Anasayfa
8 Ağustos 2021, 21:51
admin
Yönetici


En iyi Rüya Tabirleri Sitesi

Kayıtsız Üye
Selamın aleyküm hocam yengem rüyasında kendini hamile olduğunu görüyor ve tanımadığı biri senin oğlun olacak diyor…
Yorumunuz için teşekkürler


arifselim
Aleykum selam. Eğer yengen hamile ise bu durumda kızı olacağına işaret eder. Eğer hamile değilse yinede ona bu hayırlıdır ve içerisinde bulunduğu sıkıntılarının geçmesi manasındadır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.
Kayıtsız Üye
İyi günler hocam rüyamda köydeki harmanın içinde koşuyorum uzunca çiçekler görüyorum aralarında koşuyorum tabiriniz için teşekkürler


arifselim
İyi günler. Bu rüyayı gören kişinin iş ve hayatında verdiği emeklerinin karşılığını göreceğine ve rahat ve huzura kavuşmasına alamet eder. Harman yerinin görmek, emeklerinin karşılığını almak anlamında tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Allahin selami üzerinize olsun. Sabah oğlumu işe gönderdim ardından uyudum rüyamda tanımadığım bi kadın senin oğlunu yiyorlar diye bisi söyledi ne anlama geliyor.
arifselim
Aleykum selam kardeşim. Bu gördüğün rüyanın hiç bir mana ve özel yorumu yoktur. Bazı yorumcular bunu çocuğunun güvende olmasına yorumlamışlardır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Selamun aleykum hocam rüyamda 19 yaşındaki yeğenimin kendi evimin balkonunun demirlerine çıkmıştı zıplıyordu bende korkuyordum.şimdiden Allah razı olsun
arifselim
Aleykum selam. Bu rüya gerçek hayatta kişinin bazı korkuları ve endişeleri olduğuna yorumlanır. Balkon görmek aslında kişinin durumuna göre yorumlanırsa daha isabetli olur. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

En iyi rüya tabiri sitesi

Kayıtsız Üye
Ben rüyamda güya bi sanatçının evini dışarıdan görüyorum ahşap pencereleri var sonra yürüyorum iki bayan çıkıyor ama tanımıyorum saçlarımızi yapıyoruz jöle varmı diye soruyorum bayanın. Teki var diyor bana veriyor sürüyorum sacimin tamamına ve sacim sapsarı oluyo saçıma noldu diyorum duzelicek gozlerine degidigi için gözlerin öyle görüyo saçını sacim sonra eski haline siyaha dönüşüyor anlamı nedir acaba?
arifselim
Rüyanda gördüğün sanatçının evini görmek ile saçına jöle sürmek aynı manada yorumlanır. Bu rüya özellikle sana ve benzeri alanlarda başarılı olacağına işaret eden güzel ve hayırlı bir rüya olarak tabir eidlir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Hayırlı geceler rüyamda kıyametin koptuğunu herkesin etrafa kaçtığını gördüm. Her yer karanlık ve etrafta gözle görülmeyen yani (şeytanlar ve cinler) dolaşıyordu. Bu rüyayı gördükten sonra uyandım ve tekrar uyudum bu seferde kıyametin hangi yıl kopacağını gördüm. İki tane yıl vardı. Biri 2043 biride yanlış hatırlamıyorsam 4073 idi. Lütfen bunu yorumlarmisiniz.şimdiden teşekkür ederim.
arifselim
Hayırlı geceler kardeşim. Rüyada görülen tarihlerin bir anlamı yoktur. Ama rüyada kıyametin görülmesi ilse şeytan ve cinleri görmek işlenen günahlara yorumlanır. Bu rüya ders alınması gereken bir rüyadır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


arifselim
Hayırlı günler kardeşim.1- Bu rüyan senin gerçek hayatta yaşadığın sıkıntı ve zorlukların bir işareti anlamındadır.

2- Bu rüyan ise Sıkıntı ve zorlukların ardından gelecek olan ferahlığa ve dileklerin gerçekleşmesine işarettir.

