Git İlk 23
 1. 29
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Çarşaf görmek (İmam Nablusi)


  Selamün aleyküm Ben dün gece rüyamda bi hocamın çarşafını giymişim hocamın boyu benden kısa normalde çarşaf bana biraz küçük gelmiş ama ben çok mutluyum arkadaşlarıma gösteriyorum ne güzel oldu dimi diye soruyorum onlarda bana sana biraz küçük oldu hatlarını daha çok gösterdi sen en iyisi ferrace giy diyorlar bende ama bu benim bedenim değilki zaten çok normal kendi bedenimde bir çarşaf giyersem hatlarımı belli etmezki diye itiraz ediyorum illa onların çarşaf giymem konusunda bana destek vermelerini istiyor gibiyim . Yorumlarsanız çok sevinirim Allah razı olsun


 2. 30
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Çarşaf görmek (İmam Nablusi)


  Aleykum selam. Bir kişi vesilesi ile hayırlarla karşılaşmaya, maneviyatını geliştirmeye, iffet ve namus sahibi bir insan olunacağına işaret olarak tabir edilir. Daha isabetli bir yorum için gören kişiye özel tabir edilebilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 3. 31
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Çarşaf görmek (İmam Nablusi)


  Hayırlı günler, rüyamda 14 yaşındaki oglum bi beyaz kapısı olan yerde çalışıyomuş gibiydi saçını ogluma benzeyen birisi kesmis oglum o kapunın önünde yatarken gidiyom oraya ben çok sinirleniyom oglum üzgün yorgun bi şekilde uzanmış kalktı beni görünce ben sinir le girip o cocuga sopayla vuruyom diyom içimden de ogluma benziyo cevaplarsanız sevinirim 😔


 4. Reklam

 5. 32
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Çarşaf görmek (İmam Nablusi)


  Hayırlı günler. Maddi yönden bazı zorluklar ve buna bağlı olarak üzülmene sebep olacak olaylar yaşamamak adına ince eleyip sık dokuman gerekir. Atacağın adımlardan emin olman sonucunun istediğin şekilde gelişmesini sağlayabilirsin. Allah hakkıyla bilendir.


 6. 33
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamun aleyküm hocam. Ben rüyamda bir mescitte oturuyordum yanıma tamamen kapalı peçeli bir kadın geldi. Konuştuk onunla yanımda da çaydanlıkta kaynayan su vardı ama hiç bir şekilde ısıtmadan kaynıyordu . Yorumu nedir acaba? (bu arada bir kaç gün sonra dini bir iş görüşmem olucak onunla ilgili olabilir mi) teşekkür ederim.


 7. 34
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Rüyanın iş görüşmen ile ilgili olduğunu açıkça ifade etmez. Tabirinde senin ahlakına yönelik olup insanlara karşı olan güveninde bir zedelenme olduğu, güvenmekte zorluk çektiğin, alçakgönüllü, yardımsever, başkalarının derdi ile dertlenen bir kimse olduğuna işarettir. Hakkıyla bilen bir tek Allah'tır.


 8. 35
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  esselamü aleyküm ve rahmetullah ben bundan 7,8 ay oldu etkisinden hala çıkamadığım iki rüya gördüm yorumlarsanız sevinirim.
  ALLAH azze ve celle en doğrusunu bilir başlayayım inşaALLAH cvp bekliyorum :)

  ben rüyamda kendimi mekkede gördüm ordaymışım ama bilmiyorum rüyamdaa orda olduğumu bir evdeyim girdim bir odasına böyle dikdörtgen tarzı bir cam genişçe kabeyi rahat görmek için yapmışlar eski evlerde antreler olurdu onun camları gibi sol tarafta annem oturuyor odada sağ tarafta yaşlı bej rengi bir elbise üstünde beyaz sakallı beyaz saçlı çok temiz yüzlü bir dede var konusuyorlar yer minderinde oturuyorlar. ben kabeyi görüyorum odaya girer girmez ağlıyorum diyorum ki ben kabeye gelmeyi çok istiyordum benim etmem gereken dualarım var ben buraya nasıl geldim. odadan çıkıyorum kabeye gitmek için orada duvarda giyilmek için asılı bir kaçtane abiye elbise var genç bir kız bana diyor ki birini bana seç düğüne gidicem allahülalem rengi tam aklımda değil ya köyü yeşil olana elimi attım yada murdum rengiydi kabeye gidip dua etmek için acele ediyorum. :(( neyse girdim bir odaya kapısı kabeye açılıyor yine her yerden kabe görünen camları var orada amcamın kızını gördüm diyorum ki bana bir kağıt ver buradan arkadaşıma yazı yazacağım sonra vazgeçiyorum önce kabeye gidicem diyorum . ilerledim kabeyi denizin üstünde suya akşam serinliği düşmüş parlıyor bakıyorum
  küçük sandallarla oraya geçiyolar bir adam geldi oda bej rengi giyinmiş askeri kabenin beni geçirdi ama ağlıyorum içeri girmek istedim izin vermedi oraya sadece resmi insanlar girebilir dedi bende kabenin duvarına elimi vurup duvara yüzümü koyp ağlıyorum dua ediyorum hala aynı heyecanı yaşıyorum anlatırken hatalı cümlelerim olduysa kusura bakmayın.

  ALLAH için yorumlarsanız mutlu olurum


 9. 36
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam ve rahmetullahi ve bereketuhu. Çok hayırlı ve makbul olan bir rüyadır. Dünyada isteyip de dua ettiğin hayırlı olan her ne varsa gerçekleşmesine, işlerinin yoluna girmesine, gönlünden geçeni yaşamaya, maneviyatına daha çok önem vermeye, mevki sahibi olan bir kimse bu din görevlisi veya devlet dairesinde olan bir kimse ile görüşmeye yardım almaya, aynı zamanda insanlara yardımcı olup faydalı olmaya da işaret etmektedir. Hakkıyla bilen Allah hayırlısını etsin.


Git İlk 23