1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 886
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada Gürgen Ağacı görmek (İmam Nablusi)


  GÜRGEN AĞACI

  Rüyada gürgen ağacından bazı eşyalar satın aldığınızı görmek, çevrenizde size güvenenleri hayal kırıklığına uğratmayacak kadar temiz ve mert bir insan olduğunuza, bu yüzden herkesin takdir ve sevgisini kazanacağınıza delalet eder.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  İLGİN Bayan Üye
  İLGİN
  Bayan Üye

  Üye No: 103535
  Mesaj Sayısı: 359
  Tecrübe Puanı: 4

  Cevap: Rüyada Gürgen Ağacı görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada gürgen ağacı görmek aile içinde yada çevrenizdekilerden dolayı çok güvenilir bir kişi olduğunuzdan dolayı sizin her söylediklerinizi dinleyen ve yapan kişilerin olduğuna ve bu nedenle çok sevilen ve taktir edilen bir kişi olduğunuza işaret eder.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Gürgen Ağacı görmek (İmam Nablusi)


  Slm rüyamda bir bahçedeyim oğluma köpekleri sal diyorum saliyor iki köpek biri siyah biri sarı bana doğru koşuyorlar ve biri beni yere yatırım sağ elimi ağzına alıyor oğlum geliyor beni ısırmadan elimi bırakıp sağ kulağımın yanından rüzgar gibi bişey alıp koşuyorlar


 4. Reklam

 5. 4
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Gürgen Ağacı görmek (İmam Nablusi)


  Rüyana göre çevrene karşı daha temkinli olman, güvenmediğin ve emin olmadığın kimselerin sana zarar vermeleri konusunda gözün açık olması gerektiği ve herhangi bir durumda önceden engel olman gerektiği yönündedir. Allah'a sığınarak yardımını dilemelisin. Doğrusunu en iyi bilen Allah'tır.