1. 1
  Şema Moderatör
  Şema
  Moderatör

  Üye No: 123
  Mesaj Sayısı: 5,702
  Tecrübe Puanı: 67

  Rüyada bacak görmek anlamı ve tabiri


  RÜYADA BACAK GÖRMEK

  BACAK TABİRİ
  Güzel ve şekilli bacaklar görme mutluluk ve dost edineceğinizin habercisidir. Hastalıklı veya özürlü bacaklar, fakirlik ve hayal kırıklığı demektir.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  EFRUMİE Bayan Üye
  EFRUMİE
  Bayan Üye

  Üye No: 104894
  Mesaj Sayısı: 185
  Tecrübe Puanı: 2

  Cevap: Rüyada bacak görmek anlamı ve tabiri


  Rüyada bacağının kırıldığını yada kesildiğini görmek çok yakın bir akrabanızdan çok iyi haberler alacağınıza bu haber sayesinde bu sayede işlerinizin açılacağına ve hanenizin bol kazançlı ve bereketli olacağına işaret eder.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyada bacak görmek


  Ruyada dizmden asagi kndi bacagimi teyzmun kizinin bacagini ve kardesimn esinin bacagini gordum bnim bacagimda cok olmayan blli blirsiz ama uzun biraz tuyler var ve tenik cok kuru su icmedigm icin diorum dger kisinde bacaginda tuyler hafif var birininkide bizimknden daha temiz
  Bu arad gerckte onlar evli bn bekarim hepmz bayaniz


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada bacak görmek anlamı ve tabiri


  Bir kadının evli olsun bekar olsun bacağında kıllar görmesi çok hayırlıdır. Hiç beklenmedik kazançlara, berekete ve bolluğa kavuşmaya alamet olarak tabir edilir. Bu rüya bazen güzel bir kazançtır ve bazende bekarlar için güzel bir evlilik yapmaya yorumlanır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamun aleyküm,
  Ruyamda tanımadığım bir kadın, üzerinde siyah mini bir elbise var. Bacaklarını kaldırdıkça, baldır kısmında varisler görüyorum. Kendi kendime çok ayakta duruyo sanırım, belki de hemşire falandır diyorum. Yorumlarsanız sevinirim.


 7. 6
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. İş hayatı ve maddi konularla alakalı olarak yorumlanmaktadır. Vereceğin emeğin hakkını alamama gibi bir durumla karşılaşabilir, işlerinde bazı aksaklıklar ve aksamalar görebilirsin ve bu da seni parasal açıdan sıkıntıya sokabileceğine, elinin madden sıkıştırabileceğine delalet etmektedir. Allah en iyisini bilendir.