1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 886
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada Giymek görmek (İmam Nablusi)


  GİYMEK

  Rüyada bir şeyi giymek, "Şu sırlar hakkında Allah'tan korkun. Bir kişi bir sırrı gizledi zaman, Allah, ridasını o kimseye giydirir. Eğer sakladığı sır hayırsa mükafatı hayır, kötülükse cezası da şerdir." hadisinin işaret ettiğine göre, rüya sahibinin iş ve durumuna yorumlanır.

  Beyaz elbise heybet, vakar ve övünmektir. İplikli elbise izzet, yücelik ve rütbedir. Eğer iplikli elbise ölü üzerinde görülürse o elbise Cennet ipeğidir. Altınla işlenmiş elbise düşmana galibiyettir.

  Siyah elbise ululuk ve yüceliktir. Yeşil elbise şehitlik mertebesidir.

  Pamuk elbise sünnettir. Yün elbise sefadır. Ancak yün elbise sert, kaba ise ve onu giyen kimseye yakışmıyorsa, o zaman bu rüya fakirlik veya zillettir. Keten elbise nimettir. Damgalı elbise büyük bir mektuba, yücelmeye, mal ve çocukla beraber sevince yorumlanır.

  Bir kimsenin rüyasında, üzerine giydiği elbisede uğursuzluğu ifade eden bir şey bulunmadığı taktirde, yenisi eskisinden hayırlıdır. Rüyada kadınlara mahsus elbiselerin bekar erkekler üzerinde görülmesi, o elbise miktarınca kadına; erkeklere mahsus elbisenin de bekar kadın üzerinde görülmesi, o elbise miktarınca kocayı ifade eder.

  Rüyada sarığı ayağına sardığını veya ayakkabısını başına giydiğini gören kimsenin başına uğursuzluk ve bela gelir.

  Rüyada görülen düğmeli elbise, şiddetli veya dağılmakla kaybolmuşşeyleri toplamaya veya bekar kimse için evlenmeyi ifade eder.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  İLGİN Bayan Üye
  İLGİN
  Bayan Üye

  Üye No: 103535
  Mesaj Sayısı: 359
  Tecrübe Puanı: 4

  Cevap: Rüyada Giymek görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada bir şeyleri giydiğini görmek işinizde yaşanılacak bazı gelişmelerden dolayı durumunuzun değişeceğine ve saklı gizli olan ne var ise açığa çıkaracağınıza işaret eder.