Git İlk 578
 1. 99
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Göz görmek (İmam Nablusi)


  Selâmün Aleyküm. 22 yaşındayım atanamadığımdan polislik için hazırlanıyorum. Kapalıyım açılmayı düşünmüyordum fakat polis olursam açılırım gibi bir düşüncem vardı. Rüyamda mülakatlara katıldığımı fakat orada aynaya baktığımda tek gözümde beyazlık olduğunu gördüm. Görmemde bir sıkıntı olmadığını hatırlıyorum ama aynada kör olmuş gibiydim. Elenir miyim diye sorup durdum herkese. Yorumlarsanız sevinirim çok teşekkürler.


 2. 100
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Göz görmek (İmam Nablusi)


  Aleykum selam. Dinini ve ahiretini dünyanın geçici şeyleri için değiştirme. Gördüğün rüyan ise işlediğin veya işleyeceğin bazı hatalara dair bir işaret olarak yorumlanır. Sen kendine bundan böyle bir ders çıkarabilirsin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 3. 101
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Göz görmek (İmam Nablusi)


  Selamünaleyküm hocam. Rüyamda bir erkek görüyorum hafif açık yemyesil gözleri var gözünde ince kemik çerçeve siyah bir gözlük de var. karşısinda da bir kiz var onu tam hatırlayamiyorum ama onun gözü de yemyeşil ve siyah gözlük takmış. Gözleri birbirinin aynısı diyorum. Gözlükleri bile aynı. göz göze bakıyor onlar da. Yüzlerinin göz kısmını görüyorum sadece. Erkek olanı çok net hatırlıyorum ve bir rüyaya göre çok uzun bakıyorum sanki. Teşekkürler.


 4. Reklam

 5. 102
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Göz görmek (İmam Nablusi)


  Ve aleyküm selam. Güzel olan her şeyin karşılığı anlamına gelen rüyanın tabirinde açık ifade etmek gerekirse güç sahibi olmaya, ünlenmeye, maddi olarak kuvvet bulmaya, hayatta kendi ayakları üzerinde durup bir çok şeye nail olmaya delalet etmektedir. Allah en iyisini bilendir tabi.


 6. 103
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyamda ayrı olduğum kocamın oturduğu apartmanın önündeyim. Kapının önünde bir sürü insan var. kimini tanıyorum kimini tanımıyorum. Gözüm sürekli kocamın penceresinde. Evde mi, yok mu görebilmek için uğraşıyorum. önce pencere kapalı sonra pencereyi açık görüyorum, hata kocam gizli gizli bakıyor diye görüyorum. Binanın kapısından bazı kişiler girip cıkcıkıyor, kapıyı bir tanıdığım genç kadına tutmasını söylüyorum. Niyeki diyor...kimse kocamın o binada oturduğunu bilmiyor. Sonra yanıma 3 yabancı geliyor, birinin erkek diğerinin kadın olduğunu hatırlıyorum üçüncü kişiyi tam hatırlayamıyorum. Alacağın evi peşin mi alacaksın diyorlar evet diyorum. o sırda o yabancı erkek, üstü başı çok temiz ve düzgün giyinmiş. gömleği, gözlerime bakıp - senin gözlerin renkli diyor. Evet diyorum, hava hafiften kararıyor halde, elinde bir el feneri , gözlerime tutuyor ışığı, diyorum ki sizin gözlerinizde mavi. evet diyor. çok nadir olan bir gözlere sahibiz diyor. cebinden tarihi bir şeyler çıkartıyor, bana gösteriyor. Şaşırıyorum ama ne olduğunu neler gösterdiğini hayal mayal hatırlıyorum, madalya gibi bir şeyler. Diyorum ki böyle her tanımadığınız insana göstermeyin, ne olur ne olmaz diyorum. Bir şey olmaz diyor.
  Sonra kadına saat kaç diye soruyorum, kadın çantasında saat arıyor. duvarda saat görüyorum ama durmuş . Yorumlarsanız sevinirim


  Bayanın, çalışıyorum, tesettürlüyüm, elhamdülillah maddi yönden kimseye ihtiyacım yok. 39 yasında iki erkek evladım var.evlatlarım benim yanımda kalıyor. iki yıldır kocam benden ayrı. henüz boşanmadık. ama boşanma davasını kocam mahkemeye verdi.
  yorumlarsanız sevinirim
  Allah razı olsun.


 7. 104
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Kendi öz benliğine olan bakış açını daha da olumluya çevireceğine, kendini iyi ve güzel hissedeceğin duygulara kapılacağına, içsel olarak rahatlayacağına delalet ettiği gibi iş, aile veya yakın kimselere karşı yapacağın yardım ya da desteğe, hayattaki tüm olumsuzluklara rağmen en küçük bir şeyden mutlu olacak bir neden bulmaya çalıştığına, hayata olan bakış açını değiştirmeye ve kendini yenilemeye karar vereceğine delalet eder. Allah en iyisini bilendir elbette.


