Git 12 Son
 1. 1
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyada Çıplaklık Görmek


  Selam,
  Rüyamda süt kardeşim(erkek)yanımdaydı,onunla beraber banyodaydık,çıplaktım.Ama avret yerimi kapatıyordum.Oda benim görünmemi isteyip kapıyı falan açıyordu.
  Ne anlama gelir?
  Teşekkürler.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada Çıplaklık görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada çıplak olduğunu görmek pişmanlık duyacağınız hatalar yapacağınıza ve dostunuzu düşmanınızı ayırt etmekte zorlanacağınıza ve bundan dolayı bir çok hatalar yapmanıza neden olacaklarına işaret eder.

  Aleykum selam. Bu rüya ayıplanacak ve sonradan pişman olacağı bir duruma düşmesi manasında yorumlanır. Allah'tan hayırlısını dilemek gerekir. En doğrusunu Allah bilir.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Çıplaklık görmek (İmam Nablusi)


  Selamun aleyküm hocam rüyamda birkaç dostumla köye gidiyorum ben çıplağım üzerimde hiçbirşey yok köyde bi komşunun evine gidiyoruz herkes bana bakıyor ben en sonunda utanıp atlet ve külotumu giyiyorum.yorumu nedir hocam ben 50 yaşında bir şoförüm


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Çıplaklık görmek (İmam Nablusi)


  Aleykum selam. Eğer bu rüya kişiye özel yorumlanırsa o zaman daha isabetli yorumlanabilir. Bazen pişmanlık duyacağı işler yapmaya ve bazende gizlediği sırlarının ortaya çıkacağına işaret olarak tabir edilir. Allah'tan hayırlısını dile, herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  S.a merhabalar. Rüyamda ciplak halde yolda buldum kendimi. Yol ikiye ayrılıyor sağ taraf kalabalık bir yol sol taraf daha sakin insan az bende hem önümü hem arkamı iki elimle kapatarak sol taraftan insanlarin az olduğu yerden yoluma devam ettim. Tabir edermisiniz teşekkürler.


 7. 6
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Sizi mahcup edecek, utandıracak, çekinmenize neden olacak bir olayın başınıza gelmesine fakat bu olaydan kolayca sıyrılmayı başaracağınıza, etkilenmeden halledeceğinize delalet eder. Hakkıyla bilen bir tek Allahtır tabiki.


 8. 7
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyamda eşim ben kızım ve arkadaşı aynı ortamdayız. Kızım ve arkadaşının belden aşağısı avret yerleri açık dans ediyorlar. Ben de burada erkek var nasıl böyle bir şey yaparsın diyerek kızı kolundan tutup atıyorum. Kız çıplak olduğu için dışarı çıkmaya utanıyor benim kızım da anne kız çıplak atma diyor ben de babanın yanında soyunmaya utanmıyor ama diyip kızı kovuyorum.


 9. 8
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Bir günah işlediğinize veya işleyeceğinize tövbe etmeniz gerektiğine işaret eden bir rüyadır. Ayrıca bu rüyayı utanç duyacağınız bir durum yaşama ihtimalinizin olduğuna işaret edenler de bulunmaktadır. Hakkıyla bilen bir tek Allahtır elbette.


 10. 9
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamun Aleyküm ben üç gündür her gün rüyamda farklı çeşitlerde kendimi çıplak görüyorum. İlk gün çıplaktım ve avret yerimi ve göhsümü kapatıyordumn yanımda tanıdıklarım vardı tam hatırlayamıyorum kimler olduğunu. İkinci gün de bornozla çıkmıştım. Bu gecede tamamen çıplaktım sınıftan bi arkadaşım yanımdaydı ve utanmama ve görmesini istememe rağmen elimle dahi kapatmıyordumve diğerlerinde mekan kaldığım kız yurduyken bugünkinde ilkokulumdu. Bu rüyayı ilk gördüğümde ilk defa yurtta kaldığım için olduğunu düşündüm çünkü kapılar kilitli değil be üç gündür kalıyorum üç gündürde görüyorum. Rabbim hayra çevirsin İnşallah . Yorumlar mısınız?


 11. 10
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Rüyalarınız genel itibariyle benzer özellikler taşımaktadır. Bu tür rüyalar kişinin başına açılacak iftiralara, haksızlıklara ve kişinin mağdur duruma düşmesine işaret eder. İşin içinden çıkılmaz bir hal alacağını düşünecek ve çaresiz hissedebilirsiniz. Fakat her şeyde vardır bir hayır dua edip tevekkül etmek her şeyin üstündedir. Hakkıyla bilen bir tek Allahtır elbette.


 12. 11
  eyupakyuz Üye
  eyupakyuz
  Üye

  Üye No: 116324
  Mesaj Sayısı: 18
  Tecrübe Puanı: 1

  Hocam hayırlı sabahlar

  Şuanda sözlüm ile nişan arifesindeyiz
  Az önce rüyamda sözlüm ile bi akrabamın evindeyiz kız arkadaşımı hep izliyorum
  Bi tartışma çıkıyor beni sevdiğini söylüyor ama benim onu sevmediğimi ve sebeplerini ağlamaklı bir şekilde anlatıyor
  Ben orayı terketmişim.
  sonraki gelişmelerde sözlümün o evdeki bi kadının kocasıyla kötü bir münasebeti çıkıyor kadın anlatıyor bunu
  Sonra sanki ahali bunları sorguya çekiyor.
  Bu adamın mesleği bankacı diyolardı
  Çıplaklar ikiside lakin avret yerleri görünmüyor adam uzun boylu uzun saçlı kirli sakallı pis birine benziyordu
  Tabi ben bunları film gibi izliyorum
  Sabah olmuş bunlar biz misafirlikten eve gitmişiz ve bana sonra anlatılıyor
  Bende kimse bu ayıbı öğrenmesin duyulmasın diye düşünüyodum.
  sözlüm kırmızı elbiseli
  Baya açıktı rüyada

  Lütfen bana yorumlarmısınız


 13. 12
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Bu tür görülen rüyalar genellikle arada sorunlar ve tartışmalar çıkacağına ve huzurunuzun kaçacağına işaret olarak açıklanır. Bazende bunlar bilinçaltı ve herhangi bir şeyden etkilenmekten dolayı görülür ve özel bir manası olmaz. Sonuçta sadece bir rüyadır ve kesin anlam ifade etmez. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 14. 13
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyamda bir ay önce öllen annemi altı çıplak olarak görüyorum avret yerini görmüyorum ama üstü kombnezonlu yarı çıplak gibi elbiselerini çamaşırını halı ve yolluklarınıda insanların kapıştığını seçerek aldıklarını görüyorum ayriyetwn şimdi yaşayan babamda aynı zamanda yarı çıplak görüyorum ve ikiside üzgün

  Daha önce de kendimi çıplak gördüğümü yazmıştım ve cevaplamışsınız şuan tesadüfen karşılaştım. Tekrar tekrar görüyorum. Bu defa da arkadaşımla çıplak birşekilde film izlemeye karar vermiştik belaltına bakmıyordum açık mı kapalı mı bilmiyorum ama bedenimizin üst bölgesi tamamem çıplaktı ve o şekilde film izliyorduk. Hatta filmde de çıplak olan insanlar vardı .


 15. 14
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Kendini yada bir başkasını çıplak olarak görmek genellikle kişiye ait olan bir sırrın yada gizlediği ve bilinmesini istemediği bir şeyin ortaya çıkmasına işaret olarak tabir edilir. Çok fazla takılmamak en doğrusudur. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


Git 12 Son