1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 886
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada Göğüs Görmek (İmam Nablusi)


  GÖĞÜS GÖRMEK

  Göğüs, misafire veya zevceye yahut büyük kimselerin toplanacakları rütbeye yorumlanır.

  Rüyada görülen göğüs darlığı, sapıklıktır. Bazı yorumcular, insanın göğsünün genişliği cömertliğe, darlığı da, cimriliğe yorumlanır, dediler.

  Rüyada göğsün taş olduğunu gören kimsenin kalbi katılaşır. Göğüs genişliği, zulme de yorumlanır.

  Göğüs, üzüntü, keder ve ferahlık evidir. Bundan dolayı bir kimse göğsünün geniş olduğunu görse, sevince erer. Göğsünün dar olduğunu gören kimseye üzüntü, keder ve sıkıntı erişir.

  Rüyada göğüs üzerine bükülmek, nifaktır. Rüyada görülen göğüs, ilim, mal veya kişinin sinesinde sapıklıktan sakladığı şeyi ifade eder.

  Bir kimse rüyasında sevgilisinin göğsünde yattığını görürse, o kimsenin göğsünden şikayetini ifade eder. Rüyasında göğüs gören o kimse, hasta ise şikayette bulunduğu hastalığından kurtulur. Rüyada görülen göğsün güzelliği, başkasını kendisine tercih etmeyi ifade eder.

  Rüyasında göğsünde ağrı bulunduğunu gören kimseye, işlediği bir günahtan dolayı azap vardır. Bu kimse, malını israf eder ve bundan dolayı da azaba uğrar.

  Rüyada göğsünde gizli bir şey taşıdığını ve onu ifşa edemediğini gören kimse bekarsa evlenir ya da birisine aşık olur.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  İLGİN Bayan Üye
  İLGİN
  Bayan Üye

  Üye No: 103535
  Mesaj Sayısı: 359
  Tecrübe Puanı: 4

  Cevap: Rüyada Göğüs Görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada göğüs görmek evinizin içinde yaşanılacak üzüntülü bir olay karşısında kederleneceğinize ve bundan dolayı sıkıntılı bir dönem yaşayacağınıza ama fazla uzun sürmeden eski yaşantınıza döneceğinize ve yaşamış olduklarınız size ders olarak aklınızın bir kenarında kalacağına işaret eder.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyada ya bedi esmasını çekmek


  bismillahirrahmanirrahim, rüyamda arkadaşım kasalarla bişey satmaya çalışıyor satamıyor, diyorumki getir bakayım kasayı, kasanın basında ya bedi çekiyorum kasa boşalıyor her kasa için ya bedi çektikçe kasanın içindekiler satılıyor, sonra duşa giriyorum ve gogsumden süt fışkırıyor, uyandığımda kendimi ya bedi çekerken buldum, hayırlı yorumlarınızı bekliyorum

  bismillahirrahmanirrahim,
  ben bir kadınım, rüyamda arkadaşım kasalarla bişey satmaya çalışıyor satamıyor, diyorumki getir bakayım kasaları, her kasanın basında bekleyip ya bedi çektim ve hepsi satıldı, sonra duşa giriyorum ve gogsumden süt fiskiriyodu, uyandığımda sabah ezanı okunuyordu ve kendimi ya bedi çekerken buldum uyandığımda, hayırlı yorumlarınızı bekliyorum...

  selamun aleykum, rüyamda arkadaşım kasalarla bişey satmaya çalışıyor satamıyor, kasaları alıp kasanın basında ye bedi esmasini çekiyorum ve kasadakiler hemen satılıyor, arkadaşıma diyorumki bak yapamadığım bişey olursa hemen ya bedi çek, hemen olur herşey diyorum. sonra duşa giriyorum ve gogsumden süt fışkırıyor, sonra uyandım sabah ezanı okunuyordu ve kendimi ya bedi çekerken buldum uyandığımda. hayırlı yorumlarınızı bekliyorum


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Göğüs Görmek (İmam Nablusi)


  Selamun aleykum. Rüyanın tamamı ve tüm ayrıntıları hayırla açıklanır. Bekar için nasip ve kısmetinin açık olmasına işaret eder. Ayrıca rüya sahibi için bolluk, bereket ve sıkıntılarının bitmesi manasında tabir edilir. Allah'tan hayırlısını dile. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 5
  Niloya06 Üye
  Niloya06
  Üye

  Üye No: 119756
  Mesaj Sayısı: 1
  Tecrübe Puanı: 1

  Selamun Aleykum .Yakın zamanda gördüğüm rüyayı yorumlamanizi isteyecektim.Bu arada bekar bir bayanım. Sebze meyve pazarindayim.Etraf kalabalikti.Yanımda kız arkadaşım var birden kız arkadaşımın ( o da bekar ) iki göğsü de açılıyor ve her iki göğsünün tamamını görüyorum ve şaşırıp arkadaşıma herkes görüyor göğüslerini kapat diyorum ve o da göğüslerini kapatıp kıyafetinin uzerine boynundan aşağıya mavi bir kravat takıyor. Ve aynı rüyamın içinde pazarda tezgahta ufak yeşil küçük bişeyler görüyorum adını bilmiyorum.alıp onları yiyorum. Yorumlarsaniz sevinirim


 7. 6
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Hayırlı iki gelişmenin habercisi olarak tabir edilen bu rüyanızdaki ilk güzel ve sevindirici olan ileride bir kız evladına sahip olabileceğiniz ikincisi ise iş sektörüne atılarak ticaretle uğraşma ve bu projeyi geliştirmek için araştırmalarda bulunup hazırlık süreci geçireceğinize delalet etmektedir. En doğrusunu bilen bir tek Allahtır.


 8. 7
  hlm Üye
  hlm
  Üye

  Üye No: 121906
  Mesaj Sayısı: 23
  Tecrübe Puanı: 1

  rüyamda kız kardeşimin eviindeyim ev karanlık bir odaya giriyorum evde yaşlı bir adam ölmüş sadece ikimiz varız ,ben korkuyorum ama o korkmuyo beyaz bir çarşafla adamı örtüyo yüzünü falan. daha sonra bir mısır tarlasına benzeyen yeşil uzun otların olduğu bir tarladayım yürüyorum otları ite ite sonra önümüzden amerikalıya benzeyen sarışın çok güzelbir kadın geçiyo(hatta yabancı çok ünlü bir film yıldızına çok benzio) orta boylu güzel üst kısmı tamamen açık göğüsleri büyük ve şekli düzgün ben istemeden gidip kadının göğsünü sııkıyorum bu kadar.... yorumlarsanız sevinirim


 9. 8
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. mevut olan maddi veya manevi sıkıntıların olabileceğine işaret eder. Ayrıca ahlakı güzel olan bir bayana işaret ettiği gibi farklı milletten olan bir kimse ile evlenmeye, bu kimsenin islamiyeti seçebileceğine delalet etmektedir. Allah doğrusunu bilendir.