 8. 105
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Geçen sene ramazanda Allaha dua ettim. Ona sağlığımı düzelt ve verdiklerini geri alma sonra da hayatımdan çık dedim. Uyuyunca şunu gördüm

  Yaşadığım ilçedeyim apartmanın önünde. Yılbaşı akşamıymış ve kutlama yapacağım. Elimde poşetlerle apartmana girerken bir grup genç önümü kesiyor günah diye beni vazgeçirmek istiyorlar ve rahatsız ediyorlar. Gençlerin lideri açık bol mavi gömlekli kötü suratlı ve yeşil gözlü biri. Onların yanında kendimi kötü hissediyorum. Sonra eve çıkıyorum ve poşetleri tezgahın üstüne koyuyorum.


 9. 106
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Rüyan duanın karşılığını göstermiştir. Dünyanın iyisini, süsünü, neşesini, eğlencesini arzuladığına ve günaha, dine, doğruya, hakka itibar etmediğine, önüne çıkan hakkı gösteren tüm işaretlere rağmen doğruyu görmek istemediğine işaret etmektedir. Kulun yaşadığı sağlık, maddi ve manevi tüm sıkıntılar imtihandır. İlim konusunda araştırma yapıp imanı güçlendirmek hak olanı idrak etmek için ilaçtır. Allah doğrusunu bilendir.


 10. 107
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamun aleyküm,
  Hocam ruyamda evimin mutfağındayım. Eşim de yanımda. Birden çok rahatsız oluyorum ortamdan ve diyorum ki eşime, burası beni kötü yaptı, salona geçeyim. Ve hızlıca salona geçiyorum. Eşim de peşimden gelip yanıma oturuyo. Bu sırada gözlerimin önce buğulandığını, az görmeye başladığımı ve görüşümün neredeyse tamamen kapandığını gördüm. Akabinde korkudan uyanmışım. Yorumlayabilir misiniz


 11. 108
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Kişinin eğer insanların görmekten hoşnut olmayacağı davranışları varsa bunları düzeltmesi gerektiğine veya rüya sahibine yakınlarından kalacak ve maddi manevi olarak rahat etmesini sağlayacak gözünü dünyaya açıp ferahlatacak mirasa, zenginliğe işaret etmektedir. Allah en iyisini bilendir.


 12. 109
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyamda sohbet meclisine giderken alevi meclisine gittiğimizi fark ettik sonrasında bıyıkların dan fark ettik ve döndük gideceğimiz yere gittik orda iki kişi vardı biri benim en sevdiğim insanlar arasında yer alır bu iki kişi birilerinin kulağın arkasından bir şiş yardımıyla kafa tasının içine sokarak gözü yuvasından çıkardılar ve çıkarılan göze bir dikiş attılar bu işi en güzel yapana 40 yada 40 bin altın ödül verileceğini söylediler ve orda yanan eski gaz lambası vardı dua ettiler o ışın ebediyen yanmasına dair


 13. 110
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Nazar ve kem gözlerin üstünde olması manasındadır. İç yönünün veya dış yönünün bazı kimselerin dikkatini çekerek haset etmesi anlamı taşımaktadır. Hakkıyla yalnız Allah bilebilir


 14. 111
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Merhaba bugün sabah ezanından sonra bir rüya gördüm. Rüyamda banyodan çıkmış saçlarıma bakmak için aynaya gitmiştim. Aynaya çok yaklaştığımda gözlerimin rengi turuncu oluyordu ama çok güzel canlı bi turuncuydu. Uzaklaştığımda normal rengini alıyordu aynaya tekrar yaklaşarak gözlerime baktığımda yine o turuncu rengi alıyordu. Bu rüya nasıl tabir edilir? Neyin hanbercisidir? Şimdiden teşekkürler.


 15. 112
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhaba. Bu rüyanın iki türlü yorumu yapılmakla birlikte her ikisi de hayırlı tabirlerdir. Buna göre rüyanın tabiri istikbalini güzelleştirmek için yeni atılımlar veya kendinde yapacağın değişimler ile harekete geçip aktif olabileceğine, bir diğer tabire göre ise eskiye nazaran bundan sonraki hayatın tersi olarak çok daha iyi günler göreceğine ve geçmişte gördüklerinin aksine para, sağlık, itibar gibi konularda hayatında iyileşme görüleceğine işaret etmektedir. Hakkıyla bilen Allah hayırlısını etsin.


Git İlk 578