1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 886
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada Çamur görmek (İmam Nablusi)


  Çamur tabiri
  Rüyada görülen çamur, hastalık ve zillettir. Geçimini çamur yapmakla sağlıyan kimse için bu rüya hayırdır. Çamurla bina yapmak, din ve îmana delalet eder. Kuru çamur mal parçasıdır. .Rüyada Resulullahın kabrini çamurla sıvadığını gören kimse, hacca gider. Yaş bir çamurla evini sıvadığım gören kimse, salih bir adamdır.- Çamur yediğini gören kimse, ondan yediği miktarca mal yer. Bina için yapılan çamur rızık ve faydadır. Bazı tabirciler, bir kimse rüyada çamur görse öleceğinden korkulur, dediler.Çamura girdiğini ve üzerine çamur sürdüğünü gören kimse, hasta ve perişan olur. Katı ve kuru çamur para cinsinden olan maldır. Yaş çamur ise, durumun düzelmesidir. Pişmiş çamuru yemek, gıybet ve iftiradır. Hasta için çamur görmek, ölümdür.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  EFRUMİE Bayan Üye
  EFRUMİE
  Bayan Üye

  Üye No: 104894
  Mesaj Sayısı: 185
  Tecrübe Puanı: 2

  Cevap: Rüyada Çamur görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada çamur görmek uzun zamandır küs olduğunuz bir kişi ile sizi barıştırmak isteyen hatırları sayılan ve çok samimi olduğunuz kişilerin araya girmesi ile sizi barıştıracaklarına ve sizinde bu duruma sıcak bakacağınıza işaret eder.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Çamur görmek (İmam Nablusi)


  Rüyamda çamurlu suyun içindeyim ayağımı bir şey tutuyor sirkeleyerek kurtuluyorum sonra gölün kıyısındaki düz duvarda yürüyorum düz yola çıkınca ben burada nasıl yürüdüm diye düşünüyorum sonra bu suyun altında ne vardı da beni tutabilir diye düşünürken suyun içinden bir canlı çıkıyor çirkin bir canlı değil ama ne insan ne de hayvan değil. Bana gel diyor ben de gelmem diyorum ben saf mıyım diyorum öbür uçta suyun içinde oğlum var suda oynuyor ona çık oradan diyorum.


 4. Reklam

 5. 4
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Çamur görmek (İmam Nablusi)


  Çamur hayatınızdaki engelleri temsil eder. Bu engelleri bir tek kendi çabanız ve sabrınız sayesinde geçebileceksiniz. Zorlansanız da gayretiniz zorlukların üstesinden gelmeyi başaracak. Hakkıyla bilen bir tek Allahtır.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  rüyamda bir yere gidecektim eski bir arkadaşım vardı yanımda ilerde araba bizi bekliyordu yürüyorduk sonra çamurlu bir yola girdik ben çamura basmamaya çalışıyordum ama sadece birkere sulu çamura bastım amahemen çamurdan çıktım yorumu nedir


 7. 6
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüya sahibinin hayat akışında meydana gelecek olan günah ve hoş kabul edilmeyen şeyleri işleyeceğine işaret olarak tabir edilir. Çamura bulaşması iyi olarak yorumlanmaz. Bu tür rüyaları gören kimse bir ikaz gibi de kabul edebilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 8. 7
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamun aleykum rüyamda bizim köydeydik akrabalar ve vefat eden annem vardı demanstan kaybettik annemi teyzemler anneme bakıyorlarmiş annemi çok iyi gördüm yüzü gülüyordü sağlıklı gibiydi anneme anne seni çok özledim birazda ben bakayım sana dedim annemde olmaz bana çok iyi bakıyorlar dedi çok yalvardım anneme anne beni affettinmi diye sordum oda sen bana bağirıyodun dedi anneme bende anne benim iki çocuğum var çok sıkıntı çekiyodum napim arada bagırıyodum dedim seni gezdiremiyodum çok dedim ama genel olarak üzgün değildim annem mutlu diye sonra peygamber efendimizin gördüm sanki kılıçlar falan vardı savaşıyorduk ben yüzüne bakmaya haya ediyorum heyecanlanıp utanıyorum bi ara bakıyorum yüzüne ama hatırlamıyorum mübarek yüzünü sonra yoldan geçiyoruz yolda çamurlu su imiş benim yüzüm çamurlu su oldu yemek dagıtıyorlarmiş bende yüzümün haline baksana nasıl yemek yerim diyorum yengemin orda köyde dağitılıyomuş yemek yanımdada tanımadıgım biri var hep sonra yemek dağıtırken annemi tekrar görüyorum seviniyorum gitmemiş diye yine bakıyorum gitmiş göremedim üzüldüm hasret çekiyorum baya bi çok öptüm annemi çok sarıldım rüyami yorumlarmısınız


 9. 8
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Rüyanın gerçeklik payı büyüktür. Öldüğü gibi kabul edilir. Annene duyduğun büyük özlem ile geçmişe duyduğun hasret olduğu gibi aynı zamanda pişmalıkların da söz konusu olduğuna işaret eder. Yapyığın işlerde etrafındakilerden daha iyi olacağına onları arkanda bırakacağına, ayrıca tüm dilek ve isteklerine ereceğine, huzurlu ve mutlu olacağına, omuzlarındaki yükün hafiflemesi ile rahat nefes alacağına delalettir. Allah doğrusunu bilendir.