1. 1
  Şema Moderatör
  Şema
  Moderatör

  Üye No: 123
  Mesaj Sayısı: 5,702
  Tecrübe Puanı: 67

  Rüyada bağırmak görmek anlamı ve tabiri


  RÜYADA BAĞIRMAK
  Bağırarak yardım istediğinizi görmek başınıza tehlikeli bir olay geleceğine işarettir.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  EFRUMİE Bayan Üye
  EFRUMİE
  Bayan Üye

  Üye No: 104894
  Mesaj Sayısı: 185
  Tecrübe Puanı: 2

  Cevap: Rüyada bağırmak görmek anlamı ve tabiri


  Rüyada bağırdığını görmek çok zor durumda olduğunuz ve bu zor durumdan sizi kurtarmak isteyen kişilere karşı saygısızca davranıyor olmanız etrafınızda hiç bir dostunuzun kalmayacağına bu nedenle adımlarınıza ve ses tonunuza dikkat etmeniz gerektiğine işaret eder.


 3. 3
  BlackPearlXV Emekli
  BlackPearlXV
  Emekli

  Üye No: 114285
  Mesaj Sayısı: 153
  Tecrübe Puanı: 0

  Yorum: Rüyada bağırmak görmek anlamı ve tabiri


  Selamın Aleyküm. Rüyamda; yanımda birileri var ve kaykayla kayıyoruz. Deniz'in gidiyoruz. Denize giderken kenarda 2-3 adamla bekleyen bir kadın var. Kadın kendini Yahudi birisi olarak tanımlıyor. Ve onu kucağıma alıyorum. Afedersiniz arka tarafı büyük birisi. Ve ben yine afedersiniz ama arka tarafını elliyorum, sanki ilişkiye giriyormuşum gibi zıplıyor/zıplatıyorum. Çok ama çok afedersiniz. Bu arada kadını tanımıyorum. Sadece pembe donlu, sarı sütyenli birisi, saçları kumral. Yani Farrah Abraham gibi birisine benziyordu. Ve sonra başka birisinin kucağına bindi. O kişi sarı saçlı ve sakallı, uzun boylu bir adamdı. Aynı şeyler o adamda da oldu.

  Ve sonra yanımıza küçük beyaz bir köpek geliyordu. Sonra denize vardık ve köprü gibi bir yer var. Orada kaykayları bıraktık ve o köprüden atladılar ama ben atlamadım. Sanırım o kişilerden bir tanesi babamdı, bir tanesi sevdiğim kızın arkadaşıydı, ve bir taneside sanırım bizim sınıftan bir arkadaştı. Onun sırtı yandığı için denize girmediğini gördüm. Bu arada denizin kenarında oturan sinir olduğum çocuk da vardı ve onun da yanında birisi vardı ama ben tanımıyorum. Ve birbirimize burçlarla sesleniyorduk. Sonra ben bir an eve geldim. Evde, dedemlerin evi. Ve içeride dedemlerle hiç ne konuşmuş nede herhangi bir aktivitede bulunmuş ama benim tanıdığım abi vardı. Gerçi şimdi o benim teyzemle evli.

  Ama dediğim gibi o gün de bayramdı ve dedemlerin bayramını kutladıktan sonra beni bayağı bir sinirlendirmeye başladılar. Bana emir vermeye başladılar ikide bir. Gerçekte de olan birşey bu. Ama ben yapmıyorum ne rüyada nede gerçekte yine kendi başıma hareket ediyorum. Ama dedikeri emirlerde git mutfakta birşeyler ve sonra bu akşam çıkmak yok gibi şeyler diyorlardı. Bende dinlemedim. Ve yemeğimi aldım. Odama gittim. Kapıyı kilitledim. Ve beni çağırmaya başladılar. Ben de gittim sinirle ve bana saçma saçma benim bildiğim şeyleri söylemeye başladılar. Dinlemeden odama girdim ve kapıyı kilitledim. Sonra tekrar çağırmaya başladılar. Hemde her seferinde şşşşşşş diyerek ve bende bu sese çok sinir oldum. Gittim ne var ne ne istiyorsunuz dedim. Yine saçma şeyler söylemeye başladı. Gittim odama kilitledim, tekrar. Sonra hep aynı şeyleri tekrarladılar bu sefer çok fazla sinirlendim, sinirden ağladım ve mimik ve jestlerimle çok bağırdım. Ve onlara yapmayın şunu dedim ve onlarda hayır yapıcam dedi.

