1. 1
  kerze Üye
  kerze
  Üye

  Üye No: 1286
  Mesaj Sayısı: 142
  Tecrübe Puanı: 3
  Yaş: 44
  Yer: Karye

  Rüyada Çeyrek Altın Görmek Ne Anlama Gelir?


  Rüyada Çeyrek Altın Görmenin Anlamı Nedir

  Rüyada Çeyrek Altın Görmek;Tam ayar olmayan altın görmek yalan olan borçtur denilir.Rüyada çeyrek altın bulmak bulmak zarara uğramaya, gam ve keder, Eski sikkeler bulmak sevinç ve memuriyete, Kadının altın dan mamul ziynet eşyası takınması sevinç ve kendine güvene, Damgalanmış, işlenmiş bir altını olmak ev almaya, değerli insana işaret eder.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  EFRUMİE Bayan Üye
  EFRUMİE
  Bayan Üye

  Üye No: 104894
  Mesaj Sayısı: 185
  Tecrübe Puanı: 2

  Cevap: Rüyada Çeyrek Altın Görmek Ne Anlama Gelir?


  Rüyada çeyrek altın görmek sıkıntılı bir dönem içerisinde olduğunuza ve bunalım geçirmek üzere iken birilerinden borç para bulacağınıza ve bu borç paranın sıkıntılarınızı biraz da olsa hafifletecek ve rahatlayacağınıza işaret eder.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Ruyada ceyrek altin ve hamilelik


  Selamünaleyküm ben bayanım 2 ay önce evlendim iki tane rüya gördüm bir gün aralıklarla yorumlarsaniz çok sevinirim 1. Rüyamda eski kapı komşumuz Aksoy abi bana çeyrek altın veriyordu 2.ruyamda da hamile olduğumu anlıyorum daha baslarindayim hamileliğin normal hayatta sigara kullanıyorum ve rüyamda hamile olduğumu anladığım an sigarayı birakma kararı alıp içmiyorum YORUMLARSANİZ çok sevinirim şimdiden ALLAH razı olsun

  Selamunaleykum ben bayanım 2 ay önce evlendim rüyamda eski karşı komşumuz bir abi bana çeyrek altın veriyordu sonraki rüyam rüyamda hamile olduğumu anladim normal hayatta sigara içiyorum rüyamda hamile olduğumu anladığım an sigarayı BIRAKTIM içmeme kararı aldım ve içmiyordum


 4. Reklam

 5. 4
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Çeyrek Altın Görmek Ne Anlama Gelir?


  Ve aleyküm selam. Rüyalarınızı birlikte fakat ayırt edebileceğiniz şekilde açıklamaya çalışacağım. İlk rüyanızda çeyrek almanız farklı şekillerde yorulur. Küs olduğunuz biriyle barışacağınıza ya da maddi anlamda zor olan bir dönemde evlilik kararı aldığınızı gösterir.

  İkinci rüyanızda ise, hayırlı bir rüya olmakla birlikte hayal ettiklerinizi sevinçle karşılayacağınıza, zengin olmaya ve parasal olarak sıkıntı çekmeden yaşamaya delalet eder. Bunlara bağlı olarak izzete, takdire nail olmaya işaret eder. En doğrusunu bir tek Allah bilebilir elbette.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Günaydın,rüyamda bir üniversite hastanesinde tüp bebek yaptıracaktım,hastaneye giderken elimde bir çeyrek altın var yolda bir tane daha buluyorum benden önceki hasta düşürmüş galiba diyorum iki tane oldu daha iyi oldu işimi kolay hallederim diyorum doktora gidiyorum doktor kalbime ultrason ile bakıp tüp bebek tedavisi iyi gidiyor her şey yolunda ama kalbinde ileri derecede kalp yetmezliği var diyor ben de olsun annemde de vardı vefat etti ama ablamda da var o ameliyat oldu ben de bakarım tedavisine diyorum bebek tedavisinin iyi gitmesine seviniyorum.(gerçekte annem kalp rahatsızlığından vefat etti,ablamda kalp kapak ameliyatı oldu ve benimde 9 yıldır bebeğim olmuyor )


 7. 6
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Rüyan iş hayatın ve sağlıkla ilgili sorun yaşadığın durumların sevindirici gelişmelerin yaşanacağına dair işaret olan bir rüyadır. Hayırlı bir rüya olup sağlık sorunlarını halledebilmene, iş ve maddi konulardaki çalışma ve yaptırımlarda olumlu sonuçlar alabileceğine delalettir. En doğrusunu Allah bilebilir.


 8. 7
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamun aleyküm öncelikle hayırlı cumalar rüyamda eşimin elinde bi paket vardı içinden bana temiz yepyeni bebek kıyafetleri verdi daha sonra zincir kolye vardı ucunda da küçük bi anahtar bu kolyeyi önce benim boynuma taktı daha sonra küçük bi kutu çıkardı anahtarı benden istedi boynumdan çıkarıp ona verdim kutuyu anahtarla açtı içinden para büyüklüğünde bi altın çıkardı bana gösterdi anahtarı geri boymuma taktım daha sonrada uyandım yorumlarınızı merakla bekliyorum şimdiden allah razı olsun.


 9. 8
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve alyküm selam. Eşin ile arandaki ilişkinin daha iyiye doğru gideceğini, gönlüne hitap edecek söz ve davranışlar görebileceğine, hedeflerine gidecek olan yolların açılması ile kolaylıkla emeline ulaşacağına, böylece hayatının bir çok alanında huzurlu, mutlu başarılı olabileceğine delalet etmektedir. Doğrusunu en iyi bilen bir tek Allah'tır.