Git İlk 12
 1. 15
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Gömlek görmek (İmam Nablusi)


  Hayırlı günler.. Rüyamda görümcem güya benim olan siyah bir gömleğimi giyiyor ve bizim evimize gelmiş.. Ben ondan zayıfım normalde oda gömleğin yanlarında pay varmış açmış gayet uzun dökümlü ve güzel olmuştu yakışmıştı.. ( bu arada onunda benimde elim 4 aydır işsiz) ne anlama geliyor olabilir.


 2. 16
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Gömlek görmek (İmam Nablusi)


  Hayırlı günler. Siyah elbise veya siyah gömlek giyilmesi iyi olarak yorumlanmaz. Genellikle maddi açıdan zorluklar ve sıkıntılar yaşamak manasında tabir edilir. Belkide yaşanan bazı ekonomik zorlukların bir şekilde rüyaya yansımasıdır denebilir. Sonuçta bu bir rüyadır ve hayırlısını dilemek yeterlidir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 3. 17
  Kuralsız Üye
  Kuralsız
  Üye

  Üye No: 120259
  Mesaj Sayısı: 4
  Tecrübe Puanı: 1

  Rüyada gömlek görmek.


  Rüyamda telaşla okula gitmek istiyorum geç kalmaktan korkuyorum. Okul formamı giyiyorum yanlışlıkla 2 tane beyaz uzun kollu gömleği üst üste gitmişim annem yüzünden ona kızdım. Sonra en iyi olanı seçtim diğerini çıkardım üstünden. Seçtiğim gömlek daha parlak beyazdı ve daha yeni gibiydi. Sonra düğmeleri iliklerken bana biraz dar geldiğini hissettim. Sanki diğer gömlek daha rahat olurmuş gibi geldi. Aldırış etmedim. Üstüne bordo süveter giyip kapıya yöneldim.


 4. Reklam

 5. 18
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Gömlek görmek (İmam Nablusi)


  Hayırlı bir rüya olmakla birlikte hem dünyada hem ahirette mertebenin yükseleceğine, bunun için ibadetlerine gereken özeni gösterdiğin gibi sosyal anlamda da sevilen ve sayılan bir kimse olmak için işler yapacağına delalettir. Doğrusunu bilen Allah'tır.


 6. 19
  hlm Üye
  hlm
  Üye

  Üye No: 121906
  Mesaj Sayısı: 23
  Tecrübe Puanı: 1

  merhaba rüyamda kalabalık akrabalarla oturuyoruz bir akrabam tekstilde çalışmaya başkamış bana gömlek getirmiş üst üste 6-7 tane bir askıla asılmış açık renkli çoğu bir tanesi krem rengi krem rengi olanın ön düğme kısımları yok kesilmiş gibi ,sonra bir parka gidiorum akşam vakti rüyanın devamında sıra sıra kiraz ağcı var ve bana gömlek verenin kız kardeşiçocuğu ve ablam var çocuğu için ağaçtan kira alıolar ben de diğer ağaçtan alırken küçük dal kırılıo hem kiraz yiyorum hem yapraklarını kopardığım dal edimde alıo


 7. 20
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhaba. Gerçek anlamında sa bir hediye alabileceğine veya Allah tarafından sana verilecek güzel nimetlere işaret olup hediye olarak kabul edilecek bir durumdur yine. Bununla birlikte huzurunu en zirvede hissetmeyi sağlayacak, sağlığının en iyi olduğu zamanları görmene, bereketinin artacağı zamanlar olacağına delalet etmektedir. Hayırlı bir rüyadır ve Allah'a şükredeceğin güzel günlere işarettir. Allah doğrusunu en iyi bilendir.


 8. 21
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  merhaba
  ben rüyamda şunu gördüm melekler geldi senin kaderin yanlış yazılmış gibi bir şey söylediler senin kaderini değiştireceğiz tekrar yazacağız dediler üzerimdeki kıyafeti söküp aldılar bembeyaz uzun bir gömlek giydirdiler üzerine de arapça harflerle bişeyler yazmaya başladılar bu benim yeni kaderimmiş. beni çok etkiledi bunun anlamı nedir?


 9. 22
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhabalar. Bundan sonraki hayatının ağırlıklı olarak iyilik, esenlik ve güzelliklerle geçmesi manasındadır. Melek görmek saf ve katıksız, her türlü kötülükten münezzeh olması anlamına gelir. Sana çizilen kader ise hayatına daha titiz davranarak amellerin konusunda dikkatli olmaya gayret edeceğin ve kaderini geçmişine nazaran daha iyi hale çizeceğine işaret etmektedir. Hakkıyla bilen Allah hayırlısını etsin.


Git İlk 12