Git 12 Son
 1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 886
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada Hafız görmek (İmam Nablusi)


  HÂFIZ

  Rüyada hafız görmek muratla yorumlanır. Rüyada bir hâfızı Kur'an okurken gören, çok yakında muradına erer. Hâfızı camiye girerken görmek, dualarının kabul edileceğine işarettir. Hâfızı eve çağırıp ona Kur'an-ı Kerim okutarak dinlediğinizi görmek, dünya ve ahiret işlerinizin yolunda olduğuna ve Allah'ın (C.C.) bütün dua kapılarını açtığına delalet eder.

  Bazılarına göre; rüyada bir cami veya mescitte Kur'an okuyan bir hâfız görmek, keder ve sıkıntıdan kurtularak feraha çıkmaya işarettir. Kendini Kur'an-ı Kerim'i ezberlemiş ve hâfız olmuş gören, bütün günahlarından sıyrılır.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  İLGİN Bayan Üye
  İLGİN
  Bayan Üye

  Üye No: 103535
  Mesaj Sayısı: 359
  Tecrübe Puanı: 4

  Cevap: Rüyada Hafız görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada hafız görmek muradınıza ereceğinize ve olmasını çok istediğiniz bir şey için dua edeceğinize ve bu duanızın kabul olacağına ve keder sıkıntılarından kurtulup feraha ereceğine işaret eder.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyada hafız hoca görmek


  Selamun aleyküm hocam rüyamda ünlü hafız osman bostancıyı gördüm ben ve o bizim evde çocuklara ders veriyoruz.Çocuklarla ilgileniyoruz.Ben 20 yaşında bir kızım daha önce kuran kursu öğretmenliğide yaptım hafız osman bostancıyla vakit geçirmek çok hoşuma gidiyordu.Son olarak benden makarna salatası istedi.
  Rüya tabiriniz için Allah razı olsun


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Hafız görmek (İmam Nablusi)


  Aleykum selam hanım kardeşim. Bu rüyanın büyük ihtimalle bilinçaltı olması anlaşılmaktadır. Genel bir yorumda ise başarılı olmaya ve uzak bir yerden mutlu bir haberin alınmasına bir işaret olarak tabir edilir. Önemli olan daima Allah'tan hayırlısını dilemektir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyamda bir topluluğa Kur'an'ı Kerim okuyup vaaz vermek üzere yola çıktım, gideceğim yerin yakınında da bir grup hafızın(kız) bir derneğe Kur'an okumaya gittiklerini gördüm ve oranın yanından geçerken seslerini duydum başlamışlardı, sonra ben de beni bekleyenlerin yanına ulaştım ve uyandım. Şimdiden teşekkür ederim selametle...


 7. 6
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Çok uzun süredir verilen emeklerinin karşılığını göreceğine, hakkettiği mevkiye yükseleceğine ve gerçekleştireceği projelerinin hedeflerine ulaşacağına işaret olarak tabir edilir. Allah'tan hayırlısını dilemek en doğrusudur. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 8. 7
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Hocam ben rüyamda çok yaşlı hafız biri ölecekmiş bir gurupla evine gidiyorum ve ölmediğini görüyorum sonra herkes onun ölümünü bekliyor bende şaşırıyorum hep beraber bekliyoruz çok ünlü insanlar var milletvekilleri bile onun ölümünü bekliyorlar uzanıyor ölmeden bana hafız olduğunu söylüyor birde çok yaşlı ve nur yüzlü bir teyze en sonunda ölüyor


 9. 8
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Bu rüyayı gören kişinin çevresinde bulunan ve sürekli enerjisini çalan ve moralini bozarak onu huzursuz eden birinin varlığına işaret olarak kabul edilir. Genellikle insanın moralini bozan kişi ile tabir edilmiştir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 10. 9
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamün aleyküm ben hafız hocalarımı gördüm rüyamda elhamdulillah ikisi de çarşaflı hocalarımdan biri bana çarşaf almış ve ben onu büyük bir Sevinç’le giydim. Tabirleriniz için Allah razı olsun


 11. 10
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Aleykum selam. Bu rüyayı gören kişi daha iffetli ve daha çok namusuna dikkat eder anlamındadır. Şu anki halinden manevi açıdan daha iyi bir hale gelmeye çalışacağına tabir edilir. Sende Allah'tan hayırlısını dilemelisin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 12. 11
  Medreseli Misafir
  Misafir

  Rüyamda bir kız medresesindeydim ve yazın okuttugumuz cocuk talebelerden biri salavat getiriyordu. Sonrasinda medreseden hafız bir arkadaşımi gördüm ve ona cok aşırı sevgi gostererek sarıldım özlediğimi belirttim. Yorumu nedir acaba ?


 13. 12
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Her şekilde hayırlı bir rüyadır. Hafız görmeniz neye dayalı muradınız varsa gerçekleşeceği, dileğinizin kabul olacağı şeklinde tabir edilir. Allah daha iyisini bilir elbet.


 14. 13
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamun aleyküm..bundan 2 3 sene önce biriyle görüştüm bir kaç hafta diyeyim ve bu insan hafızdı..onunla görüştüğüm sıra rüyamda onunla inşaati süren hatta yalan olmasın ama hafız yetiştirilecek bir medreseye bana odamı göstermesi için giriyorduk..kiyafetlerimin pencerenin önünde olduğunu gördüm..oraya koyulmuş inşaat bitince yerleşecekmişim gibi.. ve bu insan geçen tekrar karşıma çıktı


 15. 14
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Aleykum selam. Güzel ve hayırlı rüyalardandır. Ancak biz buna özel bir tabir edemeyiz bilmiyoruz. Çoğunlukla etkisinde kalmaktan dolayı bu tür benzeri rüyalar görülebilir. Allah'tan görülen rüyanın hayrını dilemek de yeterlidir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


Git 12 Son