Git İlk 12
 1. 15
  Süreyya Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Ceviz görmek (İmam Nablusi)


  Merhabalar Rüyamda koca bir ceviz ağacı var ve üzerinde bir tane ceviz var yanında bir karga duruyor cevizi düşürmek için taşlıyorum ve ceviz düşerken karga bana doğru saldırarak geliyor kargayı gagasından tutup toprağa gömüyorum ve uyandım rica etsem yorumlar mısınız


 2. 16
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Ceviz görmek (İmam Nablusi)


  Merhabalar. Senin zengin olup, maddi gücünü iyileştirmek göstereceğin çabanın kolay olmayacağı fakat neticesinde meyvesini en iyi şekilde alacağını, bunu yaparken seni çekemeyenler ile de uğraşmak zorunda kalacağına ve onlarla baş edebileceğine delalet etmektedir. Doğrusunu bilen en iyi Allah'tır.


 3. 17
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Ceviz görmek (İmam Nablusi)


  Selamün aleyküm hocam. Ben rüyamda kenarları yaklaşık bir metre çalıyla kaplı olan bir derenin yanından geçiyorsun. Çalıların üzerinde tıpkı bir örtü gibi serilmiş olan çimleri kaldırıp baktığımda metrelerce yere taze yeşil biber ve patlıcan saklandığını görüyorum. Hiçbirini almıyorum. Sonra kafamı dereye cevirdigimde suyun içinde akıp giden binlerce kabuklu ceviz görüyorum. Bunlarida almıyorum. Etraftaki ağaçlardan herhalde diyorum ama ne ağacı olduğunu görmedim yukarı bakmadım hiç sadece akan Cevizleri gördüm . Yorumlarsaniz sevinirim hocam. Allah razı olsun şimdiden..


 4. Reklam

 5. 18
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Ceviz görmek (İmam Nablusi)


  Ve aleyküm selam. Zorlu ve meşakatli çalışmalar gerçekleştirip yapmak istediğin, gerçekleştirmek istediğin hayallerine ulaşacağın saygı, itibar kazanacağın, helal yoldan kazanacağın gelire delalet ederken hedefine giden yolda önüne çıkacak iyi niyette olmayan kişi veya kişilerin de zorlamalarına maruz kalabileceğine delalet etmektedir. Doğrusunu bilen bir tek Allah'tır.


 6. 19
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamünaleyküm rüyamda babamın canı mandalin ve ceviz istiyor ben hemen getiririm babama diyorum çıkıyorum bi ceviz buluyorum önce kırıyorum içi kötü tadına bakıyorum tadı tatlı daha sonra bi kaç kişi ceviz ağacının üzerine çıkıyor ben aşağıdayım çalışıyormuşuz orda ağaçın yaprakları yok görünüşte kuru ama üzerinde cevizler var toplayanlara diyorum bi kaç tane atsanıza babama götüreyim canı istei diyorum onlarda atıyor yorumunuz için şimdiden teşekkürler


 7. 20
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Aleykum selam. Güzel rüyalarandır. Rüya sahibinin hoş sohbeti olmasına, gönlüne göre yaşamasına, gönül almasına ve özel olarak da babanla aranızda çok güzel bir bağ oluşmasına işaret olarak tabir edilir. Sende gördüğün rüyanın hayrını dilemelisin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 8. 21
  Hasibe... Misafir
  Misafir

  Rüyamda denize sıfır bir işyeri gibi yerin iskelesinde görüyorum kendimi.su benim bulunduğum iskeleyle birebir denk geliyor.deniz suyunun üstü önce yeşil mercimeğe benzettiğim bişeyle kaplı.diyorum ki içimden bunlar yeşil mercimekse toplayım.iki avcumla denizden alıyorum bakıyorum.yabani bir tahıl.aa yok bu başka birşeymiş diyorum.daha dikkatli bakınca diyorumki aa yeşil kabuklu ceviz de varmış aralarında görüyorum.bir sürü aralarında ve iri iri.elma büyüklüğünde varlar.yanıma bir kadın geliyor .arkadaşmışız onla.ona diyorumki ya toplayalım bu cevizleri yeriz sonra.ve birkaç tane kenara alıp çıkartıyorum.içimden bi an acaba denizden gelen bişeyi yemek helal mı diye düşünüyorum.sonra helaldir ya kimin olduğu belli değil diyorum...yorumlarsanız sevinirim iyi günler..


 9. 22
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı bir rüyadır. Huzura ve bol berekete nail olacağına delalet etmektedir. Kendini iyi hissedeceğin duygular yaşamana ve madden feraha ereceğin bir dönem geçirecek ve bunun yüklü miktarda olmasına işaret ettiği gibi mala, zenginliğe ve servete delalettir. Doğrusunu en iyi bilen bir tek Allah'tır.


 10. 23
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selam aleyküm hocam ben rüyamda doğup büyüdüğüm mahalledeki evimizi gördüm evimizin karşısındaki arsa boştu şuan orada oturmuyoruz ve o arsaya da bina yapmışlar yani eski zamandaki halini gördüm evlerin.çoğu yoktu hep tarla vardı büs büyük ceviz ağacı gördüm o kadar büyüktü ki sonu gözükmüyordu bulutların arasına giriyordu sonra bir çok sıralı şekilde ceviz ağaçları gördüm ama normal boyuttaydı yaprakları yok denilecek kadar azdı ama sadece cevizler vardı yeşil kabuklu şeklinde dediğim gibi yaprak fazla yoktu ağaçlarda sadece yeşil kabuklu cevizler vardı ağaçlarda sonra armut ağacı gördüm 1.2 tane onlarda da armutlar vardı ağaçta. Bide mısır koçanları gördüm fidan büyüklüğünde sıralı ve düzenli şekillerde 1.5 metre uzunluğunda ucunda tek mısır var o kadar büyük ki karpuz büyüklüğündeydi mısır içindeki tanecikleri de çok büyüktü. Selametle hocam Allah razı olsun cevabınızı bekliyorum.


 11. 24
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Rüyan oldukça hayırlıdır. İşlerinin yoluna girmesine, işlerinden elde edeceğin maddiyata ve bu maddiyatı refahın ve mutluluğun için kullanmayı bileceğine rızkının artacağına fakat gelirinin helal yoldan olmasına özen göstermen gerektiğine, mutlu bir aile kurmaya veya var olan düzenini en iyi hale getirmeye çalışacağına delalet etmektedir. Allah en iyisini bilendir tabi.


Git İlk 12