Git 12 Son
 1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 886
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada Çorap görmek (İmam Nablusi)


  Çorap tabiri
  Giyilmemiş çorap mal ve vakardır. Bundan dolayı yeni çorap giydiğini gören kimse malını korur ve muhafaza eder. Sağlam ve güzel kokulu çorabı gören kimse, malının zekatını vererek malını muhafaza eder. Güzel isim ve medhedilmeye layık olur. Görülen çorap eski ise, zekat ve sadakasını vermeyerek malının helak olmaya yaklaşmasına delalet eder. Çorabın kokusu kötü olursa, o kimse kötü isimle anılır. Çorap, kadın ve hizmetçiye delalet eder.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  EFRUMİE Bayan Üye
  EFRUMİE
  Bayan Üye

  Üye No: 104894
  Mesaj Sayısı: 185
  Tecrübe Puanı: 2

  Cevap: Rüyada Çorap görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada çorap görmek çok titiz olduğunuzdan dolayı sizin gibi çok titiz olan biri ile tanışacağınıza ve bu kişi sizin üzerinize öyle bir titreyecek ki sizi çok memnun edeceğinden dolayı tüm yaşamınızı o kişi ile birlikte geçireceğinize işaret eder.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyada çorap ve yüzük görmek


  Merhaba hocam.Ben ruyamda coklu corap gordum erkek ve kadin coraplari ve yuzukler gordum.Alyans degil.Sade yuzuklerdi.Bir kac tanesini parmagima takip cikariyordum.Hic birini begenmiyordum.Lutfen yorumlarmisiniz


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada çorap ve yüzük görmek


  Merhaba kardeşim. Çorap genelde kadın ile tabir edilir. Rüyada görülen çorap eğer şık ve kaliteli bir çorapsa güzel ve faydalı işler yaparak herkesin sevgisini kazanan birine işaret eder. Alyans görmek ise kısa bir zamanda bekarlar için evliliğe alamettir. En doğrusunu Allah bilir.


 6. 5
  ilhame Üye
  ilhame
  Üye

  Üye No: 112072
  Mesaj Sayısı: 8
  Tecrübe Puanı: 1

  ruyamda dolaba bakiyordum ve eski giyinmedigim giysileri gordum sonra ise birden yep yeni fazla coraplar buldugumu gordum annemide cagirdim bakmasi icin oda bana yenimi diye sordu bende evet yeni dedim bana bizde corap ariyorduk dedi


 7. 6
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada çorap bulunması çok hayırlıdır. Gören kimsenin durumuna göre maddi açıdan güzel gelişmelerin olmasına, hayırlı ortaklıkların kurulmasına ve sevineceği gelişmelerin yaşanmasına tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 8. 7
  Konyalı 42 Üye
  Konyalı 42
  Üye

  Üye No: 113367
  Mesaj Sayısı: 18
  Tecrübe Puanı: 1

  S.aleykum.hayirli günler.ruyamda evimde oturuyorum.corabimi çıkartıyorum.evimde birileriyle sohbet etmeye başlıyorum.ailemle sohbet ediyorum gibi öyle düşünüyorum.ama kimsenin yüzünü görmüyorum.ne konustugumuzuda hatırlamıyorum.sonra corabimi giymek istiyorum.biraz aradıktan sonra corabimi buluyorum.siyah bir çorap.ama corabimi giydimmi , giymedimmi hatırlamıyorum.ruyam bu şekilde bitiyor.simdiden çok teşekkür ederim.iyi günler.


 9. 8
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Aleykum selam. Çorap giymek genellikle iyi olarak yorumlanır. Ancak siyah çorap hayırlı olarak yorumlanmaz. Genellikle sıkıntılar ve sorunlara işaret olarak tabir edilir. Allah'tan hayırlısını dilemek gerekir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 10. 9
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  merhaba
  rüyamda sol böbreğimden ameliyat olacağımı görüyorum ve bir yerdeyim ayakkabılarımı çıkarıp uzanıyorum ve fark ediyorum ki iki ayağımda iki farklı çorap giymişim biri pembe biri mor pembe olanı çıkarıp mor renkli çorabımın tekini çantamdan bulup giyiyorum farklı çorapları düzelttiğim için rahatlıyorum
  doktor geliyor yanıma sol böbreğime kıyafetleri bile çıkarmadan bir iğne yapıyor sanki ameliyat oldum bitti gibi bir hava var. rüyamı yorumlar mısınız


 11. 10
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhaba. Kararsız kalacağınız bir durum yaşayacağınız bir olay yaşayacak ve bu durumu mantıklı bir şekilde hallederek doğru bir karar verecek adım atacağınıza işaret eder. Yine de Allah daha iyisini bilir.


 12. 11
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Merhaba. Rüyamda bir süre önce ayrıldığımız nişanlımla tanımadığım bir eve giriyoruz. Evin anahtarı bende oluyor ve kapıyı açıyorum. Lakin burası aslında bir kafeymiş ve sahibi beni tanıyormuş girdiğimizde de kimse yok orada. İçerisi dağınık ve biraz kirli, kendimize kahve yapıp ikili koltuğa oturmaya gidiyoruz fakat koltukta minderlerin altında çok sayıda koyu renk erkek çorabı var ve ben çorapları elime yastık alıp yere doğru itiyorum. Koltuğa oturuyoruz yan yana ve bacağımıza oradan bulduğumuz bir örtüyü örtüyoruz. Nişanlım ile aileler sebebiyle severek ayrıldık ve düzelmesini istiyoruz ancak şu an görüşmüyoruz. Rüyamda da bu yüzden üzgün bir halde oturuyoruz. Daha sonra kapı açılır oluyor ve kafenin sahibi bir adamla bir kadın geliyor onlara anahtarım olduğunu söylüyorum adam bana gülümsüyor, bu şekilde bir rüyaydı. Yorumunuzu merakla bekliyorum. İyi günler.


 13. 12
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhaba. Eski nişanlınız ile alakalı olarak bir haber işiteceğiniz şeklinde yorumlanır. Olumlu veya olumsuz fark etmeksizin ondan haber alacaksınız. Bir başka alimlerin görüşüne göre ise rüyayı gören kişinin evleneceği şeklindedir. Hakkıyla bilen bir tek Allahtır.


 14. 13
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Merhaba,

  Rüyamda tanıdık birisi biz odada uyurken oturma odasında oturuyor. Birden bizim yattığımız odaya geliyor ve çorap aramaya başlıyor. Ben sese uyanıp ne yaptığını soruyorum. Ayağındaki çorabın ince olduğunu başka çorap var mı diye bakıyorum şeklinde cevap veriyor. Bu arada çocuğun beşiğinin yanında bir tane buluyor rengi siyah. Ayağındaki de siyah. Nasıl yorumlanır acaba?


 15. 14
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhaba. O tanıdık kişi ile rüyayı gören kişinin durumları bilinerek yani göz önünde bulundurularak tabir edilirse ancak o zaman doğru bir şekilde tabir edilebilir. Bu rüya evlenmeyi isteyen birine, güzel ahlaka ve sevindirici gelişmelere işaret olarak yorumlanır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


Git 12 Son