Git İlk 12
 1. 15
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Çiçek görmek (İmam Nablusi)


  Günaydın,annemi 19yıl önce,ben 9 yaşında iken kaybettim.dün rüyamda ablam ve babamla annemin mezarına gitmişiz,annemin mezarına çiçek dikeyim abla diyorum babam da alt tarafına diksen yeter diyor ben yok kenarına tek tek ortasına da toplu dikeceğim diyorum,dikeceğim yerleri elimle yirmili verip hazırlıyorum ablama dönüp yarın da fidanları getirir dikerim diyorum ve mezardan ayrılıyoruz,ayrılırken arkama dönüp mezara bakarak sessizce ağlıyorum ve bir taraftan da gözyaşımı siliyorum,şimdiden teşekkürler


 2. 16
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Çiçek görmek (İmam Nablusi)


  Hayırlı günler. Bu rüyanın iki tabiri olup her ikisi de hayırlı olduğunu söyleyebiliriz. Uzun bir ömürle tabir edildiği gibi bu ömrü hayır ve Allah yolunda güzel işler yaparak ibadetlerinizi artırmanızla işaret etmektedir. Hakkıyla bilen bir tek Allahtır.


 3. 17
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Çiçek görmek (İmam Nablusi)


  İyi günler hocam rüyamda yemyeşil bir çayırda rengarenk çiçekler gördüm hepsi o kadar güzeldi ki hepsinden birer tane koparıp elime aldım kırmızısı beyazı sarısı mavisi moru turuncusu hepsi birbirinden güzel ve her renk mevcut en sonda bir tanesi uçurum kenarında oluyor onu koparmaya çalışıyorum koparıyor muyum hatırlamıyorum sonrasında tepeye ulaşıyorum ablamla bir mezarlığın oraya gelmiş oluyoruz mübarek bi mezarlık komple mermerden yapılmış çok eskilerden kalma ablam ayakta dua ediyor bense yorulduğum için olduğum yere oturuyorum meğersem mezarın üstüne oturmuşum ablam günah diyor bende değildir diyorum sonra kalkıyoruz eve dönmek için yolda dua ediyorum Allah im affet mezara oturdum o an içimi huzur kaplıyor ve affedildiğimi anlıyorum tepeden inmeye çalışıyoruz aşağıda bir akarsu var çok susamış oluyorum şurdan şu içsek mi dediğim anda suyun içilebilir olmadığını görüyorum inip eve doğru yürüyoruz böyle işte yorumlarsanız sevinirim


 4. Reklam

 5. 18
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Çiçek görmek (İmam Nablusi)


  Hayırlı günler. Rüya sahibinin kendisini çok iyi hissedeceği, gönlünün hoşnut olacağı ve konfor içerisinde yaşayacağı bir hayat süreceğine yorumlanır. Sıkıntılarından ve geçmesini dilediği zorluklarından kurtulmasına tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 19
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamun aleyküm rüyamda elimde bir çiçek buketi vardı ve deniz kenarındaydım.Etraf çok aydınlıktı.Denizin hafif dalgası vardı.O arada elimde çicek buketiyle fotoğraf çekiniyordum.Fotoğrafı çekende arkadaşımdı.Diğer tarafta da eşim ailesiyle oturuyor ama bize hiç yakalasmiyordu.Bu arada eşim vefat etti.Rüyamı yorumlayabilirseniz çok sevinirim.


 7. 20
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Ferah bir döneme geçiş yapabilirsin. Yeni bir hayat olarak da karşına çıkacak fırsatlar sayesinde sevineceğin, mutlu olacağın, sürprizler duyman mümkündür. Geçmişinde yaşadıklarına nazaran daha güzel günlere kapı aralayacağını göstermektedir. Doğrusunu en iyi bilen Allah'tır.


 8. 21
  Meyra Üye
  Meyra
  Üye

  Üye No: 123886
  Mesaj Sayısı: 3
  Tecrübe Puanı: 1

  Selamun aleyküm, rüyamda ananemlerin bahçesinde yürüyorum yemyeşil kocaman bir bahçe de yürürken karşıma bir ağaç çıkıyor çiçekleri beyaz ama çok güzel bir ağaç gözümü alamıyorum daha sonra yanından geçiyorum az ilerde bir minibüs dolusu erzak var minibüsün etrafı da un çuvalları erzak çuvallarıyla dolu, çuvalların yanında Dayım duruyor, dayıma bunlar yardım için mi diye soruyorum ama dayım sanki zihinsel engelli gibi hareketler yapıp utanıyor benden sonra dedem ambardan çıkıyor ona soruyorum bunlar yardım için mi diye o da köye gidecek diyor, sonra evden eniştem çıkıyor bana oooo hoş geldin diyor ama adımı söylemiyor unutmuş gibi, evin önünde benden küçük kuzenlerim oyun oynuyor normalde beni çok sevmelerine rağmen hiç yanıma gelmiyorlar, bu arada bekarım


 9. 22
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Gündemden etkilenerek görmüş olma ihtimalin de olabileceği akılda tutularak aksi durumda olumsuz bir manası olmamakla birlikte hayırlıdır. Evlenmeye, mutluluğa, huzura, bolluk ve berekete işaret etmektedir. Hakkıyla bilen Allah hayırlısını etsin.


 10. 23
  Tuğbi Üye
  Tuğbi
  Üye

  Üye No: 123734
  Mesaj Sayısı: 3
  Tecrübe Puanı: 1

  Selamün aleyküm yorumlar mısınız rüyamda geceydi instagramda ünlü olan bir kadınla bizim eve merdivenlerden çıktık teras gibi bir yerdeydik geceydi 4 tane ayrı ayrı beyaz renkte çiçek vardı saksının içinde çiçeklerin dalları uzundu çiçekler büyük büyüktü çiçeklerden 1 tanesi pembe renkte olabilir tam hatırlayamıyorum. Beraat gecesinde dua ettim eşimle ayrıyım boşanma sürecindeyim


 11. 24
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Neye yönelik olduğunu elbetteki Allah bilebilir. Fakat rüyanın hayatın için oluşacak olan güzelliklere, olmasını arzu ettiğin olaylara, hayallerinin gerçekleşmesine delalet eder. Her şeyin en iyisi olmasına işaret edip mala, maneviyata, huzura nail olacağına alamet etmektedir. Hakkıyla bilen Allah hayırlısını etsin.


Git İlk 12