Git İlk 23
 1. 29
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Gül görmek (İmam Nablusi)


  Selamun aleyküm,size rüyamı anlatmak istiyorum.Rüyamda evdeyken kendimi birden hastanede buluyorum annemler bayıldığımk söylüyor,birden hastalanmışım sonra eve tekrar geliyoruz ben uzanıyorum hastayım hiç tanımadığım esmer bir erkek giriyor kapıdan ve siyah bir gül veriyor bana,tek kelime bile etmiyorum,konuşmayacaksan alıyorum gülümü diyor ve parçalayıp götürüyor gülü.Daha sonra o erkeğin olduğu bi yere gidiyorum iyileşip,çocuk tiyatrocuymuş çok garip onu izlemeye gidiyorum.Burda bitiyor.Acaba tabiri nedir,çok merak ediyorum..


 2. 30
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Gül görmek (İmam Nablusi)


  Aleykum selam. Rüya sahibi için kedere ve pişmanlığa neden olacak bazı şeylere işaret eder. Daha doğrusu ise senin durumuna göre yorumlanmalıdır ama genel olarak vereceğin bazı yanlış kararlardan dolayı pişman olacağına tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 3. 31
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Gül görmek (İmam Nablusi)


  Birinin hakkımda hayırlı olup olmadığını anlamak için istihare namazı kıldım gördüğüm rüyada bir hipodromdayım her yer yemyeşil ben de at yarısını izlemek istiyorum ortada erkek bi hakem var üzerinde sedefli pembe bir takım elinde pembe bir gül vardı. Tam yarış esnasında önümden kocaman bir reklam levhası geçti ben izlemeye çalışırken o levhanın arkasından bir köpek çıktı ve benim cinsel organımız ısırdı. O esnada korkuyla uyandım yorum yaparsanız sevinirim


 4. Reklam

 5. 32
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Gül görmek (İmam Nablusi)


  Yedi kere uyuduktan sonra kalbinin etmiş olduğun niyetin hangisine doğru meyl ettiğine ve yakın olduğuna bakmalısın. İstihare bir his işidir. Edilen dilek ve dualar bu yolla anlaşılır.


 6. 33
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Bu yerde duruyordum karşımda biri vardı konuşuyorduk. Arkamı bir döndüm bir parıltı. Parıltıların arasında pembe gül ağacı. Güller parlıyor ama pembe mi sarı mı belli değil o ışıkta. Sonra dedim ki pembe gül peygamberimizin en sevdiği dedim. Çok güzel görünüyorlar bir tanesini bana veren olsa çok güzel diyordum. Sonra nişanlım geliyordu üç kısmında bana ağaçtan koparıp veriyordu kocaman bir demet. Güller çok güzeldi taptaze solma falan yok. Öyle güzel bir pembeydi ki. Yemyeşildi yaprakları boyu uzundu. Sonra ben içeriye girdim. Bir baktım güllerin alt kısmında bir şey var yapraklar yok olmuş. Bir kutunun içinden 2 tane erkek bebek ayakkabısı çıktı mavi.


 7. 34
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Gönül hoşnutluğu demek olan rüyanın tabirinde nişan ile küçük bir atışma yaşamış olsanız bile tatlıya bağlayacağınız, birlikte vereceğiniz kararlar, kurduğunuz hayalleri gerçekleştirmek adına adım atacağınıza ve duygu yoğunluğu içinde birbirinize bağlanacağınıza, gördüğün bebek ayakkabısı ise senin safiyane, temiz duygu ve düşüncelerine delalet eder. Hakkıyla bilen bir tek Allah'tır elbette.


 8. 35
  Deniz1111 Üye
  Deniz1111
  Üye

  Üye No: 121067
  Mesaj Sayısı: 6
  Tecrübe Puanı: 1

  Selam aleyküm hocam rüyamda birileri saçlarıma kırmızı güller takıyordu o kadar çok ve güzel görünüyordu ki huzur doluydum ben hem görüyorum hem de kokluyordum bir tane de elime veriyorlardı çiçeklerin her biri canlı güzel tazeydi ve dikenleri yoktu canımı acıtacak cevaplarsanız çok memnun olurum hocam


 9. 36
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Kısmet ve bereket olarak tabir edilir. Kısmetin açılacak ve evleneceğin, esenlik bulacağın kimse ile tanışarak ciddi bir yola gireceksin. Rüya aynı zamanda maddi yönden ferahlamaya da işaret etmektedir. Allah hakkıyla bilir.


 10. 37
  Denizss Üye
  Denizss
  Üye

  Üye No: 122458
  Mesaj Sayısı: 3
  Tecrübe Puanı: 1

  Rüyamda eski bir evde yaşıyoruz ve hayatımda olan kişi geliyor beni istemeye ailemden. bir kere tanışmaya geldiler 2 ay annemler araştıracaz demişti ama onlar bizden haber gelmeden geliyor o eve dolap yapıyor uzakta yaşadığı halde yanında mobilya getiriyor annem şurayada dolap yap dese hemen yapıyor ve bana herkesten kırmızı Gül geliyor arkadaşlarımdan teyzemden 2 tane kucağım biraz dolucak şekilde gerisini hatırlamıyorum ne anlama geliyor acaba

  Selamun aleyküm hocam
  Rüyamda biz eski bir evde oturuyorduk ve evlenmek istediğim kişi uzakta oturmasına rağmen mobilyacı değil asla ama o eve dolap yapıyordu yeni annem şuraya yap dese oraya dolap yapıyordu aileler tanıştı ama ailem 2 ay araştıracaz dediler bizden haber gelmeden çıkıp gelmişler birde uzaktan beni istemeye dolap yapıyordu eski bir eve yeni dolap ve rüyamda etrafımdaki insanlar bana küremizi Gül veriyordu arkadaşlarım teyzem 2 tane veriyordu kollarım nereyedeyse dolmuştu çok güzeldi kırmızı Gül en sevdiğim çiçektir. Ne demek oluyor acaba


 11. 38
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Bekar kimseler için bu rüya gerçek hayatta da görücülerin gelmesi, kısmetinin açılması güncel veya eski sıkıntıların kapanmasi,umutlu ve mutlu günlere kapı aralanmasi anlamı taşımaktadır. Bunun yanı sıra ev duzmek, hayırlı işlerde bulunarak etrafındaki kimselerin duasını almak, etrafındakilerin de dahil olacağı adımlar atmak, aldığın günler ise kısmetinin açılması ve atacağın adımlarla birlikte gerçekleşecek çeşitli alanlardaki mutluluklar işaret etmektedir. Allah en iyisini bilendir.


Git İlk 23