1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 886
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada Göç Etmek görmek (İmam Nablusi)


  GÖÇ ETMEK

  Rüyada göç ettiğinizi görmek, çok önemli bir değişikliğin arefesinde bulunduğunuza, bir müddet sıkıntı çekerek sonradan feraha kavuşacağınıza, başınızda bazı dertler olduğu için çok ihtiyatlı olmanız gerektiğine işarettir.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  İLGİN Bayan Üye
  İLGİN
  Bayan Üye

  Üye No: 103535
  Mesaj Sayısı: 359
  Tecrübe Puanı: 4

  Cevap: Rüyada Göç Etmek görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada göç ettiğini görmek hayatınızdaki bazı değişikliklerin arefesinde bulunduğunuza ve bundan dolayı bir müddet sıkıntı çekeceğinize ve başınızda bulunan bir dertten dolayı sıkıntılar yaşayacağınıza fakat bu sıkıntınızın fazla uzun sürmeden kendi çabalarınız ile feraha ereceğinize işaret eder.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Göç Etmek görmek (İmam Nablusi)


  Selamun aleyküm hocam rüyamda göç ediyoruz rahmetli babannemle beraber tokatta bir eve gidiyoruz bizi çok iyi karşılıyorlar yedirip içirip güzel bir şekilde ağırlıyor lar ev sahibi beyfendi rahmetli babannemi dünürlük ediyor bizden istiyor tam vereceğimiz sırada uyandım yorumu nedir hocam şimdiden ALLAH razı olsun inşallah


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Göç Etmek görmek (İmam Nablusi)


  Aleykum selam. Rüya sahibinin tam olarak bir hata yapmanın eşiğinde olduğuna, önemli kararlar vereceğine ve bundan dolayı pişmanlık duyacağına yorumlanır. Bunu bir uyarı gibi de kabul edebilirsin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.