1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 886
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada Boynuz görmek (İmam Nablusi)


  Boynuz tabiri
  Rüyada boynuz görmek, kuvvet ve menfaata delalet eder. Boynuzu okluğunu gören kimse, düşmanını kahreder. Meliklerden birisi iki boynuzu olduğunu görse, Şark ve Garb''a hakim olur. Bazen de boynuz, kişinin kuvvet ve himayesine gireceği yakınma delalet eder.Rüyada öküz veya diğer hayvanların boynuzlarından kendisinde iki boynuz bittiğini gören kimse, kalırından öleceğine delalet eder Boynuzlar senelere veya silaha, şöhret, rütbe, mal ve evlad gibi kişi nin iftihar edeceği şeylere delalet eder.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  EFRUMİE Bayan Üye
  EFRUMİE
  Bayan Üye

  Üye No: 104894
  Mesaj Sayısı: 185
  Tecrübe Puanı: 2

  Cevap: Rüyada Boynuz görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada boynuz görmek çok küçük yaşta hayata atılmanızdan dolayı sizden çok çok büyük olan kişilere akıl vereceğinize ve sizin vermiş olduğunuz bu akıllar sayesinde kariyer yapacağınıza mve çok büyük bir insan olacağınıza işaret eder.


 3. 3
  NARza Üye
  NARza
  Üye

  Üye No: 113503
  Mesaj Sayısı: 15
  Tecrübe Puanı: 1

  Yorum: Rüyada Boynuz görmek (İmam Nablusi)


  Merhabalar. Ruyada evin içinde boğa gördum.Boğa siyah renkti galiba ve iriydi.Evde koridordaydi boynunda ip vardi ailece onu çekerek annemlerin yatak odasına götürup oraya bagladik.


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Boynuz görmek (İmam Nablusi)


  Merhaba. Rüyada boğa görmek iyidir. Rahat, güçlü ve bolluk içerisinde olacak olan bir yaşama işaret eder. Bir diğer görüşe göre ise eğer boğa sinirli ise alınacak olan kötü bir haber manasında tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamün aleyküm hocam. Rüyamda gece vaktiydi ve evimizin disinda siyah iri yapili bir boğa eve girmek icin kapiyi zorluyordu. Cok sivri ve parlak bembeyaz boynuzlari vardi biz annemle ablamla falan eve girmesin diye kapiyi tutuyorduk kapınin cam olan kismini kirdi ama kapi kirilmadi iceri giremedi sonra cama gecti orayi zorlamaya başladı ama yinede iceri giremedi. Yorumlarsaniz sevinirim Allah razı olsun.


 7. 6
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Aleykum selam. Rüya sahibi için ve ailesi için iyi olarak yorumlanmaz. Canlarının sıkılacağı ve morallerinin bozulacağı bazı hoş olmayan durumlarla karşılaşacaklarına işaret olarak tabir edilir. Yinede bu sadece bir rüyadır ve hayrını dilemek gerekir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 8. 7
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  İyi akşamlar.rüyamda bilmedigim bir yerdeyim yer yatağında uyuyorum etrafimda bir kac kişi var boğa ve inek karışımı boynuzlu bi hayvan kocaman bilseydi. bana dogru geldi ben kalktım kalcalarimin üzerinde oturdum uzerimdede yorgan var.hayvan iki defa üzerime doğru geldi boynuzlariyla bana vurdu ama üzerimde kalın bi yorgan olduğu için bişey hissetmedim canim acımadı bi zarar girmedim git diyon gitmiyor tam içimden bu başıma bela oldu diyodum ki baktım sessizce gitti hemen yanımda oturdu basini da koydu sakince uyumaya başladı kalktım baktım öylece sakin sakin uyuyor.ruyam bitti burda


 9. 8
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Gördüğün hayvan insanlar olarak kabul edilir. Beklemediğin bir davranış veya olayda sonra insanlarla ilgili olan düşüncelerin değişebilir, hayalkırıklığına uğrayarak kendini geri çekebilirsin. Fakat bir süre sonra kendini toplayarak daha makul ve kararında ilişkilerini düzenleyemeye çalışacaksın. Hakkıyla bilen bir tek Allah'tır.