1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 886
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada Ciğerci görmek (İmam Nablusi)


  Ciğerci tabiri
  Rüyada ciğerciyi görmek, korkudan emin olmaya muhafazakarlığa, namusa, sıhhate, sükût olmaya ve düşmana galip gelmeye delalet eder. Ciğerciyi görmek, insanları yolculuğa teşvik eden bir kimseye delalet eder.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  EFRUMİE Bayan Üye
  EFRUMİE
  Bayan Üye

  Üye No: 104894
  Mesaj Sayısı: 185
  Tecrübe Puanı: 2

  Cevap: Rüyada Ciğerci görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada ciğer görmek işleriniz deki yoğun tempodan dolayı ailenize vakit ayıramıyorsunuz ve bundan dolayı ailenizle sürekli tartışmalar yaşayacağınıza ve onlara biraz da olsa vakit ayırmanız gerektiğine işaret eder.


 3. 3
  Acer Üye
  Acer
  Üye

  Üye No: 119047
  Mesaj Sayısı: 25
  Tecrübe Puanı: 1

  Rüyamda Ekmek Pişmiş Ciğer Gördüm


  Merhaba rüyamda kocaman bir ekmek düşünün yer sofrası büyüklüğünde ama ekmek kek tadında yani tatlı değil ama kıvamı kek hamuru gibi ağızda dağılan cinsten...ben bir parça aldım erkek kardeşimde sanki ondan yedi gibi...sonra bir ciğerciye uğrayıp 1 kilo 100gram o da galiba 1100 lira diyor vereyim mi diyor ver ver olsun alırım ben diyorum ama değişik şekilde pişmişlerdi.nasıl desem dikdörtgen kesilmiş ama birbirine zincir gibi içiçe geçmiş gibiydi.pişmiş olan ciğerlerin poşetini aldım çıktım önden arkadaşlar gidiyor onları izlerken bianda onları kaybettim neyse arabama doğru giderim diyorum arabamı nereye parkettiğimi hatırlamaya çalışıyorum yani arabamı ararken uyandım...değişik bir rüyaydı!


 4. Reklam

 5. 4
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Ciğerci görmek (İmam Nablusi)


  Merhaba. Ekmek bereketin, gördüğün büyük boyuttaki ekmeğin ise bolluğun çok olmasına ve senin bundan istifade etmene, görmüş olduğun ciğer ise maddi ve maneviyatla ilgili her türlü amelin huzur içinde olması ve güzel amellerle hayatını güzelleştireceğine işaret eder. Hakkıyla bilen Allah hayırlısını etsin.


 6. 5
  Acer Üye
  Acer
  Üye

  Üye No: 119047
  Mesaj Sayısı: 25
  Tecrübe Puanı: 1

  Teşekkür ederim hayırlısı olsun inşallah:)