1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 886
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada Cüzdan görmek (İmam Nablusi)


  Cüzdan tabiri
  Rüyada görülen cüzdan, sırra delalet eder. Bundan dolayı bir kimse rüyada boş bir cüzdanı yahut içinde altın veya gümüş bulunan bir keseyi, bir kimseye emanet olarak verse, ona sırolan bir söz söyler ve onun ifşa edilmemesini ister. Eğer emanet bırakılan kese yeni ise, o sır da iyidir. Yeni değilse, o sır da kötüdür. Keseyi emanet alan kimse, keseyi açarsa, o kimse kendisine söylenen sırrı başkasına ifşa eder.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  EFRUMİE Bayan Üye
  EFRUMİE
  Bayan Üye

  Üye No: 104894
  Mesaj Sayısı: 185
  Tecrübe Puanı: 2

  Cevap: Rüyada Cüzdan görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada cüzdan görmek dostunuz ile aranızda kalan büyük bir sırrınızın olduğuna ve bu sırı saklamaktan çok yorulacağınız ve size sıkıntı vereceğinden kimseye aldırış etmeden saklanmış olan bu sırı ortaya çıkaracağınıza işaret eder.


 3. 3
  eyupakyuz Üye
  eyupakyuz
  Üye

  Üye No: 116324
  Mesaj Sayısı: 18
  Tecrübe Puanı: 1

  Yorum: Rüyada Cüzdan görmek (İmam Nablusi)


  Hayırlı sabahlar hocam

  Rüyamda denizde yüzerken, bi cüzdan gördüm almadım içimden ölmüş birinin diyorum. daha sonra denizdeki kaybolmuş şeyleri arayan biriymiş gibi bu sefer başkalarından önce alcam diye tekrar gidip cüzdanı buluyorum. ve benim nasibimmiş diyorum içimden.
  Epey TL ve dolar çıkıyor içinden saydımda paraları
  ben rüya boyunca ALLAH nasibimi gönderiyo diyom hep hocam


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Cüzdan görmek (İmam Nablusi)


  Hayırlı günler. Bu rüya hayırlı olarak yorumlanır. Rüya sahibinin rahat bir hayat yaşayacağına, bolluk ve bereket içinde olacağına ve maddi sıkıntılardan kurtulacağına işaret olarak tabir edilir. Sende Allah'tan hayırlısını dilemelisin ve bu en güzelidir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Merhabalar;
  Rüyamda yeşil cüzdanımda 100 lira vardı daha sonra kenarda buruşmuş 100 daha buldum, onu düzeltip koyarken bi 100 daha buldum ve bu böyle devam etti. Buruşuk yuzlukler bulup duzeltıp koydum cuzdana. Sonra dedimki “bunlar benim değil ben paramı buruşturup koymam bunları Aalah gönderdi bana”. Sonra uyandım. Yorumunuzu bekliyorum emeğinize sağlık..


 7. 6
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhaba. Bu iyi ve güzel bir rüyadır. Rüya sahibinin hayatının güzelleşeceğine ve maddi imkanlarının iyi olacağına yorumlanır. Ayrıca alın terinin karşılığını görmeye ve helal rızık elde edeceğine tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 8. 7
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  selamun aleyküm rüyamda ananemin evindeyim kız arkadaşlarımla mutfakta birinin düğünü için yemek yapıyormuşuz hazırlık yapıyoruz o sıra annem arıyor kayınvaliden bize oturmaya gelecekmiş tek başıma nasıl yetiştircem diyor sende yoksun diyor bende diyorum o zaman teyzemlere gelsinler oturmaya bende teyzeme gelirim diyorum... akşam olmuş kapıda dayımlarla ve bi kaç insanla oturuyoruz ben sırf heyecanla ve övgüyle nişanlımın ne kadar iyi biri olduğundan bahsediyorum onu övüyorum herkese... sonra nişanlımın cüzdanı bende kalmış çıkartıyorum onu içi kagıtlar ehliyet belgesi filan dolu bir cüzdan içinde bebeklik resmi varmış nişanlımın çıkartıyorum resmi seviyorum herkese gösteriyorum içinde birde cüzdanın dibinden küçükken aşık olduğu bi kıza yazdığı kağıdı buluyorum gülüyorum komik geliyor sonuçta çocuk diye... anlamını merak ettim düğün yemeği yaptığımız için ve nişanlımın cüzdanını gördüğüm için ... şimdiden teşekkürler...


 9. 8
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Aleykum selam. Nişanlına ait olan bazı özel şeylerini öğreneceğine dair bir işaret kabul edilir. Ayrıca bazı tatsızlıklardan sonra yaşanacak olan mutlu ve huzurlu bir döneme kavuşacağınıza yorumlanır. Sende rüyanın hayırlısını dilemelisin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.