Git 12 Son
 1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 886
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada Gömlek görmek (İmam Nablusi)


  GÖMLEK

  Rüyada gömlek görmek, kişinin dinine, maişetine yahut Allah (C.C.)'tan korkmasına ve ilmine ya da müjdeye yorumlanır.

  Rüyada bir adamın gömlek giymesi o adamın evleneceği kadına ve kadının gömlek giymesi, onun evleneceği kocaya yorumlanır.

  Gömlek, kişinin din ve dünyaca durumudur. Bir kimsenin rüyada onu kolsuz olarak giymiş olduğunu görmesi, fakir olduğu halde dininin güzelliğine yorumlanır.

  Rüyada gömleğinin yakasının yırtık olduğunu gören kimseye, inşallah ahirette büyük mükafat ve çok sevap erişir. Beyaz gömlek dindir.

  Rüyasında bir gömlek giydiğini ve sonradan o gömleği yırttığını gören kimsenin eşine ihtiyacı kalmaz. Eğer o gömlek sökülüp dikişi ayrılmışsa, eşi veya ortağının o kimseden ayrılacağını ifade eder. Rüyada kırmızı görmek giymek, şöhrete; sarı gömlek giymek hastalığa işarettir.
  Rüyasında kısa bir gömlek giydiğini ve bunun dizlerini örtmediğini gören kimse dininde kusur eder.

  Siyaha boyanmış gömlek giymek, giyen kimse için üzüntü ve kederi ifade eder.

  Rüyasında gömleğini ters giydiğini gören kimsenin durumu değişir.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  İLGİN Bayan Üye
  İLGİN
  Bayan Üye

  Üye No: 103535
  Mesaj Sayısı: 359
  Tecrübe Puanı: 4

  Cevap: Rüyada Gömlek görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada gömlek giydiğini görmek rüyayı gören bekar bir erkek ise evleneceği kadına yada sizin çok önemli ve uzun süredir beklediğiniz bir haberi alarak çok sevineceğinize ve etrafınızdakilere bu konu hakkında müjdeler vereceğinize işaret eder.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyada gömlek görmek


  Merhaba hocam.Ben ruyamda bir magazadayim annemle.Annem bana gomlek almis.Bakiyorum numarasi 45.Anneme diyorumki bu bana buyuk olucak.Magazadaki kadin diyorki hayir olmaz.Aslinda gomlekde cok gozel ve ben gomlegi aliyorum.Lutfen yorumlarmisiniz.Tesekkurler


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada gömlek görmek


  Merhaba. Rüyada alınan büyük ve geniş gömlek, kişi için içinin güzelliğine, anlayışının genişliğine ve salih amellerini çoğaltacağına alamet eder. En doğrusunu ancak Allah bilir.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  S.a . rüyamda bana siyah parlak ipek bir gömlek giydirildi. Gömlek önü tamamen kapalı düğmeleri arka tarafında iliklenmişti. Yakası hafif kısa düz yaka idi. Neden düğmeleri arka kısımda dedim model böyle. Ve ben beğenmiştim. Yorumunuz inşallah hayırlı olur. İyi günler


 7. 6
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Aleykum selam. Bu rüya iyilik, güzellik, bolluk ve bereketin yanında uygun olmayan bazı tersliklerin de olmasına işarettir. Bu çoğunlukla aile hayatı ile ilgili olup insana hem müjde hemde bir uyarı gibidir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 8. 7
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  İyi günler hocam rüyamda babamı (sağ) gördüm uzun kollu gömlek çıkartıp kısa kollu gömlek giydi ve oh şimdi rahatlardim dedi.
  Yaşadığımız yer sıcak bir memleket ve beklediğimiz bir hayırlı iş var. Allah'a dua ederek merhametine sığınarak beklediğimiz bir isimiz var ona müjde olabilirmi?
  Ayrıca annemde kendi rüyasında ekmek yiyormuş bu iki rüya iki gün arka arkaya önce biri sonra biri göründü.
  İyi çalışmalar. Allah'a emanet olun.


