1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 886
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada Geyik görmek (İmam Nablusi)


  GEYİK

  Kadınların rüyada gördükleri geyik, ister erkek ister kız olsun güzel evlada yorumlanır.

  Bir kimse rüyada geyik yavrusunu avlasa veya kendisine hediye olarak verilse yahut satın alsa, o kimse bir rızka erişir. Yahut bekarsa evlenir veya bir çocuğu olur ya da borçlusuna galip gelir. Geyik aldığını gören kimse, mirasa kavuşur ve çok hayra erişir.

  Rüyada geyik görmek, taç, vakar ve heybete, düşmanı kahredip onu zelil etmeye yorumlanır. Çöl, dağ ve serhatlarda dolaşıp helal lokma yiyen garip bir insana yorumlanır. Bu rüyayı görenin yiyeceği ve içeceği helal maldan olur. Bir kimse başının geyik başı olduğunu görse vali ve reis olur.

  Rüyasında geyiği kendi evine soktuğunu gören kimse, oğlunu evlendirir. Geyiğin derisini yüzdüğünü gören kimse faziletli bir kadına kötülük eder.

  Bir kimse rüyasında bir geyiğin üzerine sıçradığını görürse, o kimsenin eşi ona hep isyan eder. Rüyada bir geyiği olduğunu gören kimse helal bir mala sahip olur, iyi bir insanla evlenir.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  İLGİN Bayan Üye
  İLGİN
  Bayan Üye

  Üye No: 103535
  Mesaj Sayısı: 359
  Tecrübe Puanı: 4

  Cevap: Rüyada Geyik görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada geyik görmek bu güne kadar çekmiş olduğunuz sıkıntılara rağmen haram lokma yemeyen vede yedirmeyen biri olduğunuza ve helal yoldan işlerinizi yaparak helal lokma yiyeceğinize işaret eder.


 3. 3
  Elgzl58 Misafir
  Misafir

  Rüyada Geyik Gördüm


  Rüyamda dağdan bağırarak inen boynuzlu dişi geyik görüyorum. Dürbünle bakıyorum. Işık tutup evin önüne kadar getiriyorum. Kapıya yatıyor, ayağı sakatlanmış. Abim vuruyum diyor eşim üzümlerin oradan bırak gitsin diyo bende iyileştirelim diyordum. Hiç bir şey yapmadık öylece yattı.


 4. Reklam

 5. 4
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Geyik görmek (İmam Nablusi)


  Hayırlı günler. Eğer rüya sahibi bir kadınsa ve evliyse bir evlat sahibi ile müjdeleneceğine delalet eder. Ayrıca işten, komşudan çevrenden herhangi birinden sorun görme ihtimaline, huzurunun kaçmasına neden olacak davranış veya sözlerde bulunmasına, ağız tadını kaçırmaması için önlem alabileceğine delalet etmektedir. Allah en iyisini bilendir.