1. 1
  musab.b.umeyr Hamım, pişme yolunda.
  musab.b.umeyr
  Hamım, pişme yolunda.

  Üye No: 85969
  Mesaj Sayısı: 293
  Tecrübe Puanı: 4
  Yaş: 31

  Astral seyahat diye birşey var, mümkün müdür?


  Astral seyahat ilahi bir izinle olursa daha güzel olur.Çünkü bir maksatı vardır.
  Fakat kendi isteğiyle yapıldıgında psikolojik sorunlar doğurabilir kişide.
  Yapılmamasını tavsiye ederim.Zaten gerektiğinde uykuda kişinin isteği dışında yapılıyor bu olay.Bu mevzuda dikkatli olmasında faydalar vardır diyorum.

  Selametle.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Cevap: Astral seyahat diye birşey var, mümkün müdür?


  Bilim ruhun olmadığını savunuyor. Psikolojiyle uğraşan hekimler ruhsal hastalıklar yerine sinir hastalıkları demeyi tercih ediyor. Astralin yapıldığına bir kanıtınız var mı? Neden insanların duygularıyla oynuyorsunuz!?


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Cevap: Astral seyahat diye birşey var, mümkün müdür?


  ben o kadar cok denedim ki hiçbirşey olmadı niye kandırıyorsunuz milleti dogrulanmamıs birde ne amerika bir sonuc bulabilmiş nede ingiltere bir sonuc bulabilmiş gercek sanıyordum sinir oldum yapamıyorum diye ama aslında öyle birşey yokmuş kandırmayın milleti.


 4. Reklam

 5. 4
  Doguhan1 Üye
  Doguhan1
  Üye

  Üye No: 114531
  Mesaj Sayısı: 27
  Tecrübe Puanı: 1
  Yer: Bilmiyorum

  Yorum: Astral seyahat diye birşey var, mümkün müdür?


  Herhangi bir kandırma olayı yok bu başlıkta ve metinde yazan her şey tam anlamıyla doğrulanmadı.

  Ama bazı metodları uygulayan şahıslar ve araştırmacı kimlikler onaylıyor.belki de yapamamak veya yapmak bizim elimizde.


 6. 5
  Aihl17 Üye
  Aihl17
  Üye

  Üye No: 112956
  Mesaj Sayısı: 15
  Tecrübe Puanı: 1

  Ruhun bedenden kısmen ayrılması olayı olan astral seyahat gerçekleşebilir mi gerçekleşiyorsa cinlere falan karşılaşma olayı oluyo mu sakıncalı mı günah mı? Çok fazla farklı farklı laf var internette inşallah bilginiz vardır?


 7. 6
  Omer Faruk Üye
  Omer Faruk
  Üye

  Üye No: 115673
  Mesaj Sayısı: 1,718
  Tecrübe Puanı: 18

  Astral Seyahat,

  Kur'an ile dostluğu az olan insanların uğraştığı bir meseledir. Derdiniz İslam ise derdinizin çaresi Kur'an'dadır. Yok derdiniz uçan kaçan şeylerde ise ne İslam bunun içindir ne de Kur'an bunun için inmiştir.

  Allah bununla ilgilenenlere imtihan ve ibret için bakın ne diyor;

  "ve onlar tutup Süleyman'ın yöntemi sırasında (o dönemin) şeytanlarının uydurduğu yalan ve desiselerin peşine takıldılar. Oysa ki Süleyman küfre sapıp nankörlük yapmadı, aksine o(na düzen kuran) şeytanlar küfre sapıp nankörlük yaptılar: insanlara sihri öğrettiler. Yine (Medine Yahudileri) Babilli iki güç sahibine; Harut ve Marut'a verileni izlediklerini (iddia ettiler). Oysa o ikisi "Baksanıza biz (Babil esaretiyle) sınanmaktayız, sakın küfre sapma(yın)!" demedikçe hiç kimseye bir şey öğretmiyorlardı. Fakat (Babil'deki düzenbazlar) bu ikiliden kişi ile eşinin arasını açacak şeyler öğreniyorlardı. Ne var ki o (Babilli düzenbazlar), Allah'ın izni olmadan hiç kimseye zarar veremezlerdi; ama yine de zarar verip yarar sağlamayan şeyler öğreniyorlardı. Doğrusu onlar, bu türden bir alışverişe giren kimsenin ahirette eli boş kalacağını çok iyi biliyorlardı. Kişiliklerini sattıkları şey ne fenadır; keşke bunu olsun bilebilselerdi."(Bakara/102)

  Hz. Süleyman döneminde uçan kaçanlarla ilgilenip de Hz. Süleyman'ın getirdiği risaletle ilgilenmeyenleri Allah burada anlatıyor. Dileyen bu ayetten ibret alır bu işlerden vazgeçer dilemeyen de bu ayetin çerçevesinde eli boş kalanlardan olur.

  "..... Mü'minler boş işlerden yüz çevirirler!" (mü'minun suresi)


 8. 7
  Wilex21 Üye
  Wilex21
  Üye

  Üye No: 119817
  Mesaj Sayısı: 5
  Tecrübe Puanı: 1

  Astral seyahat psi whell telekinezi telepati Vs Vs psişik güçler ve özel güçler gerçekten var mı ? İslamiyette günah mi ? Ayrıca bi şey vardı koruyucu melek ile konuşup ondan birsey isteme gibi bu da varmı ve varsa günah mi ? Lütfen sadece bilenler cevaplandirsin.


 9. 8
  Omer Faruk Üye
  Omer Faruk
  Üye

  Üye No: 115673
  Mesaj Sayısı: 1,718
  Tecrübe Puanı: 18

  Sevgili kardeşim, eğer müslümansanız

  Bir üstteki cevap sizin için yeterlidir.


+ Yorum Gönder