Git İlk 91112
 1. 155
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Görücü görmek (İmam Nablusi)


  Merhaba rüyamda bana görücü geleceğini duydum hatta biliyordum çok heyecanlıydım bekliyordum sabırsızlıkla ama kim ile evleneceğimi bilmiyordum. Elimde tek taş vardı galiba evlenme teklifi önceden almıştım. Sonra kapı çaldı 30 kişiden fazla geldiler çok mutluydum onlarda ama evleneceğim kişi gelmedi. Yemek kahve içtik. Sonra benden siyah bir belge getirmemi istediler bende olmadığını söyledim okul ile alakalıydı. Kaynanam olacak kişi herkesin içinde ben oğluma demiştim bu kızı alma diye bende hepsini o sıra evden kovdum. Sonra evleneceğim adam aradı boş ver ailemi dedi benimle evlenmek istiyordu ben de bir şey demedim sonra konuşuruz dedim istediğin zaman arada dedi. Bende ailene adıma özür dile dedim hakaret ettim dedim. Tamam dedi. Sonra annem dedi ki kızım neden sana görücü gelmesini bekliyorsun git tanış yaşıtlarınla önceden hem ailelerini de tanırsın dedi bende olmaz günah bir erkekle konuşmak dedim ve. O sıra aklıma eski sevgilim geldi uzun bir ilişkim olmuştu ciddi düşündüğüm biriydi üzüldüm. Ne anlama geliyor acil cevap verir misiniz Allah rızası için.


 2. 156
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Görücü görmek (İmam Nablusi)


  Merhaba. Gördüklerin aksine rüyan hayırlıdır. Nitekim bekar kimselerin rüyalarında görücü gelmesi gerçekte de görücü geleceğine işaret etmektedir. Bu rüya sahibi içinde olabilir evden herhangi birisi içinde gerçekleşecek bir durumdur.Bunun yanı sıra bir kimsenin her şeyden çok ihtiyacı olduğu bir zamanda ihtiyacını karşılayacağın karşılayacağın elini tşaın altına koyarak yapman gerekeni yapacağın anlamı taşımaktadır. Allah en iyisini bilendir.


 3. 157
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Görücü görmek (İmam Nablusi)


  SA, öncelikle şunu söylemek isterim ki bugüne kadar yazdığım tüm rüyalarıma yorum yazdınız Allah razı olsun. Bu cuma sabah namazı vakti girmeye yakın gördüğüm rüyayı size danışmak isterim. Yorumlardan manasını anladım ancak bu benim çok önem verdiğim ve ihtiyacıma dair gördüğüm bir rüya yorumunu bir de sizin ağzınızdan duymak isterim 😊 rüyamda akşam yatma saatleriymiş ben diğer odadayım annem babama benim için istemeye geleceklerini söylüyor. (Söylediği kişi de uzun zamandır birbirimizi tanıdığımız ve sevdiğimiz kişi. Bu kişinin evlilik korkusu var bana evlilik teklifi dahi etmişti ama vaz geçmek zorunda kaldık çünkü korkuyordu. Görüşmeyi kestim ama biliyorum ki o da ben de hala birbirimizi seviyoruz.) Babam da bu haberi sevinçle karşılıyor. Odadan çıkıp benim olduğum odaya yataklarına gelirlerken babam bana duyduğu bu güzel haberden dolayı şaka karışık espriyle sataşıyor. Bunun üstüne diğer odaya uyumaya giderken wc ye gitme ihtiyacım oluyor wcnin içinde annem yazlık ayakkabılarımızı yerlere koymuş ayakkabılığı düzenleyip yazlıkları dizecekmiş o yüzden. Orada dikkatimi çeken sadece benim yeşil ve mavi yazlık ayakkabılarım var onları orada görüyorum. Ve gözümü açtığımda sabah namazı vaktine az kalmıştı. Mutluydum ve hala da aklıma geldikçe içim huzur doluyor. Ben bu rüyayı görmeden önce gündüz öğlen ikindi arası 12 rekâtlik hacet namazı kılmış ve hem evlilik hem de tayin işlerim için dualar etmiştim bunu da belirteyim. Allah razı olsun, sizleri hem dünyada hem ahirette muvaffak etsin inşaallah. Dua ile....


