1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 886
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada Çukur görmek (İmam Nablusi)


  Çukur tabiri
  Rüyada derin bir çukur içinde gittiğini gören kimseye, sonunda genişlik ve güzel bir geçim ümit edilen bir güçlük veya bir keder isabet eder. Rüyada derin bir çukur kazdığını gören kimse, tahkir edilerek kuvvetten düşürülür. Çünkü kuyuya daima aşağı doğru inilir.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  bebil7 Üye
  bebil7
  Üye

  Üye No: 91906
  Mesaj Sayısı: 3
  Tecrübe Puanı: 1
  Yaş: 23

  Rüyamda ölü dolu çukurlar gördüm .


  Öncelikle selamün aleyküm.
  Rüyamda : Onlarca çukur açılmış . Etrafımda 2 kişi var . Biri 30-35 yaşlarında bir adam , diğeri ise hamile bir bayan . Çukurların içinde ölüler var . Ölüler torbaların içine koyulmuş . Bu 2 kişi çukurlara toprak atıp kapatmaya çalışıyorlar . Ben de bari yardım edeyim diye içimden geçiriyorum . Bu sırada babam yanıma geliyor ve elime çukurları kapatmam için bir kürek veriyor ama etrafımda hiç toprak yok . Sadece taş var . Sonra babam "Toprak getir de çukurları kapatalım." diyor. Ben de toprak aramaya başlıyorum . Biraz yürüdükten sonra toprak buluyorum ama toprak ıslak ve kan kırmızısı renkte . Bu toprak olmaz kuru toprak bulmalıyım diye içimden geçiriyorum . Derken şehrin içinde kayboluyorum ve bir dükkanın içine giriyorum ve dükkanda bir arkadaşımı görüyorum . Selam vermeden dükkandan çıkıyorum . Dükkandan çıkınca babamı karşımda görüyorum . Babam içki ve sigara hakkında birşeyler soruyor ve böyle uyanıyorum .
  Şimdiden teşekkürler .


 3. 3
  NuN Özel Üye
  NuN
  Özel Üye

  Üye No: 1953
  Mesaj Sayısı: 1,192
  Tecrübe Puanı: 14

  Cevap: Rüyamda ölü dolu çukurlar gördüm .


  Rüyada Ölüler Görmek


  Rüyada ölüler görmek, sevinç, mutluluk ve hayır olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin hayatında sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşanacağına, rüya sahibinin çok haraketli ve heyecanlı günler geçireceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin uykusunda gördüğü ölülerin her birinin özlemini çektiği ve ayrı düştüğü insanları temsil ettiklerine inanılır ve rüyayı gören kişinin onlara kavuşacağına tabir edilir.


 4. Reklam

 5. 4
  EFRUMİE Bayan Üye
  EFRUMİE
  Bayan Üye

  Üye No: 104894
  Mesaj Sayısı: 185
  Tecrübe Puanı: 2

  Cevap: Rüyada Çukur görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada çukur görmek size karşı kurulan bir tuzağa düşeceğinize ve bu tuzak sizin bütün hayatınızı mafedeceğine fakat sizin gözünüzün açık olmasından dolayı bu tuzagı fark ederek hayatınızı kurtaracağınıza ve bundan sonraki yaşamınızı siz yönlendireceğinize işaret eder.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyamda içi su dolu kare şeklindeki bir çukurun içinde hiç bir boğulma tehlikesi yaşamadan, rahat nefes alıyorum. Yanımda tanımadığım bir erkek ayakta duruyor. Oturduğum Köşeden, yukarıdaki kişilerin seslerini duyuyorum. Suç işlemiş gibiler, bende beni görmesinler diye daha köşeye saklanıyor. Yorum için tşk. Ederim
  .


 7. 6
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Bir hata yaparak ailen ve etraftakilerden kaçak göcek saklanmak istemene, bu hatanın vermiş olduğu üzüntünün sana hayır geleni gibi manalar içerse de rüyanın gayesi doğru adımlar atarak hata yapmamaya özen gösterecek kararlar ve adımlar atmak için uyarıdır. Allah hakkıyla bilendir.