Git İlk 123 Son
 1. 15
  sultan_147 Üye
  sultan_147
  Üye

  Üye No: 115719
  Mesaj Sayısı: 99
  Tecrübe Puanı: 1

  Rüyada baba görmek


  Selam olsun hocam. Ben geçen gûn babamı evimizin küçük odasında namaz kılarken gördüm hocam. Ve seccadeye birşeyler yani bi not gibi bişeyle seccadenin yan tarafına sıkıştırdığını gördüm. Ve namazı kıbleye karşı değilde kıblenin yanına doğru kılarken gördüm. Bu rüya sahih midir? Neye alamettir? Yorumu nedir?


 2. 16
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada baba görmek anlamı ve tabiri


  Aleyküm selam. Rüya sahihtir yani şeytani değildir. rüyada gördüğünüz babanızın hayırlı bir ömre nail olacağı gibi bereketli bir ömre de sahip olacağı şeklinde yorulur. Ayrıca siz babanızdan hayır görecek durumlar da yaşayacaksınız. Hakkıyla bilen bir tek Allahtır tabiki.


 3. 17
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada baba görmek anlamı ve tabiri


  Selamünaleyküm ben ve rahmetli babam bahçedeyiz . uzaktan tanıdığım hoşlandığım adam çok temiz yüzlü ve giyimli olarak gelip helallik istiyor babamdan. yaşadığı şehre gitmek için ..babamda helal ediyor o sırada ben kendimi o kişiden gizliyorum ve gideceğine çok üzülüyorum gözümden yaş akıyor sonra babam salıncak yapmaya çalışıyor ben ona ip arıyorum bir kalınca elektrik teli buluyorum ama kıvrım kıvrım olduğu için kopmaya yüz tutmuş bu olmaz diyorum.bu kadar yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.


 4. Reklam

 5. 18
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada baba görmek anlamı ve tabiri


  Aleykum selam. Bu rüya iki ayrı ve tam aksi şekilde yorumlanmıştır. Birincisi sevinçten ve mutluluktan ağlamaya, ikinci yorumu ise üzüleceği şeylerle karşılaşacağına işaret olarak tabir edilir. Sen yinede rüyanın hayrını dilemelisin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 19
  18-Unexpected Emekli
  18-Unexpected
  Emekli

  Üye No: 119313
  Mesaj Sayısı: 311
  Tecrübe Puanı: 0

  Selamın Aleyküm. Rüyamda; sevdiğin kızın babasının ve hatta ailesinin oturduğu ev, benim kardeşimin arkadaşının oturduğu evmiş. Daha doğrusu annesi o evdeymiş, yani o evde oturuyormuş ve babası da yani sevdiğim kızın annesinin kocası da ondan birkaç kat yukarıda oturuyormuş. Neyse ben o eve gittim ve babası karşıma geldi. Bana dedi ki: “ sen benim kızımı mı seviyorsun? “ dedi gülümseyerek ama ben de utandığım için ona söylemedim ve “ hayır “ dedim ama daha sonra keşke hayor demseydim deyip onun babasına bilgisayar üzerinden bir not yazdım ve şöyle dedim; “ Aslında kızınıza aşığım, size yalan söyleme sebebim siz bana ya kızarsanız diye söylemedim. “ dedim, yani en azından buna yakın cümleler kurdum ve cümle birazcık daha uzundu. Sonrasında ne oldu tam bilmiyorum, o notu gönderdim mi göndermedim mi hiç hatırlamıyorum.

  Sizce bu rüya ne anlama geliyor olabilir? O sevdiğim kızı kaybedeceğim anlamına mı geliyor, benim yapacağım bazı saçmalıklardan dolayı, şayet ben içine kapanık birisiyim, ama gerçekte böyle olsaydı onu sevdiğimi direkt olarak söylerdim babasına, annesine ya da tüm ailesine, işte bundan çekinmezdim. İnşAllah güzel bir anlamı çıkar.


