1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 886
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada Çayır görmek (İmam Nablusi)


  Çayır tabiri
  Rüyada çayırlık bir yeri görmek, zahmet çekilmeden elde edilecek rızka veya zahmeti az olan hanıma veya manevi ilme ya da devam eden sadakaya delalet eder. Çeşitli yeşil otlar ve çiçekler ile bilinen çayırlar, dünyaya ve dünya malına delalet eder. Bazan da çayırlık, hazine ve pazar gibi kendisine dünya malı elde edilen yere delalet eder. Bazan çayırlık görmek, islamiyete delalet eder.Rüyada çayırlık veya otluk bir yerde ot topladığını veya yediğini gören kimsenin, durumuna bakılır, eğer o kimse fakirse zengin olur. Zengin ise, zenginliği artar. Eğer dünyadan sevgisini kesmiş ve takva yolunu seçmiş bir kimse ise, dünya zinetlerine aldamr ve yine ona meylederek eski durumuna döner. Rüyada bir çayırlıktan diğer bir çayırlığa geçtiğini gören kimse, dünyalık arzusu ile bir çarşıdan diğer bir çarşıya ve bir san''attan diğer bir san''ata geçer.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  EFRUMİE Bayan Üye
  EFRUMİE
  Bayan Üye

  Üye No: 104894
  Mesaj Sayısı: 185
  Tecrübe Puanı: 2

  Cevap: : Rüyada Çayır görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada çayır görmek çok kalabalık bir ortama gireceğinize ve bu kalabalık ortamda sizin çalışkanlığınız ve işlerinizdeki başarılarınızdan konuşulacağına ve bunun sizi gururlandırarak çok mutlu olacak ve en gözde biri olacağınıza işaret eder.


 3. 3
  Çalarsaat Üye
  Çalarsaat
  Üye

  Üye No: 119073
  Mesaj Sayısı: 5
  Tecrübe Puanı: 1

  Yorum: Rüyada Çayır görmek (İmam Nablusi)


  Ruyamda evimizin arkasinda taslarla dolu yesilliksiz bir bolge var oranin trail otlarla yesillendigini gordum cok guzel olmustu. Keciler yayilmisti.bende bundan sonra kendi koclarimida buraya buraya getiriyimde burda otlatiyim dedim benim hayvanlarimda yanimdaydi.


 4. Reklam

 5. 4
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Çayır görmek (İmam Nablusi)


  Hayırlı bir ömre işaret eder. Hürmet göreceğiniz insanlarla karşılaşacağınız gibi rütbe sahibi olmaya da delalet eder. Kısmetiniz açılacak ve işleriniz rast gidecektir. Kısmetten kasıt bir tek evlilikle alakalı değildir. Her konuda olabilir. Hakkıyla bilen bir tek Allahtır elbete.