 9. 8
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  İyi günler kardeşim. Her iki rüyanızda hayırlı ve güzel anlamları vardır. Bereket ve rahatlığa alamet eder. Ama unutmayın bunlar sonuçta bir rüyadır ve rüyalardan kesin bir mana çıkarılamaz. Sadece hayırlısı olması ümit edilir ve öyle dua edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 10. 9
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Hayırlı günler , çok karışık rüyalar gördüm. Yatmadan evvel hayatımda, ailemde yaşanan olumsuzlukları düşünüp ve Allahım niye hep olumsuzluklar yaşıyoruz diye sorgulaya sorgulaya uykuya dalmıştım... Ruyalarim öncelikle okul ve öğrenciler gördüm, hamile sıkıntılı bir kadın gördüm. Ardından mahallemizdeki bir erkeğin benle konuşup ilgilendiğini ardından da siyah gomlekli uzun boylu zayig yakışıklı bir genç gördüm beni fark ettirmeden evime kadar takip etti bi iki kez gulumsedi. Ardından ben evin bahçesine girdiğimi ve bahçedeki erkek çocuğun etegime yapıştığını oyun oynamak için beni cekistirdigini gördüm. Yorumlayabilir misiniz


 11. 10
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Allah sıkıntılarınızı gidersin. Unutma bu hayat bir cennet yeri değildir, bu hayat bir imtihan dünyasından ibarettir. Görmüş olduğun rüyan ise hayırlıdır ve sevineceğiniz güzel gelişmelerin olmasına tabir edilir. Allah'tan hayırlısını dile, herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 12. 11
  Kayıtsız üye Misafir
  Misafir

  Hayırlı günler hocam .ben malesef eşimden ayrılmak üzere bir hanimim ciddi problemler yaşamaktayız eşim iyice din ahlakından uzaklaşmış bencillermiş ben ve çocuklarım artık doktorluk olduk bununla alakalimi bilemiyorum hocam piskolojikmi yoksa kurban oldugumun bir msj mi .hocam sabah ezanıydı gördüm rüyamda hatırlamadığım bir bayan arkadaşımla onların ailesinin evine gidiyormuşuz yolları patikali biraz dar ama tertemiz dubleks bahçeli evlerden oluşan bir semt girdigimiz evin giriş bölümü biraz alçakta yerden yol biraz yukarıda kalıyor orda güler yüzle karsilaniyorum sonra camdan dışarı bakıyorum hemen yandaki hoş güzel bahçeli ev benim gerçek hayattaki üvey anneanem ile dedemin eviymiş bahçede masada dede oturuyomus yolda gelirlere oğulları ergün ve polat ı görmüşüz güya.

  Sonra misafir gittiğin evdeki aile fertlerinden genç bir erkek olduğum masada benimle sohpet ediyormuş ikram olarak güzel bolca katılmış bir dondurma üzerinde baklava tatlısı var 1lokma alıyorum. Sonra kendimi bir kilisede goruy orum üzgünmüşüm orda bir adamla konuşurken konuştuğum adamın çağırdığı genç tertemiz üzerind e bembeyaz gömlek ütülü pantolon şık genç bir adam geliyor yanımıza bana benimle evlenir misin diyor çok şaşırıyorum hiç beklemiyorum adama ama ben evliyim diyorum oda bekliycem ayrıldıktan sonra diyor orda ezan okunuyordu uyandım hocam


 13. 12
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Allah sıkıntılarını gidersin ve hakkında hayırlı olanı nasip eylesin. Bu rüyan genel bir tabir ile Allah'ın izniyle içinde bulunduğun zor ve sıkıntılı bir durumdan kurtulmaya işaret eder. Bu tür dönemlerden geçen kimselerin yaşadığı yoğun duygusallıktan dolayı bilinçaltı olma ihtimali de vardır. Sen yinede Allah'tan hayırlısını dile, herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 14. 13
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selâmünaleykum.
  Rüyamda paketinde yeni ve renkli bir gömlek görüyorum.
  Yakasında net hatirlayamasamda murvet gibi bir şey yazıyor.
  Sonra deniz de gören bir sahil tarafında yemek masasında bir bayana ALLAHcc'den gerektiği gibi korkmasini ve şunları şunları yaparsan bak göreceksin nasıl herşey değişecek diyorum.
  Tövbe etmesini ve ALLAHcc teslim olmasını ve ona karşı samimi olmasını söylüyorum.
  Sonra yeni yapılmak da olan bir inşaat görüyorum.
  Babam da orada çalışıyor.


 15. 14
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Aleykum selam. Rüyada gömlek görmek iyi olsa da rüyanın diğer kısmı ise gören kişiye tamamen bir ikaz gibi kabul edilir. İlişkilerine, çevresine ve atacağı adımlarına dikkat etmesi gerektiğine işaret olarak yorumlanır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


Git 12 Son