Git İlk 12
 1. 15
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Cam görmek (İmam Nablusi)


  Selamun aleyküm, bu sabah gördüğüm rüya annemin evindeyim bütün kardeşlerim yanımda ve ben bıkmış yorulmuş bir şekilde anneme yaşadıklarımı anlatıyorum annem temiz bardak ve tabaklarla uğraşıyordu bende bir fen sinirlenip onları duvara fırlattım sonra dışarı çıktım bir kadın her Zaman arkamda kalıyor tanımıyor siyah uzun kıymetli annemin bahçesinde tut ağaçları var ondan bir tane babam koparıp bana verdi bende yedim sonra bahçede annem bir elma ağacı dikmiş 5,6 tane elmalar çıktış hepsi renkli yaprak gövde sanki sim dökülen renkli elmalar içimi huzur verdi


 2. 16
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Cam görmek (İmam Nablusi)


  Aleykum selam. Rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan köklü değişikliklere işaret eder. Başarılarına ve mutluluğuna engel olan tüm şeylerden kurtulmasına ve manevi açıdan da kendini geliştirerek huzur elde etmesine tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 3. 17
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Cam görmek (İmam Nablusi)


  SelaymunAleykum

  Ben hayatında çok hasas bir evrenden geçen bir insanım ve hayatımın bu döneminde sıkıntılarım çok büyük hem maddi hem manevi sıkıntıları bir arada yaşıyorum.

  Bu gün uyandığımda çok etkilendiğim bir rüya gördüm.

  Rüyamın tamamını hatırlayamıyorum ama hatırladığım şey Çok büyük 3 yada 4 tane camdan küre vardı ne amaçla yapıldıklarını bilmiyorum ama güzel görünüyorlardı. Fakat dokunduğumda bu kürelerden 2 tanesi tuzla buz olup her yere dağıldılar ve biz oradan uzaklaştık.

  Rüyamı benim için yorumlarsanız çok sevinirim.


 4. Reklam

 5. 18
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Cam görmek (İmam Nablusi)


  Aleykum selam. Gördüğün rüyan hayırlıdır. Özellikle de maddi manevi sıkıntıları içerisinde olan kimse için hayırlıdır. Hayatında meydana gelecek olan köklü değişikliklerle mutlu ve huzurlu olacağına işaret olarak yorumlanır. Sende rüyanın hayırlısını dilemelisin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 19
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Merhaba
  Rüyamda babamla benim kendi oturduğum apartmanın önündeyiz babam baba 2 tane cam kase veriyor iş için kullandığı arabada da bi koli yeni cam kase varmış 2 tane daha istiyorum ama onları servistekilere vericem diyor ( özel bir şirketin personel servisini çekiyor) neyse bana 2 tane kase veriyor bende eve gidiyorum ama evimde annem varmış zile basıyorum duymuyor bende başka komşunun ziline basıyorum annemde balkonda sigara içiyormuş ondan duymadı diyorum neyse apartmanı çıkarken elimdeki bez çantayı düşürüyorum komşular varmış bide sonra bez çantadan 5 6 tane taze pişmemiş yumurta ve kaseler varmış ama hiçbiri kırılmamış sağlam duruyorlar . Ben şuan hamileyim rüyamda komşum da hamileymiş ona da bi kaç yumurta versem mi diye düşünerek eve çıkıyorum


 7. 20
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhaba. Hassasiyetinin iki katı olacak bir dönemde olduğuna, kırgınlık, küslük ve alınganlık yaşayabilir, bazı sözleri gereğinden fazla takabilir ve sorun yaşayabilirsin. Buna karşı temkinli olman ve ona göre hareket etmen gerektiğini göstermektedir. Doğrusunu bilen bir tek Allah'tır.


 8. 21
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  İyi akşamlar ben iki gündür çok ciddi bir tercih yapma dönemindeyim ve bu tercih için iki günüm var sevdiğim adamla tartıştık yollarını ayırma kararını o aldı ben halen bir şansımız var mı diye düşünüyorum ve iki gün sonraki tercihimde neye karar vereceğimi bilemez haldeyim kalbim farklı aklım farklı konuşuyor çok ikilemdeyim dün gece rüyamda kendimi bir odada gördüm kapısının üst tarafı cam olan bir kapı ve ben kapının önündeydim tam cam kırılacakken yüzüme gelecek olan taştan kurtuldum cam kırıldı kapının ardında birkaç kişi var mıydı tam hatırlayamıyorum rüyamda tedirgin hissediyordum çünkü öyle bir ruh haliyle uyudum bu rüyanın anlamı nedir Pazartesi günü çok büyük bir karar vermem gerek ya ona gidecek yolu tercih etmeliyim veya ondan vazgeçmeliyim ne yapacağımı bilemiyorum ben halen umudum olduğu için kendi hayatım umrumda değil onu mutlu etmek istediğim tercihi yapmak istiyorum lütfen acil cevap verir misiniz ?


 9. 22
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Yaşadığın durumu rüyanda gördüğünü söyleyebiliriz. Rüyanda kritik kararlar verebileceğin, hayatını ilgilendiren önemsediğin bir konu olup kararsız kalmana neden olan bir durum yaşadığın şeklindedir. Rüyanda ne yapman gerektiğini işaret etmez fakat içindeki ruh hali rüyana yansıdığını söyleyebiliriz. Allah en doğrusunu bilendir.


 10. 23
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Hayırlı günler,ben rüyamda buğulanmış gibi görünün cam bardaklar gördüm.Bir masanın üzerinde alt katta çay bardakları var ancak üst taraf şu bardağı ve desteksiz sadece çay bardaklarının hizasından yükselip düze çıkmış gibi alt tarafta bir destek olmadan duruyorlardı.Ters L harfi gibi buharda çıkıyordu ara ara bu cam bardaklardan.Yorumlarsanız çok sevinirim.Şimdi den sağ olun.


 11. 24
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Olumlu şekilde tabir edilmeyen bir rüyadır. Fakat rüyandaki mesajı anlayarak hayatına geçirmen senin hayrına olmasını sağlayabilirsin. Etrafına karşı gözünü açarak hareket etmen, etrafındakilere dikkat etmen, üzülmene neden olacak gıybet, olumsuz söylemlere maruz kalmana delalettir. Doğrusunu en iyi bilen bir tek Allah'tır.


 12. 25
  hlm Üye
  hlm
  Üye

  Üye No: 121906
  Mesaj Sayısı: 23
  Tecrübe Puanı: 1

  rüyamda okuldayım bir bankta öğretmenim ve liseden bir erkek arkadaşımla tahta bankta oturuyorum,öğretmenle sohbet ediyorum beni sıkıştırıp gibiler çok yakın ve sıkışık oturuyoruz ,sonra başımdan aşağı biri cam kırıkları döküyor , sonra hemen oturduğum banktan kalkıyorum saçımdan camları silkeliyorum saçımın rengi daha açık kahve ve kumral tonda (normalde öyle değil)ve beyaz küçük bir toka elime geliyor cam kırıklarını kekeliyorum


 13. 26
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Karşına çıkan bazı zorlukların meşekatine aldırmadan geçiştirecek veya sadece çözüm odaklı olmaya çalışarak umursamamaya dikkat edebileceksin. İstikbalinin açık olduğu şansının yaver gitti bir hayata nail olabileceğine, ayrıntılara takılmadan kendini geliştirmenin yollarını arayacağına delalet etmektedir. Hakkıyla bilen bir tek Allah'tır.


Git İlk 12