3- Rüyada büyük bir zatı görmek de ikinci rüyan gibi dertlerinden kurtulmak ve dileklerine kavuşmaya işarettir.

4- Dinini sevmeye ve bu uğurda çalışıp gayret etmek manasındadır.

Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Ben rüyamda herkesin ortasında havuzda çıplak yüzdüğünü gördüm etrafımda kadın da erkekte vardı benimle beraber birkaç kişi daha vardı onlarda çıplak tı disardakiler bize bakıyordu ama normal birşey miş gibi cok ta takmiyorlardi acaba ne anlama geliyor bu rüya kime sorsam gülüyorlar


arifselim
Bu rüya iş ve maddi hayatta sorunlu bir döneme yorumlanır. İş hayatında sıkıntıların yaşanacağına, parasal olarak çok sorunlu ve büyük zarar görülecek bir döneme girildiğine işarettir. Bu rüya güzel bir açıdan ise bir uyarı olarak kabul edilmesidir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Hayırlı aksamlar hocam..rüyamda annem haramlara dalmak ıstıyormus ısrarla harama gıtmek ıstıyorum bende rüyamda anneme engel oluyormusum harama gıtmemesı ıcın


arifselim
Hayırlı günler kardeşim. Rüyanda annene engel olmaya çalıştığın gibi gerçek hayatta attığın adımları dikkatlice atarak haramlardan uzak durmaya çalışmak manasında yorumlanır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Merhabalar ben bir rüya gördüm bu rüyada bir siyah giyinen biri vardi ve namaza basla dertlerin gidicek diye acaba ne olabilir


arifselim
Merhabalar. Bazı rüyaları yorumlamaya gerek yoktur. Bu rüyanında manası çok açıktır. Namazlarını ihmal ediyorsan buna dikkat etmen gerektiğine işaret etmektedir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Selamünaleyküm hocam,
Rüyamda sevdiğim hanımla arabadayız o sürücü koltuğunda arabayı kullanıyor bende yolcu koltuğunda oturuyorum. Birşeyler konuşuyoruz hatırlamıyorum o kısmı ama iyi şeyler konuşuyoruz. Sonra yüzüne bakıyorum sakalları var ama bu bana garip gelmiyor sonra bana yanağını uzatıp öp bir tane diyordu. Öpüyordum tebessüm ediyordu. Sonra bir avm ye gidiyoruz beni tanıyan biri bayan ikisi erkek üç kişi geliyordu. İçlerinden biri benimle konuşarak bir kız isteyeceğiz seninde bizimle orda bulunmanı istiyoruz diyordu. Bende sevdiğim hanım benimle çok durmayacağız gitmemiz gerekiyor diyordum. Sonra sevdiğim hanım birden ortadan kayboluyordu. Bende o üç kişiyle gidiyordum kahve falan içmek için avm de bir kafede oturuyorduk. Hatırladığım kısım bu yorumlarsanız çok mutlu olurum. Şimdiden Allah razı olsun.


arifselim
Aleykum selam. Bir kadını sakallı görmek, kendi fıtratına uygun olmayan yani olmaması gereken davranışlarda bulunmak anlamındadır. Ayrıca bazende bu rüya toplum içerisinde rezil olmaya neden olacak hallere düşmek manasındadır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Merhabalar.Dun rüyamda hamile ve iki çocuk lu bir anne gördüm eşinden korkuyordu ben de teselli için onun yanında kaldım yanlız adam dışarda bekliyor du ben sabah polis i çağırmayı düşünürken adam kapıdan zorla girdi korktuk tabi adam bebeği aldırmak istiyor du derken bir kötü niyetli kadın geldi onunla tartışırken. Adam bıçağı alıp ayağıma batırdı yanlız kötü kadına isabet etti acı hissetmedim daha sonra kaçmaya başladım cayirlardan atlaya atlaya gidiyorum çayırlarda yeşillikti


