1. 1
  Şema Moderatör
  Şema
  Moderatör

  Üye No: 123
  Mesaj Sayısı: 5,702
  Tecrübe Puanı: 67

  Rüyada bahçe görmek


  RÜYADA BAHÇE GÖRMENİN TABİRİ
  Rüyada bahçe görmek, çok güzel, sağlıklı, mutlu ve başarılı bir döneme girildiğini, emellerin yerine geleceğini belirtir. Bahçeye ağaç dikmek, rahat ve huzur içinde geçireceğiniz bir ömre işarettir. Bahçe sulamak, bahçeyi kazdığınızı görmek ise:geçim sıkıntısına düşeceğiniz anlamına gelir.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  EFRUMİE Bayan Üye
  EFRUMİE
  Bayan Üye

  Üye No: 104894
  Mesaj Sayısı: 185
  Tecrübe Puanı: 2

  Cevap: Rüyada bahçe görmek anlamı ve tabiri


  Rüyada bahçe görmek başarılı ve sağlıklı bir dönem içerinde olacağınıza kafanıza koyduğunuz şeyleri yapmaya ve bu amacınıza ulaşmayı başararak ne yapacağınızı bilmeyecek ve şaşkına döneceğinize işaret eder.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Ruyamı yorumlayabılır mısınız


  hayırlı günler
  gercek hayatta ıcıne meyva agacları dıktıgımız bır bahcemız var.nasıpse ıcıne bır ev yapıp yasayacagız.. ruyamda bu bahceye gıdıyorum tan ortasında yenı bır mezar var bır de yanında var sanırım ıkı tane gıbı .. sasırıyorum ve kızıyorum..yıne bahcemın sınırları ıcınde uc noktasına dogru alçak tavanlı üc gözlu bir mescıt yapılmıs oraya gırıyorum orada bırkaç insan ve görevli var. buraya yanlıs yere mezar konmus dıyorum.bıze burasını gösterdıler dıyorlar. bız ev yapacagız burası bızım tapulu yerımız dıyorum. aman valı ıstemedıgınızı duymasın cok kızar dıyorlar.ne demek dıyorum alınması lazım bunların buradan yanlıslık var. bir tanesı dıyor dun de buradan lokum gıbı uc tane nar agacını söktuler. bakıyorum gercekten de bızım dıktıgımız yerın aynı yerınde uc tane bos cukur agaçları sokmuşler. uzuluyorum ve sınırlenıyorum. bahcemızde bızım kontrolumuz ve ıznımız dısında yapılmıs olanlara hayret ve kızgınlıkla şaşırıyorum.yorumlayabılır mısınız lutfen


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada bahçe görmek anlamı ve tabiri


  Hayırlı günler. Bu rüyan zaten tam olarak bu manaya işaret eder. Bahçede mezar olduğunu görmek, o yere ev inşa etmeye ve ev sahibi olmak için atılacak olan adımlar manasındadır. Kötü vey olumsuz bir manası yoktur. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamünaleyküm rüyamda ben bir bahçe bakıcısıymışım kasaba gibi bir yer ahşap evler vardı galiba kendi yerimizden çıkıp bi yola gidiyorum diğer bir bahçeyi görüyorum orada tanımadığım 40lı yaşlarda bir adam var sakallı o da orayla ilgilenen kişiymiş bir de kız çocuğu var ama çocuk sanki orada zorla duruyor gibi soruyorum yok isteyek gibi bir şey diyor bahçede değişik bir meyve görüyorum ya mor erik ya da yaban mersini yani mor bi meyve aa bu ne ki diyorum kesip bana da veriyor bir de etrafında yaprak ve dikenleri olan bi sap kesip daha olmamış yeşil dut veriyor ikisini de yiyorum beğeniyorum Sonr çocuk bana evi gezdiriyor ahşap pencere var 4 kapaklı sineklikli aa ne güzel eski pencerelerden diyorum kız da bana sen onu bi de bana sor gibi bir şey diyor


 7. 6
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Aleykum selam. Bu rüyayı ancak çok genel ifadelerle yorumlayabiliriz. Rüya sahibi için sonu çok güzel olacak olan bir dönemden geçtiğine, yüce gönüllü olmaya ve hedeflerine Allah'ın izniyle ulaşmasına tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 8. 7
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamun aleyküm. Rüyamda düşmanla savaşıyorduk, karşı taraftan top atıldı fakat top güllesi patlamadan biraz ilerimize düştü baktığımda gülle beyaz renkteydi. Sonra arka tarafta güzel bir bahçe gördüm, bahçeye girdim. Bahçede üzerinde meyve olan ağaçlar vardı. Armut, yenidünya, mandalina vb meyveler vardı. Yemek için bir tane mandalina koparacaktım sonrasını hatırlamıyorum. Bu rüya ne anlama gelir acaba?


 9. 8
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Aleykum selam. Rüya sahibi için içinden geçtiği çok zor, sıkıntılı ve engellerden sonra ulaşacağı huzur, refah ve bolluğa bir işaret gibi kabul edilir. Sonuçta bir rüyadır ve sende hayırlısını dilemen en güzelidir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 10. 9
  Go93nul Üye
  Go93nul
  Üye

  Üye No: 121673
  Mesaj Sayısı: 4
  Tecrübe Puanı: 1

  Arkadaşımın niyetine istihareye yattım. Kaynanamın evi önünde bahçesi var ama topraklı değil yani beton. Rüyamda orayı temizlemek için vileda kovası hazırlamışız.. vileda ile silecekmişiz elimizde tutuyorduk ama silmeye başlamamıştık. Rüya bayağı uzundu sadece bu kısmını hatırlıyorum.


 11. 10
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. İstiharenin makbul olanı kişinin kendisinin yapmasıdır. Görülen bu rüyadan çıkarılacak bir istihare sonucu maalesef yoktur. Renk olmadığı gibi bahsedilen bir hisse kapılıp kapılmadığı da ifade edilmemiş. İstiharede renk ve hissin önemi büyüktür. Allah en iyisini bilir.


 12. 11
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  selamünaleyküm.Rüyada gerçektede var olan evimizin ama normalde bakımsız rüyada bakımlı ve güneşin bol vurduğu yemyeşil bahçesinde ekili meyve ve sebzelerden topluyoruz öğle vakti gibi mutlulukla annem babam ve abimle ev sahibimizin iznini düşünerekten topluyoruz.Fakat biz bitirip topladıktan sonra sahiplerin diğer ferdi geliyor keşke biraz daha toplasaydık.Bu adam geldi toplayamayız şimdi diyerek tedirgin oluyorum.Tabirini yapabilir misiniz Biiznillah?...


 13. 12
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Sana iyi hissettiren güzel olan bu bahçe geleceğine bir işaret ettir. Topladığın meyvelere bağlı olarak da hayırlı olan bu rüyan hem bereket, hem mutluluk hem ailedeki huzur hem de kalabalık ve hayırlı bireylerle neşe içinde yaşamak anlamına gelmektedir. Allah en iyisini bilir.