1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 886
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada Grip Olmak görmek (İmam Nablusi)


  GRİP OLMAK

  Rüyada grip olduğunuzu veya bir yakınınızın grip olduğunu görmek, bu günlerde bir borcunuzdan dolayı bir alacaklının evinizin kapısını çalacağına, sizi zor bir duruma bırakacağına işarettir.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  İLGİN Bayan Üye
  İLGİN
  Bayan Üye

  Üye No: 103535
  Mesaj Sayısı: 359
  Tecrübe Puanı: 4

  Cevap: Rüyada Grip Olmak görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada grip olduğunu görmek işlerinizdeki sıkıntılardan dolayı bir çok kişiden borç istemeniz ve bu borçları geri ödemekte zorlandığınız dan onlardan sürekli kaçacağınıza fakat sizi evinizde bile rahat bırakmayarak alacaklıların kapınıza dayanacağına işaret eder.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Grip Olmak görmek (İmam Nablusi)


  rüyamda grip veya nezle idim sürekli burnum akıyordu ve aynı zaman da polistim burnumu temizledim bir oda da annem ve akrabalar vardı hepsi kadındı ilk anneme gidip sarıldım öptüm sonra bütün akrabalara araların da yengem ve kızı da vardı bir tek onlar hastayım diye çok samimi sarılmadılar hepsini öptükten sonra odadan çıktım ve dışarıda yürüyordum sanırım işe gidecektim 2 tane adam beni takip etmeye başladı araların dan bir tanesi benden hoşlanmıştı bende saklanmaya çalışıyordum gitsinler diye rüyamın manası nedir acaba? Allah razı olsun cevabınız için mumsema.


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Grip Olmak görmek (İmam Nablusi)


  Özellikle de bu rüya iş hayatında kişinin karşılaşacağı aksiliklere ve sorunlara alamet olarak kabul edilir. Bazı kimselerden terslik ve bazı kimselerden de destek göreceğine ama işlerini yinede yoluna koyacağına tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.