arifselim
Merhabalar. Her ne kadar hoş olmayan şeyleri içerse de bu çok güzel bir rüyadır. Allah’ın izniyle rüyayı gören kişinin amaçlarına ve hedeflerine ulaşacağına, yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine alamet eder. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Mevdrhmcgl
Selamunaleyküm, 32 yaşında evliyim, 17 yaşımda babamı kaybettim yaklaşık 9 yıldır evliyim ve son 1 yıldır annemle benim hakkımı teyzem ve dayıma vermek istediği için miras sorunlarımız var.
Rüyama gelince rüyamda bugünde gibiyim ve yıllar sonra babamın çıkıp geldiğini görüyorum ve gidip sıkıca sarılıyorum babama ve içimden nerdeydi acaba ama boşver gelmiş ya sormıycam diyorum fakat babam beni duymuş gibi ağzını hiç açmadan bana açıklama yapıyor ve ben onu anlıyorum.
Daha sonra Eyüp Sultan Hz. nin cami avlusununa benzer bir yerde, yerde yatarken görüyorum kendimi her yer sararmış suni çim ve birden atın üstünde bir adam belirip yüksek sesle Fatih Sultan Mehmet Han geliyor demesi ile birlikte yerdeki çimler birden yemyeşil oluyor.

Yorumlarsanız sevinirim, hayırlı günler.


arifselim
Aleykum selam. İlk olarak bir misafir gelmesine işarettir. Bir diğer yorumu ise maddi açıdan yorumlanır. Allah’ın izniyle sorunların aşılacağına ve feraha kavuşacağına işaret eden güzel bir rüyadır. Elbete bu bir rüyadır ve herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Essalamu aleyküm, şu aralar mali yönden sıkıntılar içindeyiz rüyamı bayağı kalabalık ve karışık gördüm hatırlayabildiğim ilkokul arkadaşlarımdı ve evimizde yengemle otururken ev şiddetli şekilde sallanıyor deprem oluyor diyoruz yıkılacak diye kendimizi korumaya calışıyoruz ama uzunca sallantıdan sonra eve bir şey olmuyor yıkılmıyor, cevap için şimdiden teşekkürler

Essalamu aleyküm, rüyam bayağı uzundu karışık şeyler oluyordu tek hatırlayabildiğim evimiz şiddetli biçimde sallanıyor sallanıyor deprem oluyodu lakin yıkılmıyordu, cevap için şimdiden Allah razı olsun


arifselim
Ve aleykumusselam kardeşim. Bu rüya hayatta meydana gelecek hayırlı yeniliklere işaret eder. Destek görmeye ve uzun sürecek dostluklar anlamında tabir edilir. Evin yıkılmaması güçlü bir iradeye alamettir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Hayırlı günler rüyamda ayrıldığım erkek arkadaşımı arıyordum görüşmek için geliyordu tokalaşmak istedim geri çekildi uzunca yürüdük bir yere girdik orada arkadaşlarıyla karşılaştık bir yerde seni biriyle gördük o sevgilinmiydi dediler alaycı bir şekilde güldü yanımdan ayrıldı baya bekledim ama gelmedi biraz saçma gibi anlatınca ama yorumlarsanız sevinirim


arifselim
Hayırlı günler hanım kardeşim. Bu görmüş olduğun rüya senin için çok hayırlıdır. Yeni başlangıçlara ve sevineceğin gelişmelerin olmasına alamet eder. O kimse ile ilgili olmasa da senin açından güzel yorumlanır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Özgemir
Merhaba ben rüyamda eşimle tekrardan evlendiğimi gördüm nikah masasının üstünde birsürü kur-an kitabı vardı bn onları resim çekilicez diye bir başka masaya aldım ve tekrardan nikahımız kıyıldı anlamını çok merak ediyorum


arifselim
Merhaba. Evli olan bir kimsenin böyle rüya görmesi, aile hayatında çektiği sıkıntılar yerini ferahlamaya ve sevince bırakır. Bu rüya eşinizle aranızdaki tüm sorunları çözmenize tabir edilen hayırlı ve güzel bir rüyadır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


