1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 886
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada Gözyaşı görmek (İmam Nablusi)


  GÖZ YAŞI

  Rüyada görülen göz yaşı eğer soğuksa ferahlıktır. Sıcaksa, üzüntü ve kederdir.

  Rüyasında ağlamadığı halde yüzüne gözyaşlarının aktığını gören kimseye sülalesi hakkında kötü söz söylenir fakat rüya sahibi sözü geçen birisi olur.

  Rüyasında gözlerinin sulandığını gören kimse, helal mal biriktirir ve kendisi bunu gizlemeyi çok istediği halde düşmanı o malı açığa vurur. rüyada yaşların gözünün üzerine akması, rüyayı görenin kalbinin temiz olması ve rahata kavuşmasıdır.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  İLGİN Bayan Üye
  İLGİN
  Bayan Üye

  Üye No: 103535
  Mesaj Sayısı: 359
  Tecrübe Puanı: 4

  Cevap: Rüyada Gözyaşı görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada göz yaşı döktüğünü görmek kalbinizin çok temiz olmasından faydalanmak isteyen kişilerin olduğuna ve bu kişilere fırsat vermemeniz ve onları kendinizden uzak tutmanız gerektiğine ve sizin böyle yapmanız sonucunda refaha ereceğinize işaret eder.


 3. 3
  Nil8788 Misafir
  Misafir

  Rüyada Sevinç gözyaşı dökmek.


  Merhaba,rüyamda,dişimin yapıldıgını gördüm.Daha sonra,cok yüksek,engebeli,cok dar tepeler aşarak yukarı çıktım ve orada7 yıldır görmedigim eski erkek arkadasım beni bekliyordu .Tepeye cıktıgımda yurtdısında ve denizin oldugu , harika kar yagan bir yerdeydim ve ona ulasmak icin oraya gittiğimi biliyordum. Beni görünce mutlu oldu ve gülümsedi.Bende sevincten ağlıyordum ve uyandım.


 4. Reklam

 5. 4
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Gözyaşı görmek (İmam Nablusi)


  Merhaba. Zorlukların ardından mutluluğa, huzura, emek verdiğin işlerinin karşılığını en iyi şekilde almaya, meyvesini tatmaya, hayatta rahata nail olmaya, hayırlara vesile olabilecek bir rüyadır. Doğrusunu en iyi bilen bir tek Allah'tır.