  Sonra gel abinin bayramını kutladı dedi. Bende kutlamıcam dedim odama gittim. Çünkü çok sinirliydim. Aldım yemeğimi bunların yatak odasına gittim kapıyı kilitledim. Orada televizyon olmamasına rağmen gerçek hayatta, televizyon vardı orada ve televizyonun sesini son ses açtım ama bir türlü o sesten kurtulamadım, her defasında şşşşşşşş diye bağırıyordu. Sonunda pes ettim. Açtım kapıyı ona çok kötü ve sinirli bir bakış attım. Sonra hatırladığıma göre evden çıkıp gittim.

  ( Sizce bu rüya ne anlama geliyor. Açıklarsanız sevinirim ama bu rüyayı görürken abdestli değildim yorgundum ve uykusuzdum. Sadece yatağıma besmele ile yattım. Fakat bu rüyanın bir anlamı var mıdır? Açıklarsanız sevinirim. Şimdiden Teşekkürler. )


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada bağırmak görmek anlamı ve tabiri


  Aleykum selam. Bu rüyan tabir edilecek bir rüya değildir. Gerçekten tabir edilecek olan rüyalar ve bir anlamı olabilecek olan rüyalar çok açık, çok berrak ve net olarak görülen rüyalardır. Her görülen rüya anlatılmasına gerek olmadığı gibi illaki bir yorumu olması da gerekmez. Bu şekilde görülen rüyaları Allah'a havale ederek hayırlısını dilemek yeterlidir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  S.ALEYKÜM, Rüyamda tanımadığım 3 kadınla karşılaşıyorum, arabalarına bir kaza sonucu zarar verdiğim için para istiyorlar.üzerimde 10€uro bozuk para var, 10€uroya razı gelmiyor, 50 €ürö veriyorum, bana üstü diye bozuk para veriyor. cüzdanıma koyuyorum. ve bir defterin içinde yüklü miktar nakit para belki binlerce €uro var üzerimde. kadınınlar yüklü parayı görünce alıp kaçıyorlar. yüksek sesle yardım imdat diye bağırıyorum kimse yok, sonra tekrar bağırmaya çalışıyorum sesim hiç çıkmıyor. yorumlarsanız sevinirim


 7. 6
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Bir düşman edinmmek ve para kaybet gibi olumsuz içeriğe sahip olduğu gibi biriyle sırdaş olmak ve işte atılımlar yapmak yeni bir işe girmek gibi olumlu tabirleri de mevcuttur. Hayatında her iki durumda farklı zamanlarda da olsa gerçekleşebileceğine delalet etmektedir. Doğrusunu en iyi bilen Allah'tır.


 8. 7
  Beyaztuz Üye
  Beyaztuz
  Üye

  Üye No: 119613
  Mesaj Sayısı: 11
  Tecrübe Puanı: 1
  Yaş: 25

  hayırlı cumalar,
  rüyamda mağaza gibi yerdeyim kıyafet kabinine girdim çıktım, çıkarken çalışan görevliler eksik ürün verdiğim nedeniyle beni yargılamaya başlıyorlardı. Ben bağırarak büyük hiddetle kendimi çalmadığıma ikna etmeye çalışıyordum. çok bağırdığımı hatırlıyorum. daha sonra çantamı açıp içinden çıkardılar bulamadığım ürünü mavi renkte aksesuardı. ben bulununca çok utandığımı hatırlıyorum. rüyamın anlamı nedir, teşekkürler.


 9. 8
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Bilip bilmeden doğru olmayan veya incitecek sözlerde bulunarak sonradan pişman olacağın söylemelerde bulunabileceğine ve ardından yüzün kızarabilir. Emin olmadan konuşmamaya ve insanları kırmaya özen göstermen gerektiğine işaret etmektedir. Hakkıyla bilen Allah hayırlısını etsin.