sefagedik
Hocam ben iki kere benzer rüya gördüm, rüyamda ölüyorum ölümü hissediyorum önce korkuyorum sonrada kurtuldum diye seviniyorum kelimei şahadet getiriyorum. Bu neyin nesidir. Adım sefa özellikle sefanın yorumu diyin yorumlar karışıo


arifselim
Selamun aleykum Sefa kardeşim. Bu rüyan hayırlıdır ve ilk olarak hayırlı ve uzun bir ömre işarettir. Diğer yorumu ise, gören kişi için ölüm bir uyarıdır. Kendisine çeki düzen vererek ibadetlerine sarılmaya ve günahlarından tövbe edilmesi gerektiğine alamet eder. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Hocam ben rüyamda sürekli mezar görüyorum bi yandan akrabalarımın mezarı oluyo diğer yandan benim adım mermerde yazıyo sonra yeşillik görüyorum sonra mezarlığa gitmişim bir sürü mezar görüyorum ve bu rüyayı üç dört kez üst üste gördüm korktum da ve bazen de beyaz bi gelinlik giymiş yeşil bi bahçede koşuyorum acaba ne anlama geliyor ben esma adımla hitab ederseniz sevinirim


arifselim
Merhaba Esma hanım. Bu rüyan hayırlıdır. En makbul yorumu sağlık sorunları olan kişiler için şifa bulmaya işaret eder. Ayrıca hayatında meydana gelecek yenilik ve değişikliklere işarettir. Bu yenilikler seni çok mutlu edecek olan yenilikler olmasına işarettir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Rüyamda eski okulumdaydık tertemiz beyaz mermerdendi her yer yavru bir kediyi aldım sevdim ve okulumda o zaman ki hoşlandığım kişinin eline kediyi verdim.


arifselim
Rüyada kedi sevmek hayırla yorumlanmaz. Kendisini çok sevdiğin ve güvendiğin birisinden çok ciddi ve büyük sorunlar yaşanacağına ve bir çok şey için pişman olacağına alamet eder. Bu sonuçta bir rüyadır ve Allah’tan hayırlısını dilemek gerekir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Selamun aleyküm hocam ananem rüyasında ölmüş dedemi gördü dedem ananeme dediki git misafirleri çağır yemek pişir misafirlere yemek ver dedi iki gündür aynı rüyayı görüyor rüya tabiriniz için sağolun..


arifselim
Aleykum selam. Güzel bir rüyadır ve misafir geleceğine de işaret eder. Ayrıca onun için bir sadaka verebilir ve ona dua edebilirsiniz. Eğer imkanınız varsa kabrini ziyaret edin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Ays123
Hocam Selamun aleyküm rüyamda güya sevdiğim adamla eskiden onla aynı sınıfta okuyan bir kızla birlikteymisler banada kız söylüyor sonra 2 si asagida konuşuyorken görüyorum sevdim oglan bana bakıyor göz göze geliyoruz benimde içim gidior sonra yanimdaki oglanla konuşuyorum ona inat ama sonra kalkip gidiyorum kız sevdimi bile bile onla nasıl çıkar diorum üzülüyorum sonra biryerdeyim hayvanat Bahçesi gibi ama içerde suyun içinde kapatılmış bir sürü yılan Kobra büyük yılanlar var sonra benim bir erkek arkadaşım sakasina kafesli suyu açıp üstüme atmış gibi yapior bende cokmu komik diyip uyanıyordum


arifselim
Aleykum selam. Bu rüya senin için gereksiz şeyleri kafana takarak canını sıkacağına ve bütün enerjini boş yere harcayarak kendini üzeceğine alamet eden bir rüyadır. Kendine bir ders çıkarabilirsin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Hocam rüyamda ölen babamı gördüm. Şu şekilde. Uyuyorum rüya görüyorum babam basucumda bana bakıyor bunu hissediyorum ve kelimei şehadet getiriyorum titriyorum.gözlerimi açıyorum babam yok.aslında rüyamda rüya görüyorum.bunun anlamı nedir?


