22
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Rüya sahibinin kendinde var olan bazı güzel özelliklerine, saygın, itibar sahibi, güç ve kudrete sahip olan kimse olduğuna bunun yanı sıra öfkeni dizginlemeye çalışacağın kin duyabileceğin bir kimse olabileceğine işaret etmektedir. Hakkıyla bilen Allah hayırlısını etsin.


Git İlk 12