 7. 20
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. İleride sevdiğin kişi ile birlikte yuva kurmak için ailenden ve sevdiklerinden deste alarak şartları ve koşulları fazla zorlamadan evliliğin gerçekleşeceğine, çevrende oluşturduğun örnek davranışlar ve topladığın sevgi saygı evliliğinde de sürecek evliliğin mutlulukla sürerken bu sevgi saygı çocuklarına da yansıyacak hayırlı evlatlar yetiştirme imkanına sahip olacaksın. Ayrıca hayatında oluşacak sorunların çözümü için de aile ve akraba desteğine başvurarak onların yardımı ile birlikte üstesinden gelip halletmeye çalışacaksın. Hakkıyla bilen Allah'tır.


 8. 21
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Merhaba...Rüyamda oğlumun kuran öğretmeni (bayan) ile (bir kermesten hayır için yapılan) yerden dönüyoruz.Ben öğretmen hanıma diyorum ki hocam ben kalburabasti tatlısı yapayım 2 tepsi satarız. Hem diğer arkadaşlara da söylerim kek falan onlarda yapar diyorum. çok iyi olur deyip seviniyor. Akabinde babam rüyama giriyor ve hafif bir kinaye ile dedene gitsene diyor.ben de şaşırıyorum söyleme tarzı ile garipsiyorum. (Dedem 2, 5 ay önce vefat etti ) yorumlarsanız sevinirim..


 9. 22
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhaba. Senin ve hayatının her alanı için olumluya işaret olan bir rüyadır. Rüyanın tabirine göre senin yapacağın işlerde başarı ve zafere imza atacak ve bunun getirisi olarak bereketinin çoğalarak devam edeceğine delalet eder. En doğrusunu bilen bir tek Allah'tır elbette.


 10. 23
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamun Aleyküm rüyamda babam camdan uzanıp ağaçtan meyve topluyor o kadar çok uzanıyor ki babama bırak düşeceksin baba düşeceksin deyip kızıp duruyorum dinlemiyor beni en sonunda babam camdan aşağı düşüyor... anlamı nedir acaba ?


 11. 24
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. İyiye giden, bolluğun, güzelliklerin yaşandığı bir hayatta geçici bir dönem de olsa iş hayatında ya da özel yaşantında maddi sorunlar yaşamana delalet etmektedir. En doğrusunu bilen Allah'tır.


 12. 25
  Wasp' Üye
  Wasp'
  Üye

  Üye No: 120263
  Mesaj Sayısı: 36
  Tecrübe Puanı: 1

  Selamün Aleyküm.Rüyamda bizim olan bir eve annemle gittiğimde babam eve metresini getirmiş.Daha doğrusu bir hayat kadınını.Bu kadının birde genç kızı var idi.Oda yolundan sapmış durumdaydı.Bunu gördüğümde çıldırdım kadını evden atmaya yollamaya çalıştım,annemle konuştum,annem bu ilk değil ki bir kere daha getirdi diye söyledi.Sen ne yaptın diye annemede kızdım.Babamla kavga ettim en sonunda babama hakkımı helal etmiyorum dedim ve uyandım.Daha önce aklımda olmayan hiç düşünmediğim hayatımızda olmayan bir şeyi gördüm rüyamda ve yorumlamanızı rica ediyorum.


 13. 26
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Var olan durumun değişmesine, huzurun yerine bazı sorunların yaşanması ile birlikte huzursuzluğun almasına, sıkıntılı dönemler yaşayacağına fakat bunları kısa sürede atlatabileceğine ve bu duruma kapılmaman gerektiğine işarettir. Doğruyu bilen Allah'tır.


 14. 27
  girlselma Üye
  girlselma
  Üye

  Üye No: 120773
  Mesaj Sayısı: 6
  Tecrübe Puanı: 1

  Rüyamda sevgilimin babası babam konuşuyorlardı sonra sevgilimin babası babama telefon numarasını veriyodu bende babamın telefonuna kaydediyordum numarayı yanlış yazmışım sevgilimin babası da bana sinirlenmiş hafiften laflar söylemeye başlamıştı sizce anlamı nedir?


 15. 28
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  İlişkide çözülemeyen sorunların halledilmek üzere büyüklere yansıması ve büyükler aracılığı ile var olan sorunların çözümlenmesi, ortanın bulunması anlamına gelmektedir. Netice olarak herkes için hayırlı kanaatlere varılacak şeklinde yorumlanır. Doğrusunu ancak Allah bilebilir.


Git İlk 123 Son