arifselim
Allah babana rahmet eylesin. Rüyada rüya görmek o rüyanın sahih olduğuna ve yorumunun daha geçerli olduğuna yorumlanır. Senin onu çok özlediğine ve ona bol bol dua etmen gerektiğine alamet eder. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye

Bu siyah atın aynısını bir kaç ay önce de rüyamda görmüştüm. Orada da gölde ya da denizde toplanmış bir köy halkı vardı. Suyun içinde aynı güzel, siyah yeleli atı gördüm. Sarı saçlı genç bir kız kement atarak atı yakalamaya çalışıyordu. Zorlandı ama başardı. At ile birlikte sahil kenarında uzandılar. İkisi de çok yorgundu ve at bir şeyler için kızdan özür diliyordu galiba ama ne anlattığını hatırlamıyorum. Yorumunu biliyorsanız size zahmet anlatabilir misiniz?

Pardon bir de söylemeyi unuttum. Yerde yatan üzgün siyah atın yanında 50 yaşlarında bir kadın vardı. ‘Bunlar zaten birbirlerini bekliyorlardı.’ diyor. Bütün kalabalık çok mutlu oluyordu onların birlikte olduklarını görünce


arifselim
Aleykum selam. Görmüş olduğun her iki rüya hayırlı ve güzel rüyalardır. İki sefer görmek ise anlamının daha sahih olmasına yorulur. Genel manada rüya sahibinin hidayete ereceği ve hikmet sahibi olacağı anlamına gelir. Bu kimse insanlar arasında sevilmeye ve saygıya layık hale gelmesi şeklindedir. Bazende insanlara doğruyu gösterme gibi bir şerefe ulaşmak anlamındadır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Selamın aleyküm hocam ben bugün rüyamda boşanmak üzere olduğum eşimi gördüm köydeki evimizde eşim sofrada yemek yiyor ve yanında da şu an babamların ev sahibinin kızı oturuyor ben de bulaşık yıkıyorum kıza sen kalksana diyorum oda yok diyor sonra bende eşime bakıyorum oda bana bakıyor sessizce barışalım mı diyorum oda kalkıp sarılıp öpüyor beni bende barışmaya yanaşmıyorsun hemde öpüyorsun diyorum ardından dışarıya çıkıyoruz konuşmak için yanyanayken birden eşim kucağımda bir erkek çocuğu oluyor ve ben onunla konuşuyorum abim de küçük abdestini yapa yapa yanımızdan geçiyor ve bize çabuk eve gidin diyor bende çocuğu kucaklayıp gidiyorum ve daha çok şey gördüm de hatırlamıyorum hocam…
Yorumunuz için teşekkürler


arifselim
Aleykum selam. Bu rüyan Allah’ın izniyle içinde ukde haline gelen bazı sorunlarından kurtulmak manasındadır. En açık yorumla bu içinde bulunduğun zor bir durumdan kurtulacağına ve rahat edeceğine işaret eder. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


gulcehre
istihare ruyasıydi cep telefonu çalıyordu isım de vardı bende sonra ararim dedim cok sevinmıştim aradıgi icin


arifselim
İstihare rüyası için veya normal bir rüya açısından bu kadar kısa bir yazı ile yorum yapmamız mümkün değildir. Doğru ve yerinde bir cevap isteyen gerekli bilgileri yazması gerekir.


Kayıtsız Üye
Allahın selami üzerinize olsun.
Rüyamda hortumla sulama yapıyorum ve suladigim yerler yeseriyor yanımdaki kişiye soruyorum bunlar ne diye bunlar igde ağacı fideleri diyor. Yorumunu yapar misiniz teşekkürler


arifselim
Aleykum selam. Bu rüya hayallerinin gerçek olması anlamındadır. Rüya sahibinin kurmuş olduğu hayallerinin ve gayretlerinin gerçekleşeceğine ve feraha ulaşacağına tabir edilen hayırlı bir rüyadır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Bende iki defa yazdım ama ruyami yayinlamadiniz yine yazıyorum rüyamda ablami gördüm birden ölmüştü ve ben ağlamaya başladım.anlamı nedir acaba


arifselim
Rüyan senin için mutlaka önemlidir bunu önemsiyoruz ama çok kısa bir izah ile doğru yorumu yapmamız çok zordur hatta mümkün bile olamayabilir. Yöneticiler bundan dolayı yayınlamamış olabilirler. Birinin ölmesi uzun ve hayırlı bir ömre, ağlamak ise sevinmek ve mutlu olmak olarak yorumlanır.


