1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 886
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada Haç görmek (İmam Nablusi)


  HAÇ

  Rüyada görülen haç, yalan söylemeye, koğuculuk yapmaya, zina ile iftira etmeye ve yalan yere şehadette bulunmaya yorumlanır.

  Bazen de haç, kadri ve şanı yüce Allah'a ibadet ve taatı kendisine vazife bilen ve dininde kararlı bir adama yorumlanır.

  Rüyada kendisinde haç bulunduğunu gören kimse, evlenir veya o kimsenin bir çocuğu olur.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  İLGİN Bayan Üye
  İLGİN
  Bayan Üye

  Üye No: 103535
  Mesaj Sayısı: 359
  Tecrübe Puanı: 4

  Cevap: Rüyada Haç görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada haç görmek etrafınızdaki kişileri kandıra bilmek için yalanlar söylüyor olanız ve bu yalanlarınızın içinde hiç suçu olmayan bir kişiye iftira atarak o kişinin günahlarını sırtlanacağınıza işaret eder.


 3. 3
  tlay (Cezalı)
  tlay
  (Cezalı)

  Üye No: 119455
  Mesaj Sayısı: 6
  Tecrübe Puanı: 0

  Haç


  Bu rüyanin yorumunu çok merak ediyorum. Ne anlama geliyor tüm bunlar Allah doğru yorumu ve cevabı vermeyi nasip etsin İnşallah.


 4. Reklam

 5. 4
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Haç görmek (İmam Nablusi)


  Hayırlı günler. Yaşadıklarının bir yansıması olduğu açıktır. Etkilenmiş olduğun durumu gösterir. Böyle bir rüya maneviyata önem veren ve maneviyatın getirdiği ölçülere göre hareket etmeye özen gösteren kişiye, vicdani değerleri ön planda tutarak insanlara insancıl yaklaşmaya çalışan, yarım etmeyi, ahlaki değerlerin korunmasını isteyen kişiye işaret etmektedir. Olmasını arzu ettiğin durumun aksine aklını kurcalayan yaşantından bir kesitin yansıması olarak görülmektedir. Allah en iyisini bilendir.