 4. 158
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Görücü görmek (İmam Nablusi)


  Ve aleyküm selam. Geçmişinde eksik kalmış tamamlanmamış olan bir duruma işaret olup bundan dolayı içindeki sıkıntıya işaret ederken aynı zamanda rüyanda olduğu gibi gerçekte de kişiye gelecek olan görücülere işaret etmektedir. Güzel hislerle uyanmış olmanı hayra yorup Allah'a havale edip hayırlısını dile. Hakkıyla bilen Allah hayırlısını etsin.


 5. 159
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyada tanımadığım bir evdeydik görücü gelmişti yada bizmi görücü gitmiştik orası biraz karışık ondan sonra gelenler yemek yiyordu sonra beni isteyecekleri çocuğu görüyordum siyah gözlü beyaz tenliydi sanırım burun kemiği belirgindi sanki oda içten içe beni sevmişti sonra bir durum vardı ben mesleğim gereği bı hayvanı ameliyat edecektim .bunun anlamı nedir


 6. 160
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Eline para geçmesine hatta bazı âlimlere göre ise mirasa sahip olmaya, yaşanacak güzel gelişmelere ve bu gelişmeler sayesinde aile içinde büyük mutluluk, huzur, neşenin hakim olmasına işaret etmektedir. Hakkıyla bilen Allah hayırlısını etsin.


 7. 161
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyamda çok eski bir dönemde yaşadğımı ayrıca arapların bir kentinde yaşadığımı görüyordum. Bir kadının birisine eski bir para verip o kişinin almadığını ve kadının sinirlendiğini görüyor dum. kadın beni dini vaaz veren birin yanına yöneltiyordu gittiğimde onu görememiştim fakat kapıyı çaldığımda birinin sakallı ve çocuklara ders verdiğini görüyordum. O kişiye kapı arkasından bakmadan soru soruyordum ve cevap vermiyordu. Sonra süslenmiş ve başka bir eve geçiyordum o eve görücülerim geliyordu adam yalancıydı sürekli yalan söylüyordu ve rüyada gözlerimin yeşil olduğunu görüyordum işin tuhaf yanı bu rüyayı evliyken gördüm lütfen bu rüyayı yorumlayın benim için çok önemli iyi çalışmalar diliyorum selametle kalın....


 8. 162
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Maneviyatının yüksekliği ve dinini sadece görünen kısmıyla değil kalben de yaşadığına işaret etmekte olup bunun yanı sıra etrafında bakar olan bir kimsenin aileden veya akrabadan evlilik görüşmesinde bulunacağına ve evliliğe adım atabileceğine işaret etmektedir. Hakkıyla bilen Allah hayırlısını etsin.


 9. 163
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamün aleyküm. Rüyamda bana hepsi kadınlardan oluşan görücü geliyordu damat adayı gelmemişti. Ben gerçek hayatta çarşaflı ve peçeliyim o yüzden rüyamda da çarşaflı ve peçeliydim. Rüyamda gelen görücü kadınlara peçemi açmıştım ve kadınlar beni beğenmişti. Sonra çarşafımın üst kısmını çıkarıp kırmızı bir yazma örtmüştüm kafama. Lütfen rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.


 10. 164
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Öncelikle rüyada görüldüğü şekilde gerçekte de görücü gelmesi manasında kabul edilmekle birlikte bunun dışında da manalara sahiptir. Her türlü hayırlı bir rüya olup kısmete, birlikteliklere, bir araya gelen topluluğa ve hayırlı bir olaya sevinmeye, mutlu olmaya delalet etmektedir. Hakkıyla bilen Allah hayırlısını etsin.


Git İlk 91112