Git İlk 23
 1. 29
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Güneş görmek (İmam Nablusi)


  Bu gece rüyamda yeşillik ve dağlık bi yerdeyiz ve bi anda dünya güneşle birleşmeye başladı ve güneş birden dünyanın yerine geçti ve ben etrafımda ki sesler salavat çekmeye başladık Yüksek sesle çok içime işledi bu rüya acaba anlamı nedir ..

  Merhaba . Rüyamda dağlık ve yeşil bi yerdeyiz ve bi anda karşımda güneş dünya ile birleşiyor dünyanın yerini güneş alıyor ve ben o ara da etrafımda salavat çekenleri duyup bende yüksek sesle salavat çekmeye başlıyorum . Bunun anlamı nedir çünkü uyandığım da çok içime işlemişti ..


 2. 30
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Güneş görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada güneşi bu şekilde görmek oldukça hayırlıdır. Rüya sahibinin beklediği mutlu, huzurlu ve güzel zamanların geleceğine işaret eder. Güneşin dünya ile birleşmesini görmek de bu zamanın çok yaklaştığına tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 3. 31
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Güneş görmek (İmam Nablusi)


  Hayırlı günler, rüyamda başka bir yerde idim birden camın önüne kar yağmış elime alıyorum yemek istiyorum sonra kirli olabilir diyorum ama yiyip yemediğimi hatırlamıyorum, kar topu yapmaya çalışıyorum olmuyor. bu esnada insanlar uyuyorlar ama ben uyuyamamışım.sonra gökyüzünde güneşe benzer kırmızı birşeyler tek tek yere düşüyor ve düştüğü yerleri yakıyor ve nereye düşerse yangın oluyor, ama bazı yerleri yakmıyor, sanki atom bombası gibi yere iniyor (Çok korkutucu bir )sonra bizde gitmek istiyoruz. yanan evler vs. var. İlerde bir cami var insanlar var içinde ben babama diyorum kaçmanın anlamı yok bari camide oturup dua edelim Allah kurtarır diyorum ama izin vermiyor. sonra bir okul gibi binanın alt kısmından(sığınak gibi) giriyoruz. sonra giriş katına çıkıyoruz, sonra buranın okul olduğunu farkediyorum. sonra bir tanıdığım oranın kapısını açıyor ve ordan dışarı çıkıyoruz sanki farklı bir ülke sonra ben bu okullarda çalıştım, tekrar çalışmayı istiyorum diyorum ama bu okulları gerçek hayatta kapatmışlar ama orayı kapatamamışlar. birden o korkunç ordamdan kurtuluyoruz yeni ortamda insanlar mutlu huzurluydu.

  yorumunuz için şimdiden teşekkürler, Allah razı olsun


 4. Reklam

 5. 32
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Güneş görmek (İmam Nablusi)


  Hayırlı günler. Gördüğünüz rüya husumet, fitne ve türlü olumsuzluklara işaret eder ki rüya sahibinin bundan hiç etkilenmeden kurtulması ise gerçekte de zarar görmeden ferahlığa erişeceği anlamına gelir. Yine de Allah daha iyisini bilir.


 6. 33
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  S.a rüyamda bir kapıdan geçiyorduk ülke değişmiş oluyordu tıpkı bir uzaya gitmiş gibi orada iki tane güneş var diye şaşırıyordum sonra 3 tane oldu tam net sonradan baya fazlalaştı ama fazlalaşanlar yıldız kadar küçüklerdi birde aşağıda büyük bir kargaşa yangın çıkmıştı ama ben yangını görmedim sadece itfaiyecileri gördüm hortumlarıyla yorumu nedir sizce


 7. 34
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Hayatında hayırlı kapılar açılacak ve bunlar birden fazla olup karşına çıkacak fırsat, huzur veren olaylar, mutluluk ve sevinçler gibi çok güzel ve olumlu gelişmelere kapı aralayacaktır. En doğrusunu bilen Allah'tır.


 8. 35
  Ayc. Misafir
  Misafir

  Merhaba. Liseye giderken yaklaşık 8 yıl önce gördüm. Rüyamda Recep Tayyip Erdoğan ve liderlerin dünyanın en değerli taşını aradığını duydum. Ben bir dağda tek başıma yürürken yerde olan bir taş dikkatimi çekti. Onu elime aldım. Altın gibi bir rengi vardı diye hatırlıyorum. Almamla birlikte bir ses koptu dünyada. O taş dünyanın en değerli taşıymış. O sırada Abdullah Gül ve eşini gördüm. Onlar bana "Ayça o taşı bulmuşsun." Dediklerini ve herkesin böyle konuştuğunu duydum.

  Rüyamda güneş gezegenleri aydınlatıyordu. Ben güneşin yanındaydım. Güneşten bana gelen bir sıcaklık vardı. Uzay boşluğunda güneş sisteminin dışındaki yerleri de gördüm.


