1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 886
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada Göbek görmek (İmam Nablusi)


  GÖBEK

  Rüyada görülen göbek rüya sahibinin anasına, babasına veya kendisinin geçindiği kazancına ya da taahhüt ettiği sanatına yorumlanır. Bazen de göbek görmek, görenin hanımına veya kapalı olan cüzdanına yorumlanır.

  Göbek, rüya gören kişinin eşi yahut sevdiği ve arzu ettiği şey veya kimsedir. Bir kimse rüyasında göbeğinde çirkinlik veya güzellik, ya da kötü bir hal bulunduğunu görürse, bu onun eşinin, arzu ettiği şeyin veya sevdiği kimsenin güzellik veya çirkinliğidir.

  Rüyasında kendi eliyle göbeğini açtığını gören kimse, cüzdanını açar. Rüyada göbek görmek, sevinci ve gizli şeyleri de ifade eder. Rüyada iki göbeği olduğunu gören kimse iki kez evlenir.

  Rüyasında göbeğinde ağrı bulunduğunu gören kimse, annesini veya babasını kaybeder. Ya da anne ve babasının bulunduğu şehirden uzağa gider.

  Gurbette bulunan bir kimse bu rüyayı görmüşse bu, o kimsenin bulunduğu şehirden kendi şehrine geri dönmesini ifade eder.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  İLGİN Bayan Üye
  İLGİN
  Bayan Üye

  Üye No: 103535
  Mesaj Sayısı: 359
  Tecrübe Puanı: 4

  Cevap: Rüyada Göbek görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada kendi göbeğini görmek aileniz ile birlikte geçindiğiniz kazancınızın çok iyi olduğuna ve çok rahat geçiminizi sağlaya bileceğiniz bir işinizin olduğuna işaret eder.


 3. 3
  18-Unexpected Emekli
  18-Unexpected
  Emekli

  Üye No: 119313
  Mesaj Sayısı: 311
  Tecrübe Puanı: 0

  Yorum: Rüyada Göbek görmek (İmam Nablusi)


  Selamın Aleyküm. Rüyamda üstümü yarısına kadar açıp göbek deliğime bakıyordum ve göbek deliğimde mavi pamuk vardı. Teşekkürler.

  İnsanlar arasında şöyle bir bilgi dolaşıyor, melekler ruhunuzun çıkmasını engellemek için göbek deliğinize pamuk koyar diye, bu gerçek midir? Ayrıca ben bu yanlış ya da doğru diyemeyeceğim bilgiyi gördükten sonra uyuduğumda görmüştüm bu anlattığım rüyayı.


 4. Reklam

 5. 4
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Göbek görmek (İmam Nablusi)


  Ve aleyküm selam. Bu bilgi doğru değildir. Ruhumuzu alacak olan da zamanına bırakan da Allah'tır elbette. Muhtemelen etkisi altına girdiğin bu bilginin bilinçaltından rüyana yansımasıdır. Rüyanın tabiri de bu nedenden dolayı mevcut değildir.