Git İlk 161819
 1. 253
  damlaakrkya Üye
  damlaakrkya
  Üye

  Üye No: 123854
  Mesaj Sayısı: 1
  Tecrübe Puanı: 1

  Yorum: Cevap: Rüyada Cin görmek (İmam Nablusi)


  Rüyamda cin gördüm kendi evimde kardeşimin odasındaydı oturma odasına annemlerin yanına gittim halinin üstüne oturduk gürültülü ses gelmeye başladı ışıklar yanıp yanıp sönüyordu çok korktum sonra bir köyde kulübede gördüm kendimi yerde yatmış uzanıyordum elimi karnıma attım kan geldi elime karnım kesilmiş yanımda ise bir kese vardı karnımdan çıkarılmış büyük ihtimal gördüğüm kadarıyla bebek kesesiydi hamile değilim evli de değilim ne anlama gelir sizce?


 2. 254
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Cevap: Rüyada Cin görmek (İmam Nablusi)


  Hayırlı günler. Kılpayı başına gelebilme ihtimali olan sıkıntılardan, olaylardan kurtulmaya, başına gelmeden veya en az zararla atmak üzere gelip geçmesine ve yerini feraha bırakmasına işaret etmektedir. Hakkıyla bilen Allah hayırlısını etsin.


 3. 255
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Cin görmek (İmam Nablusi)


  rüyamda 2 katlı eski yapı ama içi eşyalı bir evin odasındaydım odada ben, bir erkek ve kadın vardı bunlar cinler(insan kılığındalar) onları dışarıdan izliyordum ama kendimi hiç görmedim daha sonra bir anda kendimi yine aynı evde uzunca bir masanın başında ayakta dururken buldum masada çeşitli insanlar(cin değillerdi) vardı ama hiç birini net anımsamıyorum yemekler vardı daha sonra masadan birileri “o bebeği yiyecek” dedi herkes otururken ben ayaktaydım sonra erkek cin tam çaprazımda kalan odada ayakta durup bana bakıyordu sonra kafamı yan tarafa çevirdim oradaki odanın camından da çıkan kadın cini gördüm ağzında henüz ana rahminde olan pet şişe büyüklüğünde kanlı bir bebek gördüm bana ters bir şekilde bakıp bir anda kayboldu onun kaybolmasıyla hemen uyandım


 4. 256
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Cin görmek (İmam Nablusi)


  Hayırlı günler. Kabus niteliğinde olan bu tür rüya Lara ehemmiyet vermeyip Allah'a havale etmek en iyisidir. Böyle rüyaların varsa yorumu yapılmaması en iyisidir. Yine de çıkarılacak mesaj kişinin gerçekte farklı olan fakat belli etmeyen ve zararı dokunan ile ek olan kimselere dikkat etmesi gerektiğine delalet etmektedir. Hakkıyla bilen Allah hayırlısını etsin.


Git İlk 161819