  Bunun gibi birkaç rüyam daha var. Böyle... Doğru yorumlamaya çalışanlardan Allah razı olsun...


 9. 36
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhaba. Dahiyane düşünce, hayal ve fikirlere sahip olduğuna, iş konusunda seni başarıya taşıyacak çalışmalar için ürettiğin fikirler ile yola çıkıp emeline ulaşacağına, aydınlık, hayırlı bir geleceğe nail olacağına, özellikle mevki sahibi olmanı sağlayacak çalışmalarınla ön plana çıkabileceğine delalet etmektedir. Hakkıyla bilen elbette Allah'tır.


 10. 37
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamın aleyküm hocam ben rüyamda güneş batıdan doğmuş bir kişi var tövbe etmemiş ben ona diyorum tövbe et allah belki kabul eder diyorum oda tövbe ediyor 2. Rüyam namaz kılmak için cami arıyorum eski bir cami var ama namaz kılacak yer nulamıyorum sonrada ezan okunuyor ve sevdiğim bayanı kaçırıyordum


 11. 38
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. İlk rüyan ders niteliğinde olan bir rüyadır. Kıyamet alametlerinden biri olarak kabul edilen güneşin batıdan doğması kişinin kendi durumuna yöneliktir. Varsa günahların tövbe etmen gerektiğine, eksikliklerini gidermen gerektiğine delalet eder.
  İkinci rüyanda ise, Yaptığın işlerde bazı aksamalar görülebilir bunu da işlerinde ihmakarlık gösterdiğin yeterince önem verip üzerinde durmadğından dolayı olabileceği gibi bunun sonucunda da hoşuna gitmeyecek durumlar görebilirsin. Dikkat etmen gereken durumlar olduğuna delalettir. Allah en iyisini bilendir.


 12. 39
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selâmünaleyküm, rüyamda eski bir okulumaydım. Gökyüzünde güneş vardı ama havanın kış olduğu belliydi.bir arkadaşım, gerçek hayatta çoğu konuda imrendiğim dini konuda da birlikte ilerlemek ona yardım etmek istediğim bir arkadaşım(kız, bende kızım).Gölgelerde onu arıyorum. Güneşe çıktığım anda yüzüm çok fena yanıyor ancak gölgede rahat nefes alabiliyorum.kalbim sıkışıyor güneşte ama ona rağmen arkadaşımın yanında onunla konuşmaya çalışıyorum. Ona onu çok sevdiğimi çok imrendiğimi bazı konularda keşke onun gibi olsam dediğimi ondan özür dilediğimi falan söylüyorum. O ise yabımda bana destek olmaya çakılıyor olan biteni anlayamıyor. Artık gölge arıyorum çünkü yanıyor sadece yüzüm sanki alev gibi yanıyor ellerime kapatsam bile yandığını ağrısını hissediyorum ta ki gölgeye gidene kadar. Gölgede arkadaşımda gidiyor.bende orada ağlamaya devam ediyorum. Rica ederim anlamını değerlendirelim. Elbette bu rüya bir şey için gibi hissediyorum.


 13. 40
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Her türlü güzellikten nasibini alacağına, dini vecibelerini layığıyla yerine getireceğine, hayırlı kısmetler karşına çıkacağına, dünya ve ahirete yönelik olarak hayatına çeki düzen vermek isterken ahiretin ağır basacağına fakat dünyevi yaşantının ruhsal olarak huzurunu bozmayacak şekilde idame ettireceğine işaret etmektedir. Hakkıyla bilen Allah hayırlısını etsin.


 14. 41
  Emili Üye
  Emili
  Üye

  Üye No: 123897
  Mesaj Sayısı: 1
  Tecrübe Puanı: 1

  Merhaba ben evliyim ama rüyamda bekarken oturduğum evdeyim rüyamda güneş önce havada oluyor daha sonra ben balkona çıkıyorum ve güneş sanki ateş topu gibi üzerime geliyor. Daha sonra bizim balkona çarpıyor ve gidiyor. Ardından ev deprem gibi sallanıyor ve yangın çıkmış oluyor. Ben yengeme soruyorum neler oluyor diye oda bana biri oldu diyor ölen kim diyorum annem olduğunu söylüyor. Normalde annem hayatta çok şükür. Nolur bu rüyanın yorumunu bana yapabilir misiniz şimdiden teşekkür ederim


 15. 42
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhaba. Olumsuz manası yoktur. Öncelikle annenin sağlıklı ve uzun ömrünün olabileceğine işaret eder. Öte yandan yapmak istediklerine, planlarına ve bunlar için senin dahilin olmadan gerçekleşecek hayırlı gelişmelere işaret eder. Hakkıyla bilen Allah hayırlısını etsin.


Git İlk 23