1. 1
  BlackPearlXV Emekli
  BlackPearlXV
  Emekli

  Üye No: 114285
  Mesaj Sayısı: 153
  Tecrübe Puanı: 0

  Rüyada bilmediğin yerde olmak


  Selamın Aleyküm. Rüyamda; Hiç bilmediğim bir yerdeyim ve yine hiç bilmediğim bir yere gidiyorum. Hiç bilmediğim bir yere giderken büyük bir antrenman sahası içinde top oynayan hatta daha doğrusu top sektiren çocuklar görüyorum. Antrenörleri de yanında onların top sektirme yarısını izliyor. Sonra ben de onları izlerken birden o çocukların yanında oluyorum. O çocuklar top sektirirken bende kollarımı arkamdaki demir trabzanlara koydum onları izliyorum. Yanında da birisi var ama onu tanımıyorum.

  Sonra bunlar topu ayaklarından kaçırıyorlar ve top bana geliyor. Sonra bende ayağımı uzatarak topu sektiriyorum. İki defa sektirdikten sonra ikinci sektirmemde topu ayağımdan fazla açıyorum. Bu arada çocukta bana ben sektirirken “ooo devam et abi” falan diyor. Sonra işte top ayağımdan kaçtıktan sonra çocuk topa yetişmeye çalışıyor ve sanırım topu sektirmeye devam ediyor. Sonra ben konum değiştiriyorum birden ya da benim yanıma gelen birisiyle beraber yürürken konum değiştiriyoruz. Yanımda ki kişi ise benim eski sevdiğim kızdı. Fakat şimdi tekrar onu sevmeye başladım. Yani gerçekte. Neyse, etrafımız yeşillik, ağaçlık falan bizde büyük bir kayanın dibinde onunla konuşuyoruz ve konuştuğumuz şeyse beraber olmak. Neyse, sonra biz çıkmaya başlıyoruz. Konuştuktan sonra fakat ne konuşuyoruz hatırlamıyorum.

  Sonra çıkmaya başladıktan sonra ise sanırım çocuklar hakkında konuşuyoruz. Neyse ben cebimden birşeyler çıkarıyorum ama sürekli olarak çıkarıyorum. Ne olduğunu hatırlamıyorum. Sanırım sevdiğim rapçi olan Eminem’in şarkılarını çıkarıyorum, yanlış hatırlamıyorsam ama yanlışsa hatırlıyor olabilirim. Ve sonra biz konuşmaya devam ediyoruz çoluk çocuktan falan. Ve sonra ben gidiyorum ve birden oyunun içine girmiş oluyorum aynı mekanda ve karşımda bir tank var ve bir yere gidiyor ama o gittiği yer benim onu geçirmek istemediğim yer. Ve benim altımda da tank var ve karşıdaki tanka ateş ediyorum. İki defa ve iki defa ateş ettiğim zaman karşıdakı tank hiç hasar almıyor ve sanki oyundaymış gibi birde sağ üst tarafta hiç hasar veremedin diyor.

  Sonra ise rüyayı hatırlamıyorum. Ya da rüya burda bitiyor. ( Eski sevdiğim kızı tekrar sevmeye başladım. Peki bu rüya ne anlama geliyor. Açıklarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler. )

  İlgili Yazılar

 2. 2
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada bilmediğin yerde olmak


  Aleykum selam. Bir çok şeyin görüldüğü bu rüyanın genel bir yorumu şöyle yapılabilir. Öncelikle rüya sahibinin iyiliklerle ve güzelliklerle karşılaşacağına, başarılarının artacağına işaret olarak tabir edilir. Ayrıca bu bir diğer görüşe göre ise, şansızlık yaşayacağına ve isteklerini elde edemediği için üzüleceğine alamet olarak kabul edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.