1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 886
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada Gemi Direği görmek (İmam Nablusi)


  GEMİ DİREĞİ

  Rüyada gemi direği gören kimsenin bütün işleri bir devlet adamı veya devlet idaresi ile ilişkilidir. Geminin direğinin sağlam, kuvvetli ve yüksek olduğunu görmek o kişinin ödevinde sağlam ve azimli olduğuna; eğrilmiş görmek işinde eğriliğine; kırılmış görmek ölümüne; değiştirildiğini görmek görevinden alınarak yerine başkasının getirileceğine delalet eder. Gemi direğine çıktığını görmek, o kişi aracılığı ile büyük bir hayır ve menfaat göreceğine, gemi direğinden indiğini görmek o kişiden zarar göreceğine delildir.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  İLGİN Bayan Üye
  İLGİN
  Bayan Üye

  Üye No: 103535
  Mesaj Sayısı: 359
  Tecrübe Puanı: 4

  Cevap: Rüyada Gemi Direği görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada gemi direği görmek yapmış olduğunuz işlerin hepsini bir devlet dairesinde hallede bileceğinize yada yapmış olduğunuz işleri büyük bir sağlamlık içinde yaptığınıza ve bu konuda çok azimli biri olduğunuza işaret eder.


 3. 3
  semıne ersoy Misafir
  Misafir

  Cevap: Rüyada Gemi Direği görmek (İmam Nablusi)


  gemı seyahatı yapılıyor ıken bırı bogulmuş denılıyo ıkı kayanın arasına sıkısmıs bır ceset ohlum gemıden ustunu cıkarıp denıze atladı cesetın kolundan tutup cektı ceset cırılcıpla aa erkek mıs dendı sonrası oglum hortuma ıcıne cektı ellerını gordum uyandım uyuyamadım etkısı halde kaldım


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Cevap: Rüyada Gemi Direği görmek (İmam Nablusi)


  Gemi seyahatinde olmak genellikle hayır olarak tabir edilir ancak boğulan bir adam görmek ve oğlunuzun hortuma kapılması hayırla yorumlanmaz. Olumsuzluklar ve sıkıntılara yaşamaya yorumlanmıştır. En doğrusunu Allah bilir.