Kayıtsız Üye
Selamun aleyküm hocam rüyamda ilköğretimlere ders vermek ve sertifika almak için bir okula gitmiştim.Listede benim adım en son sıradaydı ve bende çok sıra var diye çıktım. Bana sıra gelene kadar geri döndüm herkesin işi bitmişti sarışın.,Beyaz tenli kadın vardı ben dedimki kadına ne çabuk bitti herkesin işi kadın bana gel dedi benle beni yeşil cennet gibi ormanlık bir yere götürdü orada kare yada dikdörtgen bir tahta çıkardı tahtanın üstüne önce siyah başörtü sonra sarı başörtü koydu sonra siyah başörtüyü dikti sonra sarı başörtüyü dikmeye başladı. Orada hasta olan halamı gördüm kadın halama sen hiç hayatında yalan söyledinmi dedi halam başını sallayarak hayır dedi daha sonra halama soru sordu ama ne sorduğunu hatırlamıyorum.Kadın oradan defterin arasından tüfeği çıkardı ve babamı ve beni vurdu.Halamı orada göremedim Allah razı olsun yorumunuz için


arifselim
Aleykum selam. Bu tür rüyalar herhangi tek bir konuda olmayan ve karmaşık sayılan rüyalardandır. Bu rüyanda bir çok konuyu içeren bir rüyadır. Bu tarz rüyaları yorumlamıyoruz. Allah’u tealadan hayırlısını dile. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Selamün aleyküm. Rüyamda, evimizin önünde sığır dışkısından bir kamyonun kasasını dolduracak kadar büyük bir yığın var, bende tam bu yığının üstünde, ortasında duruyorum. Yığın çok yüksek değil sadece yarım metre yükseklikte ama geniş bir alanı kaplıyordu. Sığır dışkısı yaş ve yumuşak değil, hem kuru hemde bastığım yer içine çökmeyecek kadar sert kuru idi ve ben üzerinde bulunduğum sığır dışkısına bakıyordum. Bu şekilde rüyam bitti hocam, kısa bir rüya.


arifselim
Aleykum selam. Bu şekilde görülen dışkı çokluğuna göre tabir edilir. Eğer bu dışkı çok fazla ise bu ele geçecek olan çok büyük bir mala işaret eder. Bunun kuru olması, ev, bağ ve bahçe gibi elde edeceği mallar manasındadır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Selamün aleyküm, hocam nasılsınız. rüyamda Tuvaletin içinde ayakta duruyorum ve kapısı sonuna kadar açık, sadece ayaklarımın olduğu yerde dizime yakın yükseklikte insan dışkısı var ve ayaklarım dışkının içinde duruyor, ayaklarımı kaldırıp hareket ettiremiyorum, sanki ayaklarım bir şeye takılmış gibi çıkaramıyorum, tuvaletin kapısının yaklaşık 10 metre kadar ilerisinde ablam, eniştem ve annem ayakta duruyorlar. Ben ise, tuvalette pisliğe bulaşmış ve mahsur kalmışlık hissiyle ve öfkesiyle aynı zamanda buna sebep ablam ile eniştem olduğu duygusuyla; hem ablam’a hemde eniştem’e ikisinide sesimin çıktığı kadar sürekli hiç durmadan bağıra bağıra en ağır, en kötü küfürleri ediyorum, eniştem ve ablam hiç oralı bile olmuyorlar ayakta bekliyorlar, kısa bir süre sonra hemen annem koşa koşa yanıma gelirken rüyam bitiyor.


