1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 886
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada Genç görmek (İmam Nablusi)


  GENÇ

  Rüyada görülen genç adam kişinin düşmanıdır. Eğer o genç beyaz olursa gizli düşmandır. Esmer olursa zengin bir düşmandır, köylü olursa, kaba ve hoyrat bir düşmandır. Kuvvetli ve tanımadığı birisi ise, kuvvetli ve çetin düşmanlarıdır.

  Genç görmek, hileye veya yaramaz bir düşmana, hareket, kuvvet ve cehaletin

  galebe çalmasına, bazen de nimete ve Allah (C.C.)'a şükretmeye yorumlanır.

  Bir kimse rüyasında tanımadığı genç bir adamı görürse, bu halkın da sevmediği biridir. Bir kimse rüyasında gördüğü bir kimseyi sevdiyse, o kimse halkın sevdiği bir düşmandır.

  Bir kimse rüyasında genç bir adamın kendisine yukardan aşağıya doğru baktığını görürse, o genç adam rüya sahibine galip gelmeyi başaran bir düşmandır.

  İhtiyar bir kimse, rüyasında gençleştiğini görürse, büyük bir eksiği olur.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyamda yüzünde mücahit yazan bir genç gördüm yorumu nedir?


  rüyamda yüzünde mücahit yazan bir genç gördüm.okuduğum yer olan konya da olduğumu gördüm, iki kapalı eski arkadaşımla bir evdeyken bu genç gelip arkadaşlarımın birinin alnından öpüyordu,bu arada bana dönüp gülümseyerek baktı,gözlerini kaçırmayınca önce utandım sonra tanımadığım biri bana öyle bakıyor diye sinirlenmeye başladım. sanki bunu farketmiş gibi arkadaşıma bakmaya onunla konuşmaya başladı; ancak bana biraz daha yakın durdu.ertesi gün uyandıktan sonra internetten rüya tabirlerinden aradım rüyada mücahit görmek ne demek diye..bulamadım... sonra google da konya ve mücahit yazıp arattım...forumlar çıktı karşıma okudum..konyalı mücahit şener dikkatimi çekti...sonra videolarına ulaştım...bundan ne çıkacağını kestirememiştim, sadece dolaşıyordum internet sayfalarında...videoyu izledim... rüyamda gördüğüm gençti... şehit düşmüş bir gençmiş..konyalıymış imam hatip lisesi mezunu ,çeçenistana müslümanlara yardıma gitmiş ve orada şehit düşmüş..


 3. 3
  Desert Rose Bayan Üye
  Desert Rose
  Bayan Üye

  Üye No: 5
  Mesaj Sayısı: 8,039
  Tecrübe Puanı: 131

  Cevap: Rüyamda yüzünde mücahit yazan bir genç gördüm yorumu nedir?


  Allah c.c hayıra çıkarsın kardeşim
  Bilinç altında ittiğiniz düşüncelerden kaynaklanan bir rüya olabilir.
  Allah c.c.yolunda mücadele eden ve yine onun uğrunda şehit düşenleri
  rüyada görmek daima hayırla yorumlanır.


 4. Reklam

 5. 4
  İLGİN Bayan Üye
  İLGİN
  Bayan Üye

  Üye No: 103535
  Mesaj Sayısı: 359
  Tecrübe Puanı: 4

  Cevap: Rüyada Genç görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada hiç tanımadığınız genç bir adam görmek sizin ve halkın sevmediği biridir.Yaptıklarından dolayı kimse tarafından sevilmeyen ve sizin de kim olduğunu bildiğiniz bir düşmanınız olduğuna işaret eder.