1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 886
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada Göl görmek (İmam Nablusi)


  GÖL

  Göl, yolcu için yolculuğun mümkün olmamasına yorumlanır. Küçük göl, zengin bir kadınla tabir edilir. Yine göl, iyi geçinmeyi seven, servet sahibi bir kadınla tabir edilir. Çünkü göl akmayan ve içerisine düşeni boğup kenara da atmayan bir yerdir.

  Rüyasında bulanık suyu olan bir gölde elini ve yüzünü yıkadığını gören kimse, kısa bir hastalık geçirdikten sonra iyileşir. Göl üzerinde göl çiçeklerinin açtığını görmek murattır.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  İLGİN Bayan Üye
  İLGİN
  Bayan Üye

  Üye No: 103535
  Mesaj Sayısı: 359
  Tecrübe Puanı: 4

  Cevap: Rüyada Göl görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada göl görmek geçireceğiniz bir hastalıktan dolayı çok üzüleceğine ama bu üzüntünüzün fazla uzun sürmeden eski sıhhatinize geri döneceğinize ve geçirmiş olduğunuz bu zor günlerin son bulacağına işaret eder.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Göl görmek (İmam Nablusi)


  Merhaba
  Rüyamda tatildeyim hava puslu, bulunduğum yer yeşilliği bol bir yer. Kış günü.Bir kaç balık lokantası var ve ben öylesine giriyim bi bakıyım dediğim bir yere giriyorum. Lokantanın içi ahşap kaplama tepelik bir yerde ve balkonundan baktığımda göl var. Lokantanın sahibinin ilgisi üzerine oturuyorum balık yemek istediğimi söylüyorum. Menüsünü sayıyor ben ne söyleyeceğimi düşünürken rüya bitiyor.


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Göl görmek (İmam Nablusi)


  Merhaba. Göl ve balık rüyada hemen hemen aynı manaya yorumlanır. Bu rüya nasip, kısmet, bolluk ve bereket gibi anlamlara gelir. İnsanın Allah'ın izniyle sıkıntılarından kurtulacağının bir işaretidir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Merhaba
  Rüyamda karanlıklar içinde, üzerinde bir ev olan, ağaçlı, yüksekçe bir tepe gözlerimin önünde göçtü, yerle bir oldu. O anki vakit gün doğumuna yakındı sanki. Çok korktum, telaşa kapıldım. Sonra orada büyük bir çukur oluştu. Çok derin olmasını, içine düşeceğimi sanırken bir gölle doldu orası birdenbire. Durgun, temiz. İçinde yüzen genç bir adam bile vardı. Ortalık alacakaranlığa dönmüştü, seher sökmüştü hatırladığım kadarıyla.

  Günlerdir çözmeye çalışıyorum, yardım eder misiniz lütfen?


 7. 6
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhaba. Böyle bir rüya gören kimsenin durumuna göre tabir edilmesi daha isabetli olabilirdi. Genel olarak rüya sahibinin hayatında çok büyük bir olay yaşanacağına, çok etkileneceğine ve tahammül ve sabır göstermesi gereken bir dönemine işaret eder. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.