arifselim
Aleykum selam. Bu rüya hoş gibi olmasa da esasen gören kişi için hayırlıdır. Bu rüya maddi anlamda bol bir kazanç ve mal elde edeceğine ve önüne bir çok kapılar açılacağına alamet eden hayırlı bir rüyadır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Selamun aleykum hocam
Ruyda bir tuvaletin icinde bir kactane beyaz plastik kollu sandalye gördüm yorumlar mısınız
Iyi akşamlar


arifselim
Aleykum selam. Bu kadar kısa bir açıklama ile doğru ve yeterli bir yorum yapmak çok zordur. Rüyada tuvaletin içinde böyle bir şey görmek, yakın ve sevdikleri ile bolca vakit geçireceği manasındadır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Selamün aleyküm hocam ben dün gece rüyamda bişeyler gördüm fakat tam hatırlamıyorum. Hatırladığım kadarıyla bi kadın köpeği kayıptı ve bende bikaç kişiyle annem dahil onu aradık bulamadık geri dönmek için arabaya binerken o köpeğin geldiğini gördüm fakat sağ ön bacağını kesmişlerdi gidip kadına haber verdim ve uyandım bu ne demek yorumlarsanız sevinirim hayırlı geceler.


arifselim
Aleykum selam. Sadık dürüst olmada ve yardımcı olmayı sevmede bu bir işaret olarak kabul edilebilir. Genellikle o görülen kimseye bir iyiliğin dokunulması anlamında tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Bu kişiyle ilgili gördüğüm İkinci Rüyamda ise; bu kişiyi (düşmanımı) benim evin balkonunun hemen önünden evin bahçesinden geçerken ve aynı zamanda bende kendisini balkondan küfür eder şekilde rüya görmeye başladım. Bu kişi balkonun hemen önünden ilerliyordu ben bu kişiye öfkeli bir şekilde sürekli ağır küfürler ediyorum ve bu arada üzerinede sürekli birşeyler atıyorum sanki büyük taş gibi bir şeyler atıyorum ama tam olarak neler attığımı bilmiyorum. Bu kişi sanki küfür edilmeyi haketmiş yada bunları hak edecek birşey yapmış gibi bir psikoloji içinde hiç kararını bozmadan balkonun önünden geçti gitti. Bu şekilde rüya gördüm.


arifselim
Aleykum selam. Bu rüya size büyük hayırlara, iyiliğe, barışmaya ve düşmanlıklarının, kin ve nefretlerin bitirileceğine alamet eden hayırlı bir rüyadır. İkinci rüyanın yorumu ise; Senin için kendine çeki düzen vermen gerektiğine aksi halde büyük zararlar içerisinde gireceğine alamet eder. Allah’tan hayırlısını dile herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Hayırlı günler hocam.. Ben rüyamda sevdiğim kişinin yakın bir tanıdığınn (bana babası gibi geldi) öldüğünü yakin zamanda ölüp ölmediğini tam anlayamadım herkes onun için oturup dua ediyormuş ben de arkalarında n onları görüyorum ben de dua ediyorum herkes sessis bir şekilde oturup hüzünlü bir durumdaydı. Ben bir yandan gördüğüm durum karşısında önce anlamaya çalışıyorum sonra ben de dua ediyorum benim olduğumu görmüyorlar sanki ben arkadan kendi halinde görüp üzülüp dua ediyordum yorumlarsaniz çok sevinirim teşekkürler…


arifselim
Hayırlı günler kardeşim. O kimseyi sevmek, düşünmek, ve derdine ortak olmak manasında yorumlanır. Genellikle bu rüyalar psikolojik açıdan yorumlanır ve insanın etkilendiği olaylardan dolayı görülür. Allah’tan hayırlısını dile. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Bu kategoride yer alan Rüya Tabirleri Yorumları ve Anlamları başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.


Bir Yorum Yazın.Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

En iyi Rüya Tabirleri Sitesi Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.