Git İlk 12
 1. 15
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Bulut görmek (İmam Nablusi)


  Selamünaleyküm Merhaba
  Rüyamda Bulutların Üzerinde Beyaz Cübbeli ve Sarıklı Yüzü ve Elleri Yani Ten Rengi Çöl Kumları. Gibi Altın Sarısı Yürüyen Bir Zati Gördüm Sanki Beni Takip Ediyor Bana Bir Mesaj Vermek İstiyordu. Onun Bulutların Üstünde Yürümesinden Çok O Nurlu Cemali Beni Çok Etkiledi Hayrolsun İnşallah Selam ve Dua ile......


 2. 16
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Bulut görmek (İmam Nablusi)


  Ve aleyküm selam. Bahsettiğin zatın arkandan gelmesi önünün hiç olmadığı kadar açık olacağı anlamına gelmekte olup alacağın bir müjdeye, iş teklifine veya seni çok mutlu edecek bir habere işarettir. Bunu değerlendirerek hayatını etkileyecek başarılar kazanmaya, rütbeli, makam sahibi bir kimse olacağına işaret etmektedir. Allah hakkıyla bilendir.


 3. 17
  Bus5858 Üye
  Bus5858
  Üye

  Üye No: 122499
  Mesaj Sayısı: 4
  Tecrübe Puanı: 1

  Düşünmek Ve şekilli Bulutlar


  Merhabalar Allah hayırlara yazsın rüyamda annem ile yan yana durup gökyüzüne bakıyoruz gökyüzünde siyah dumanda değil ama bir siyahlık var sonra aklımdan eski erkek arkadaşım geçiyor o geçiyor o anda o siyahlık gökyüzünde gelin damat ve bir de çocuk şeklini alıyor gözlerim doluyor ve mutlu oluyorum şimdiden yorumlariniz için teşekkürler iyi günler. :)


 4. Reklam

 5. 18
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Bulut görmek (İmam Nablusi)


  Merhabalar. Geçmişin tortularını hala içinde taşıdığın manasında olduğu gibi bu durumdan etkilenmiş ve hayal kırıklıklarına neden olmuş manasına da gelmektedir. Kırılmış, beklentin karşılanmamış ve kalbin incinmiştir. Rüyan duygularının tercümanı gibi olmuş olabilir. Allah doğrusunu bilendir.


Git İlk 12